نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoudjani

New member
عجب سکوتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جدی جدی آرامش قبل طوفانه خدا فردارو به خیر بگذرونه کلید نهاییا میاد

babak.stat1

New member
عجب سکوتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جدی جدی آرامش قبل طوفانه خدا فردارو به خیر بگذرونه کلید نهاییا میاد

سلام دوست عزیز و محترم
با سکوتت واقعا موافقم این شالله فردا همگی بعد اومدن کلید نهایی با خوشحالی بیایم اینجا و این محیط و از این وضع دراریم.

atiarbab

New member
:smilies-azardl (181
با سلام این که گفته شده درصد زبان تو تخمین رتبه درست محاسبه نشده یعنی چی مگه زبان تو این ازمون ضریب 3 نداشت؟

atiarbab

New member
برای من که ربان 27 درصد محاسبه شده البته خودم هم دستی اینو بدست اوردم رتبه را چقدر بالا تر نشان می ده؟

biosta

Well-known member
:smilies-azardl (181
با سلام این که گفته شده درصد زبان تو تخمین رتبه درست محاسبه نشده یعنی چی مگه زبان تو این ازمون ضریب 3 نداشت؟

سلام . ضریب سه نیست ضریب 2.25 هست
2.25 این گونه بدست آمده که ضریب سه دفترچه در ضریبی که 4 سل قبل توسط وزارت بهداشت اعلام شد ضرب میشود .
اون ضریب 4 سال قبل ( که موقعی بود که نوع بارم بندی سوالات کنکور هم عوض شد ) برای زبان رشته ی آمار زیستی 75. اعلام شد .

biosta

Well-known member
سلام . ضریب سه نیست ضریب 2.25 هست
2.25 این گونه بدست آمده که ضریب سه دفترچه در ضریبی که 4 سل قبل توسط وزارت بهداشت اعلام شد ضرب میشود .
اون ضریب 4 سال قبل ( که موقعی بود که نوع بارم بندی سوالات کنکور هم عوض شد ) برای زبان رشته ی آمار زیستی 75. اعلام شد .
منظور من از ضریب همان تاثیر هر سوال در نمره کل هست .

biosta

Well-known member
‏‏موضوع: محاسبه نمره

‏‏فرستنده:
‏‏ارسال شد: ‏‏2013/06/25 01:23 ب.ظ
‏‏به:
‏‏موضوع: محاسبه نمره

سلام ممكنه لطفا روش محاسبه نمره رو بيان كنيد مرسي

--------------------------------------------------------------------------------

از 70 سوال اول دفترچه هر سوال درست 3 تا نمره ی شما را افزایش می دهد و هر سوال غلط از این 70 سوال یک نمره از شما کم می کند .
از 40 سوال زبان هر سوال درست 2.25 نمره به شما اضافه می کند و هر سوال غلط زبان 75. نمره از شما کم می کند .
این یکی از روش های محاسبه دستی نمره برای رشته ی آمار زیستی هست که صد در صد درست هست
اما الزاما" برای دیگر رشته ها ی علوم پزشکی این نوع محاسبه درست نمی باشد .
اگر در کنکور سوالی حذف شود نمره و در صد اون سوال رو به همه می دهند چه کسانی که درست زدند و چه غلط زدند و چه اصلا" اون سوال رو جواب ندادند .

پس داریم :
ریاضی 10 سوال می آید 30 نمره دارد ( هر سوال درست 3 نمره ی مثبت و هر سوال غلط یک نمره ی منفی )
محض 20 سوال می آید و 60 نمره دارد ( هر سوال درست 3 نمره ی مثبت و هر سوال غلط یک نمره ی منفی )
کاربردی 40 سوال دارد که 120 نمره دارد ( هر سوال درست 3 نمره ی مثبت و هر سوال غلط یک نمره ی منفی )
زبان 40 سوال دارد که برای رشته ی آمار زیستی 90 نمره دارد ( هر سوال درست 2.25 نمره ی مثبت و هر سوال غلط 75. نمره ی منفی )

biosta

Well-known member
چه جالب 2 تا سوال از 70 تا را حذف کردن
سال قبل به نظرم 5 سال از 70 تا سوال بود .
این میتونه به این معنی باشه که به طور متوسط نمره ی تمامی داوطلبان میاد پایین
یعنی اگر خواستید با سال قبل مقایسه کنید
( که به نظرم بهترین کار برای این که بدانید در حدود چه رتبه و جایگاهی هستید همین کار هست )
حدود 10 تا نمره ای به نمره تان اضافه کنید ( داوطلبان زیر نمره ی140 یا 150 میتونند این کار انجام دهند ) و بعد وضعیتتان را با قبول شدگان سال قبل مقایسه کنید .
داوطلبانی که با توجه به کلید اولیه نمره ی بالای نمره ی 150 آورده اند که دیگر وضعتشان مشخص هست .

sanaz

New member
سلام دوستان زود بیاین بگین چیکار کردین
سوالای که به توافق رسیده بودیم فقط 2 تاش حذف شده:mad_majidonline:

shekoofeh

New member
سلام بالاخره كليد نهايي هم اومد اما...
سوالات 14 و38 و45 و 59 كه بايد حذف ميشدند متاسفانه حذف نشدند.

sanaz

New member
جناب بیو منظورتون نمره الانمونو 10 تا اضافه کنیم؟آخه امسال چرا ما اینقد بد شانسیم آخه؟؟؟؟؟بنظر شما با وجد کم شدن ظرفیت آخرین نمره قبولی حدودا چنده؟؟؟ممنون میشم
پارسال که 112:sad:

صالحی60

New member
سلام
تو کلید نهایی دوتاسوال حذف شده ک من بهشون جواب نداده بودم
اونارو تو تخمین رتبه جزءسوالات درست حساب کنم؟

shayeste

New member
من فکر کنم نمرم 115 بشه شایدم یکم بیشتر (چون دو تا سوال زبان یادم نی چی زدم غلط حساب کردم) با کلید جدید.
بچه ها کی دوباره تخمین رتبه شرکت میکنین ها؟
:j58r36j3gcr4suxymup

babak.stat1

New member
سلام دوستان
یکی به من بگه چرا سوال 55 گزینه ج شده؟؟؟
دوستان با کلید نهایی چه کردین؟؟
فقط لطفا هر جه سریعتر در تخمین رتبه تغییراتو اعمال کنید.

آخرین ویرایش:

masoudjani

New member
soal 14 bijavab.jpgبچه ها من تا امروز زیاد تاحدودی حامی آمارزیستی بودم ولی از امروز دیگه....(بیو جان دلخور نشن)
آخه از کسی که سواد آماریش در این حده که سوال 14 رو گزینه ج اعلام میکنه چه انتظاری باید داشت؟سرمو بکوبم به این میز
آمار زیستی هم قبول بشیم باید در همین حد انتظار داشت !!به قول همون ضربالمثل معروف میگه مشت نمونه خرواره...
برا اثبات ادعام حل سوال14 رو مجددا میزارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا