نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

babak.stat1

New member
مشاهده فایل‌پیوست 1728بچه ها من تا امروز زیاد تاحدودی حامی آمارزیستی بودم ولی از امروز دیگه....(بیو جان دلخور نشن)
آخه از کسی که سواد آماریش در این حده که سوال 14 رو گزینه ج اعلام میکنه چه انتظاری باید داشت؟سرمو بکوبم به این میز
آمار زیستی هم قبول بشیم باید در همین حد انتظار داشت !!به قول همون ضربالمثل معروف میگه مشت نمونه خرواره...
برا اثبات ادعام حل سوال14 رو مجددا میزارم

دوست عزیز واقعا حق داری
حالا با کلید نهایی چه کردی و نمرت چند شد؟؟؟

masoudjani

New member
سوال 55 گزینه ج!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آی پروفسور بالاکریشنان کجایی ببینی آمار رو به چه روزی انداختن
حکایت اون آدمیه میاد چششو درست کنه میزنه چششو کور میکنه...
همون کلید اولیه از این بهتر بود.(وجدانی بد میگم؟)

masoudjani

New member
بابک جان بخدا با دیدن این وقایع هیچ انگیزه ای برا محاسبه نمره ام ندارم.دست رو دلم نزار که خون

shayeste

New member
بابک جان بخدا با دیدن این وقایع هیچ انگیزه ای برا محاسبه نمره ام ندارم.دست رو دلم نزار که خون
بابا بیخیال
حالا چه میشه کرد
نمرتو حساب کن
فکر کنم اینجا هیشکی اندازه من پررو نباشه نمرم از همه کمتر شده زود اعلامش میکنم
:a2d3:

babak.stat1

New member

چرا امسال اینطور شده؟؟ اون از سوالات اینم از کلید نهایی؟؟؟
کسی میدونه آیا به کلید نهایی هم میشه اعتراض کرد یا نه؟؟؟؟

babak.stat1

New member
بابا بیخیال
حالا چه میشه کرد
نمرتو حساب کن
فکر کنم اینجا هیشکی اندازه من پررو نباشه نمرم از همه کمتر شده زود اعلامش میکنم
:a2d3:

بله دوستمون درست میگه بیایید نمرتونو اعلام کنید کسی از رتبه 1 ما خبر نداره؟؟؟
بیو جان دوستت کجاست بگو بیاد دلمون براش تنگ شده؟؟؟

masoudjani

New member
چرا امسال اینطور شده؟؟ اون از سوالات اینم از کلید نهایی؟؟؟
کسی میدونه آیا به کلید نهایی هم میشه اعتراض کرد یا نه؟؟؟؟
بابک جان دوباره اعتراض بدیم به نظرت فایده ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(واقعا خوشبینی)
باز چند تا سوال درست رو گزینشو جابه جا میکنن بدتر میشه!!!(میشه جریان باقالی بار کردن)

sara11

New member
واقعا افتضاح

نمره من کم شد به نظر شما امیدی هست؟

سوالاتی که حذف شده چطوری حساب میشه؟

بیوجام میگفت با این رتبه 100 تا بزارم روش فکر کنم با این سوالات و این اوضاع 100 تا باید کم کنیم....

بیخیال ارشد و

stat.moein

New member
اه بیزار شدم از رشته آمار زیستی اینا چرا اینقد کم عقل هستن بابا سوال 14 رو چرا حذف نکردن ؟سوال 55 چرا جوابشو عوض کردن به اشتباه ؟این بود وزارت بهداشت مسئولاش از پشت کوه اومدن بابا داره بهم بر میخوره با این کلید نهایشون.

stat.moein

New member
بچه ها من نمرم از 134 با اطمینان میگفتم میشه 141 حالا شد 131اینا بخدا از نظر سوادی داغونن

shekoofeh

New member
منم موندم چرا سوال 55 جوابش عوض شده اين كه تو كتاب نمونه گيري دقيقا جوابش اومده. يعني كسي به جواب اين سوال اعتراض زده كه كليد را تغيير دادن؟!!!!
به نظر من بايد دوباره به كليدنهايي هم اعتراض كنيم چرا سوالاتي كه غلط بودن مثل 14 و 45 و59 حذف نشدن ولي سوال 55 كه تو كليد اوليه جوابش درست بوده تغيير كرده؟

shayeste

New member
بچه ها من بقیه گزینه ها رو ندیدم چرا 55 شد ج خو؟ پس نمره من میشه 112 فکر کنم اینجور پیش بره یه چی بدهکارم بشیم :p7977cujr38iyymsu8:

masoudjani

New member
منم موندم چرا سوال 55 جوابش عوض شده اين كه تو كتاب نمونه گيري دقيقا جوابش اومده. يعني كسي به جواب اين سوال اعتراض زده كه كليد را تغيير دادن؟!!!!
به نظر من بايد دوباره به كليدنهايي هم اعتراض كنيم چرا سوالاتي كه غلط بودن مثل 14 و 45 و59 حذف نشدن ولي سوال 55 كه تو كليد اوليه جوابش درست بوده تغيير كرده؟
خدا بده شانس برا کسی که سوال 55 رو بلد نبوده گزینه ج زده.نکته کنکوریشم این بوده اینا خواستن بفهمن بچه ها از قوانین احتمالات(شانسی زدن) به نحو احسن استفاده میکنن یا نه

sanaz

New member
55 گزینه ج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بخدا امسال خیلی بی انصافیه.کیه حرفه مارو بشنوه آخه؟آقا بابک شما چند شدین؟
شایسته کاش منم مثل تو میتونستم فکر کنم...آخه این چه وضعشه دیگه؟

masoudjani

New member
دارم به این فک میکنم biosta جان چه دفاعی داره از این اشتباهات؟

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
بله دوستمون درست میگه بیایید نمرتونو اعلام کنید کسی از رتبه 1 ما خبر نداره؟؟؟
بیو جان دوستت کجاست بگو بیاد دلمون براش تنگ شده؟؟؟

با دوستم که ایشان به عنوان مدرس هستند
فردا "آموزش نرم افزار sas ,spss در درس آنالیز بقا " داریم . بهشان میگویم .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا