نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoudjani

New member
ببینید ! منم موقع خوندن درسهای مختلف واقعا گاهی دوگانگی رو میدیدم ! ولی سعی کردم با خوندن مطالب مختلف به نتیجه ی قاطعی رسیدم ! من امسال به ترتیب سوالها اهمیت ندادم و اهمیت هم نمیدادم بجز سال قبل ! نمونه گیری هم مگالب دوگانه ی زیادی داره ! ولی قسمت "بدون جایگذاری" توی این سوال فقط بیان میکنه که اگه قصد محاسبه داشته باشی باید از "ترکیب" ( ) استفاده کنی !

میتونم قانع نشم؟؟؟؟

Minaa.Gh

New member
انشاا... بعدا به سوالات اگه بتونم حتما جواب میدم :smiliess (10):
موفق باشید ...

stat.moein

New member
بچه ها minaدرست میگه سوال 55 گذینه جیم درسته منم انگار یکم تند رفتم در رد سوال چون دیدم بچه ها همه معترضن منم از اینکه غلط نوشتمش معترض شدم .جواب:اگر فضای نمونه رو 3از 4 بگیریم میشه 4 که از این 4 حالت 3 حالتش 3 در نمونه هست پس میشه 4/3

jiyu

New member
اه بیزار شدم از رشته آمار زیستی اینا چرا اینقد کم عقل هستن بابا سوال 14 رو چرا حذف نکردن ؟سوال 55 چرا جوابشو عوض کردن به اشتباه ؟این بود وزارت بهداشت مسئولاش از پشت کوه اومدن بابا داره بهم بر میخوره با این کلید نهایشون.

بچه ها ولی واسه سوال 55 من اعتراض دادم خوب گزینه ج درسته دیگه. 1 شانس اگه اوردم اونم اینه کلا خراب کردم

stat.moein

New member
بچه ها minaدرست میگه سوال 55 گذینه جیم درسته منم انگار یکم تند رفتم در رد سوال چون دیدم بچه ها همه معترضن منم از اینکه غلط نوشتمش معترض شدم .جواب:اگر فضای نمونه رو 3از 4 بگیریم میشه 4 که از این 4 حالت 3 حالتش 3 در نمونه هست پس میشه 4/3

stat.moein

New member
ولی من هنوز سوال 14 هم قانع نشدم.babak جان تو نمرت چند شد من ک گفتم راستی برای حساب نمره باید هر کدام از سوالات ک حذف شد حتی اگر جوابشونو ندادیم باید نمرشو حساب کنیم؟

oranous

New member
سلام دوستان عزیز. با کلید نهایی من 43 درست و 13 غلط زدم . سوالات زبان هم 7 درست و 4 غلط . اگر حذف شده ها رو به نمرم اضافه کنم 140 میشه . درسته؟ میشه بگین درست محاسبه کردم یا نه؟ ضمنا به نظر من وزارت بهداشت در برگزاری آزمون خیلی ضعیف عمل کرد اما چاره ای نیست و فکر نمی کنم اعتراض ها به جایی برسه . باید مثل خیلی چیزهای دیگه با شرایط بسازیم. برای همتون بهترین ها روآرزو می کنم.

hsbabr2013

New member
با سلام خدمت دوستان گرامی
کلید سوالاتو دیدم. دو تا ار غلطای کاربردیم کم شد. یکیشم که سوال اخر بود و جواب نداده بودم هم حذف شد و طبق گفته بیوی گرامی نمرش به هممون تعلق میگیره.
یکی از زباناهم حذف شد که جواب نداده بودم.
تعداد درست و غلطای نهاییمو به دوست گرامیم بیوی عزیز دادم که نمرمو برای حساب کنن.

jiyu

New member
سلام دوستان عزیز. با کلید نهایی من 43 درست و 13 غلط زدم . سوالات زبان هم 7 درست و 4 غلط . اگر حذف شده ها رو به نمرم اضافه کنم 140 میشه . درسته؟ میشه بگین درست محاسبه کردم یا نه؟ ضمنا به نظر من وزارت بهداشت در برگزاری آزمون خیلی ضعیف عمل کرد اما چاره ای نیست و فکر نمی کنم اعتراض ها به جایی برسه . باید مثل خیلی چیزهای دیگه با شرایط بسازیم. برای همتون بهترین ها روآرزو می کنم.

بله 140 میشه

hsbabr2013

New member
دوستان سایت تخمین رتبه به نظرم غلطا رو اصلا حساب نمیکنه، من نمرمو با غلطام حساب کردم(با توجه به همون محسوب کردن ضریب 3 برای هر سوال درست زبان) ده نمره کمتر از اون چیزی شد که سایت زده.
ولی به نظرم شرکت کنید همتون و به بقیه هم بگید بالاخره تعداد از صدتا بره بالا وضعیت تقریبیه همه مشخص میشه و قابل اعتنا تقربا هست.

biosta

Well-known member
از دوستم hsbabr2013 برای گذاشتن این پیام و درصدها اجازه نگرفتم اما میدونم از این این نوشته ناراحت نمیشه
چون خیلی کارش درسته
من که مشهدم از ایشان حتما" شیرینی میگیرم .
سال قبل خانم احمدیان درصدهایش را گذاشته بود و من هم نمره اش رو حساب کردم ( رتبه ی دو سال قبل که الان تهران دانشجو هست )
اون موقع با خودم می گفتم چطور یک نفر میتونه این قدر باهوش باشه که تو وقت کنکور به نمره ی 180 برسه
با خودم میگفتم خیلی نابغه هست که البته همین طور هم هست
و امسال در صد های زیر مربوط به دوست و استادم آقای hsbabr2013 است
ریاضی 60 درصد
محض 85 درصد
کاربردی 74.25 درصد
زبان 39.25 درصد
نمره 193.25
رتبه

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
biosta نمره سوالات حذفی هم حساب کردی؟
آره سوالات حذفی را حساب کردم
صد در صد مطمین هستم که
سوالات حذفی نمره اش و درصدش به تمامی داوطلبان تعلق میگیرد
داوطلبی که درست جواب داده باشد یا غلط یا این که جواب نداده باشد
در هر صورت نمره و درصد سوالات حذفی را می گیرد .

hsbabr2013

New member
بیوی عزیز شما لطف دارید.ولی فکر کنم توی درصدام یکم اشتباه شده. نمره هم فکر کنم ده نمره کمتر میشه. ریاضی هم 57 زدم.(6 تا درست 1 غلط)،درصد زبانم هم فکر کنم اشتباه تایپی شده 29 درصد شده درصد زبانم.(13تا درست البته با سوال حذف شده حساب کردم، 4 تا غلط).اگه امکانش هست دبوباره نمرمو حساب کنین.

biosta

Well-known member
بیوی عزیز شما لطف دارید.ولی فکر کنم توی درصدام یکم اشتباه شده. نمره هم فکر کنم ده نمره کمتر میشه. ریاضی هم 57 زدم.(6 تا درست 1 غلط)،درصد زبانم هم فکر کنم اشتباه تایپی شده 29 درصد شده درصد زبانم.(13تا درست البته با سوال حذف شده حساب کردم، 4 تا غلط).اگه امکانش هست دبوباره نمرمو حساب کنین.
آره پس ببخشید
ریاضی 57 درصد
محض 85 درصد
کاربردی 74.25
زبان 29.25
نمره 183.25
که 26.25 تا از این نمره متعلق به در صد زبان هست .
بازم نمره ی خیلی بالایی هست .

hsbabr2013

New member
آره پس ببخشید
ریاضی 57 درصد
محض 85 درصد
کاربردی 74.25
زبان 29.25
نمره 183.25
که 26.25 تا از این نمره متعلق به در صد زبان هست .
بازم نمره ی خیلی بالایی هست .

ممنون بیوی عزیز.لطف کردی.انشاءا.. فردا میبینمت.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا