نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

babak.stat1

New member
سلام stat.moein
ببخشید دیر جواب دادم.
من مشهد زدم اولین انتخامو.

سلام دوست عزیز تبریک می گم بهتون کسب چنین نمره و مطمئنن رتبه 1 کنکور امسال و بهتون. امیدوارم بتونیم از راهنمایی های شما استفاده کنیم.
مجددا کسب نمره بالای 180 که آرزوی خودم بود ولی نتونستم نمره ای بیشتر از 168 کسب کنم البته با زبان سفید از ته قلب بهتون تبریک میگم

آخرین ویرایش:

hsbabr2013

New member
سلام دوست عزیز تبریک می گم بهتون کسب چنین نمره و مطمئنن رتبه 1 کنکور امسال و بهتون. امیدوارم بتونیم از راهنمایی های شما استفاده کنیم.
مجددا کسب نمره بالای 180 که آرزوی خودم بود ولی نشد که بشه از ته قلب بهتون تبریک میگم

سلام دوست گرامی ممنون.
ولی اگه یادت باشه تو یکی از پیامام گفته بودم به شخصه تا شهریور نتایج نیاد خودمو امیدوار واقعا نمیکنم برای کنکور قبلیم هم همینطور بودم. امشبم تلفنی با بیوی عزیز صحبت میکردم همینو میگفتم.
انشاءا... هر چی خیر و صلاح هستش اتفاق بیفته و آرزوی من موفقیت تمام کسانی هست که زحمت کشیدن.و مطمئنم شما هم بهترین دانشگاه قبول خواهید شد. پیشاپیش بهتون تبریک میگم.

sanaz

New member
منم به رتبه های برترمون تبریک میگم و واسه همه آرزو موفقیت دارم

babak.stat1

New member
سلام دوستان عزیز. با کلید نهایی من 43 درست و 13 غلط زدم . سوالات زبان هم 7 درست و 4 غلط . اگر حذف شده ها رو به نمرم اضافه کنم 140 میشه . درسته؟ میشه بگین درست محاسبه کردم یا نه؟ ضمنا به نظر من وزارت بهداشت در برگزاری آزمون خیلی ضعیف عمل کرد اما چاره ای نیست و فکر نمی کنم اعتراض ها به جایی برسه . باید مثل خیلی چیزهای دیگه با شرایط بسازیم. برای همتون بهترین ها روآرزو می کنم.

سلام دوست عزیز
تبریک منو بابت موفقیتتون پذیرا باشید.
شما تخمین رتبه شرکت کردیدد؟؟

oranous

New member
سلام دوست عزیز
تبریک منو بابت موفقیتتون پذیرا باشید.
شما تخمین رتبه شرکت کردیدد؟؟

سلام. ممنون . اما این منم که باید بهتون تبریک بگم و همچنین به دوست دیگمون بابت نمره بالای180 شون. تخمین رتبه شرکت نکردم چون کد رهگیری می خواد نتونستم اعتماد کنم . میشه بپرسم انتخاب اولتون رو کجا زدین؟

Minaa.Gh

New member
بچه ها minaدرست میگه سوال 55 گذینه جیم درسته منم انگار یکم تند رفتم در رد سوال چون دیدم بچه ها همه معترضن منم از اینکه غلط نوشتمش معترض شدم .جواب:اگر فضای نمونه رو 3از 4 بگیریم میشه 4 که از این 4 حالت 3 حالتش 3 در نمونه هست پس میشه 4/3

سلام :rose: خوشحالم به صورت دیگه ای این مطلبو بیان کردید .

Minaa.Gh

New member
دوست عزیز نمرت به 160 رسید و اینکه انتخاب اولت و کجا زدی؟؟؟
تهران یا شهید بهشتی؟؟؟

نه ! گفتم که تغییر آنچنانی نداشتم ! به 160 نرسید !
یه بهبود اندکی حاصل شد :applause: چون من قبلا 33 خودم که (ب) زده بودم رو جزو صحیح ها در نظر گرفته بودم !!! چون مطمين بودم که (ب) درسته !:sad:

babak.stat1

New member
سلام. ممنون . اما این منم که باید بهتون تبریک بگم و همچنین به دوست دیگمون بابت نمره بالای180 شون. تخمین رتبه شرکت نکردم چون کد رهگیری می خواد نتونستم اعتماد کنم . میشه بپرسم انتخاب اولتون رو کجا زدین؟

متشکرم من انتخاب اولمو تهران زدم خب منم بدون کد رهگیری با هزینه ثبت نام کردم.
شما انتخابهاتون کجاهاست؟؟؟

babak.stat1

New member
نه ! گفتم که تغییر آنچنانی نداشتم ! به 160 نرسید !
یه بهبود اندکی حاصل شد :applause: چون من قبلا 33 خودم که (ب) زده بودم رو جزو صحیح ها در نظر گرفته بودم !!! چون مطمين بودم که (ب) درسته !:sad:

دوست عزیز انتخاب اولتون کجاست؟؟؟

Minaa.Gh

New member
دوست عزیز انتخاب اولتون کجاست؟؟؟

اولا بهتون تبریک میگم :riz304: بعدشم !! من بلد نبودم نمره حساب کنم هااااا ! الان به روش محاسبه ام شک کردم شدید ! :5: نمیدونم !!!!
من به حرف شما گوش کردم و انتخاب اولمو... تهران زدم :rolleyessmileyanim:

babak.stat1

New member
اولا بهتون تبریک میگم :riz304: بعدشم !! من بلد نبودم نمره حساب کنم هااااا ! الان به روش محاسبه ام شک کردم شدید ! :5: نمیدونم !!!!
من به حرف شما گوش کردم و انتخاب اولمو... تهران زدم :rolleyessmileyanim:

متشکرم دوست من.خب تعداد درست و غلط ها و نزده رو بیان کنید تا نمرتونو حساب کنیم ببینیم همی می شیم یا نه؟؟؟
راستی تخمین رتبه چرا شرکت نمی کنید؟؟؟

Minaa.Gh

New member
یه سوال برام پیش اومده !
دوستمون که نمره ی بالای 180 آوردن ...خیلی تبریک میگم بهتون :a2d3: موففففق باشید همیشه .
سوالم اینه که از 70 سوال اول 43 درست و 13 غلط ... وزبان 7 تا درست و 4 تا غلط !!!؟
یعنی زبان خیلی نمره رو بالااا میکشه ؟؟ من خودم زبان 00 زدم :5:
یا کلا چون کاربردی خیلی خوب زدید این نتیجه حاصل شد ؟؟؟

babak.stat1

New member
یه سوال برام پیش اومده !
دوستمون که نمره ی بالای 180 آوردن ...خیلی تبریک میگم بهتون :a2d3: موففففق باشید همیشه .
سوالم اینه که از 70 سوال اول 43 درست و 13 غلط ... وزبان 7 تا درست و 4 تا غلط !!!؟

این برای شماست؟؟؟

babak.stat1

New member
یه سوال برام پیش اومده !

این برای شماست؟؟؟

Minaa.Gh

New member
متشکرم دوست من.خب تعداد درست و غلط ها و نزده رو بیان کنید تا نمرتونو حساب کنیم ببینیم همی می شیم یا نه؟؟؟
راستی تخمین رتبه چرا شرکت نمی کنید؟؟؟

از نظرم نمیشه تعیین کرد همی میشیم یا نه ! من که خیلی خوشحال میشم اگه بشه :a2d3:
2 سال پیش یکیو میشناسم که با رتبه ی 20 تهران قبول شد ! الانم که ماشاا... چند نفر از رتبه هاس خوب دارن میرن مشهد به امید خدا :riz304:
یه توضیح کوچولو بدی یاد میگیرم خودم حساب میکنم ها !:rolleyessmileyanim:
تخمین رتبه هم نه والا ! شرکت نکردم هنوز !

babak.stat1

New member
از نظرم نمیشه تعیین کرد همی میشیم یا نه ! من که خیلی خوشحال میشم اگه بشه :a2d3:
2 سال پیش یکیو میشناسم که با رتبه ی 20 تهران قبول شد ! الانم که ماشاا... چند نفر از رتبه هاس خوب دارن میرن مشهد به امید خدا :riz304:
یه توضیح کوچولو بدی یاد میگیرم خودم حساب میکنم ها !:rolleyessmileyanim:
تخمین رتبه هم نه والا ! شرکت نکردم هنوز !

خب چون زبان نزدی فقط کافیه تعداد سوالات زده رو در 3 ضرب کن و از تعداد سوالات غلط ضرب در 4 کم کن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا