نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hsbabr2012

New member
مگه اینطور نیست که اگه نمره ی 2نفر مثل هم باشه اونوقت معدل تأثیر داده میشه؟ با این اوصاف که شما نمره اتون بالاتر بوده‏!‏‏!‏ البته احتمال وجود اشتباه و خطا توی برگه ی پاسخنامه تون رو هم درنظر بگیرید‏!‏

اینطور که مدیر عزیزمون میگفتن که بنظرم درست باشه در صورت مساوی بودن نمرات معدل تاثیر میذاره.
شاید احتمالا تو پاسخنامه کم و زیادی شده که بنظرم طبیعی هستش وبرای کنکور زیستی اتفاق میفته اکثرا.

hsbabr2012

New member
نمره من خودتون حساب کردین 116.25 اگر یه زبان دیگه هم باشه 116.5
البته این احتمال هم هست که معدل اون دوستمون از من بیشتر باشه که خودش 20% تاثیر داشته
حالا انشاءالله برید ثبت نام کنید نمرتونو میبنید. مهم اینه که قبول شدید و جای خوبی هم قبول شدید.انشاءالله دوران تحصیل خوبی داشته باشید و موفقیتای بیشتر و قبولی در دکتری .این نمره ها هیچ چیزی رو مشخص نمیکنه مهم خود شخص هستش که چطور پیشرفت کنه.که مطمئنم با انگیزه اییکه شما دارید پیشرفتهای خوبی در این رشته خواهید داشت.

آخرین ویرایش:

mortezahaji

New member
دروس ارائه شده دانشگاه همدان
کلیات پزشکی و آمار زیستی 2 و سیستم های اطلاع رسانی و اپیدمیولوژی و استنباط 12 واحد (البته هنوز بررسی نشده یعنی تایید نشده)
2 شنبه و 3 شنبه و 4 شنبه است. واای استنباطش 4 ساعت پشت سر همه(یه هفته در میون)
البته 3 شنبه تقریبا تو همشون یک هفته در میونه ولی کاش 4 شنبش اینجوری بود
هر روزش ام یه 8 تا 10 داره هووووووووف. ولی برنامه خوبیه اکثرا 8 تا 10 و 10 تا 12 پشت سر همه با درسای متفاوت البته بجز 4 شنبش و یکی عصر و یکیم 2تا 4

قابل توجه همکلاسی عزیز
تو قسمت اتوماسیون آموزشی سایت
شماره دانشجویی و کد ملی وارد کنید تا به سیستم داشجویی وارد شوید . سپس بر گزینه تاییدیه انتخاب واحد انگشت مبارک را فشار بفرمایید. با تشکر روابط عمومی انجمن :):a2d3::ahi5slcgm04mi8jqqkl:ahi5slcgm04mi8jqqkl

آخرین ویرایش:

mortezahaji

New member
نوشته تعداد دانشجویان هم ورودی 10 تا حالا این خودمم حساب کرده یا نه
شما چند نفرین؟
جالبه روش تحقیق و آمار زیستی 1 ارائه نشده؟؟؟!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

Sama7

New member
نوشته تعداد دانشجویان هم ورودی 10 تا حالا این خودمم حساب کرده یا نه
شما چند نفرین؟
جالبه روش تحقیق و آمار زیستی 1 ارائه نشده؟؟؟!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t
خوشا به سعادتتون :smiliess (3): من سه تا درسِ 1واحدی دارم و 3تا 3واحدی.
از یکشنبه ام میرم تاااااااااااااااا چهارشنبه
هر روزم 8 صبح
:shocked:

mm2000

New member
دروس ارائه شده دانشگاه همدان
کلیات پزشکی و آمار زیستی 2 و سیستم های اطلاع رسانی و اپیدمیولوژی و استنباط 12 واحد (البته هنوز بررسی نشده یعنی تایید نشده)
2 شنبه و 3 شنبه و 4 شنبه است. واای استنباطش 4 ساعت پشت سر همه(یه هفته در میون)
البته 3 شنبه تقریبا تو همشون یک هفته در میونه ولی کاش 4 شنبش اینجوری بود
هر روزش ام یه 8 تا 10 داره هووووووووف. ولی برنامه خوبیه اکثرا 8 تا 10 و 10 تا 12 پشت سر همه با درسای متفاوت البته بجز 4 شنبش و یکی عصر و یکیم 2تا 4

قابل توجه همکلاسی عزیز
تو قسمت اتوماسیون آموزشی سایت
شماره دانشجویی و کد ملی وارد کنید تا به سیستم داشجویی وارد شوید . سپس بر گزینه تاییدیه انتخاب واحد انگشت مبارک را فشار بفرمایید. با تشکر روابط عمومی انجمن :):a2d3::ahi5slcgm04mi8jqqkl:ahi5slcgm04mi8jqqkl

سلام چقدر روزای کلاسا کم شده ما سال قبل از شنبه تا چهارشنبه دانشگاه بودیم روش تحقیق و آمار زیستی 1 ارائه نشده؟

آخرین ویرایش:

mortezahaji

New member
سلام چقدر روزای کلاسا کم شده ما سال قبل از شنبه تا چهارشنبه دانشگاه بودیم روش تحقیق و آمار زیستی 1 ارائه نشده؟
سلام
فعلا که نه

- - - Updated - - -

https://www.dropbox.com/s/2z5xw18gnrjr75b/8%20Mann-whithney%20Test.pdf
لینک مخصوص کاربر AZNO
دوستان یادتون نره به SAS هم سر بزنید و نظرتون و بگید

sanaz

New member
سلام به همه دوستای گله انجمن من یه مدت نبودم و میبینم حسابی انجمن به راه بوده کلی طول کشید پستارو خوندم به عزیزای که تازه فهمیدم قبول شدنم تبریک میگم :riz304:

yekta_63

New member
سلام به همگی، از شما کسی بین الملل هم انتخاب کرده که روزانه هم قبول شده باشه؟به من از بین الملل بهشتی زنگ زدن که قبول شدی ؟ گفتم من روزانه قبول شدم.حالا یه چیز جالب که بین الملل بهشتی اول تو سایتش 10نفر اصلی رو اعلام کرده بعد2ونیم برابر ذخیره(25نفر) الان دوباره ذخیره سوم رو که110 نفرن اعلام کرده واقعا... جالب اینجاست که یکی از همکارای خودم که 10سال پیش مدرک گرفته و باور کنید فرمول میانگین رو نمیدونه الان اسمش در اومده و خوشحال رفته تهران ثبت نام.یکی نیست به این دانشگاهها بگه واقعا به کجا چنین شتابان...ما اینقد جون کندیم و تازه بعد2سال قبول شدم حالا اینا...

shayeste

New member
آقا فکر کنم فقط من ثبت نام نکردم تو سایت اهواز زده 20 تا 25 ثبت نام اینترنتی من مسافرت بودم مدارک همرام بود اما چون نوشته بود تعهد ثبتی از شهر محل سکونت نتونستم ثبت نام کنم.امروز از صبح رفتم کارارو انجام دادن حالا که رفتم نت میبینم سایتش قطعه :1dco2x0p1lilzhfpg1t
پرستو راستی اون دوستت بهم ایمیل نزد اون چه کرده
همه رفتن سر کلایس ما هنو ثبت نام نکردیم ای خدا :14:

biosta

Well-known member
سلام به همگی، از شما کسی بین الملل هم انتخاب کرده که روزانه هم قبول شده باشه؟به من از بین الملل بهشتی زنگ زدن که قبول شدی ؟ گفتم من روزانه قبول شدم.حالا یه چیز جالب که بین الملل بهشتی اول تو سایتش 10نفر اصلی رو اعلام کرده بعد2ونیم برابر ذخیره(25نفر) الان دوباره ذخیره سوم رو که110 نفرن اعلام کرده واقعا... جالب اینجاست که یکی از همکارای خودم که 10سال پیش مدرک گرفته و باور کنید فرمول میانگین رو نمیدونه الان اسمش در
اومده و خوشحال رفته تهران ثبت نام.یکی نیست به این دانشگاهها بگه واقعا به کجا چنین شتابان...ما اینقد جون کندیم و تازه بعد2سال قبول شدم حالا اینا...

دانشگاه بایستی بودجه اش رو تامین کنه . مدرکشان هم بدون علم چندان ارزش ندارد .

کرهانی

New member
هی روزگار:sad:
کی بشه مام برنامه کلاسامون رو بگیم
این تاپیک دیگه جای من نیست:riz303: برم حداقل کدبانو شم

shs

New member
دوستانی که قبول شدند اگر تمایل داشتید
چند هفته ی دیگه که کارنامه ها می آید بیایید و کارنامه خودتان را در انجمن بگذارید
درصد - نمره - رتبه - محل قبولی
تا که این راه برای دانشجویان سال بعد هم ادامه پیدا کنه

دوستان بعد از قبولی کم تر می آیید انجمن
امیدوارم این چنین باشه و نه این که اصلا" نیایید .
چقدر خوبه که بگویید موفقیت من در کنار موفقیت دیگران ،
تنفر دارم از کسانی که بی معرفت هستند یعنی کسانی که می گویند فقط من دیگران اصلا" مهم نیستند
کسانی که حق الناس برایشان مهم نیست یا کسانی که برای پیشرفت پاشون رو شونه های دیگران می گذارند ...

می دانید که :
موفقیت
یعنی من به یک نتیجه ای از تلاشم می رسم که در این راه رسیدن لذت می برم و به دیگران نیز کمک می کنند تا به هدفشان برسند .

برنده شدن
یعنی من به یک نتیجه ای از تلاشم می رسم ، اما لذت چندانی در این راه نمی برم و یا اگر هم لذت می برم حاضر نیستم کمک کنم تا دیگران نیز به هدف خوبشان برسند
و در واقع دیگران ارزش ندارند که بخواهم چند دقیقه برایشان وقت بگذارم

زندگی که همهش معامله نیست ...

من که حتما پا یه م

حتما درصدا ونمره ها و همه چی رو میزنم تو سایت بعدشم اگه خدا بخواد حتما حداقل هفته ای چند بار سر میزنم

الانم اگه نیستم چون فعلا دسترسی ندارم و درگیر کارای ثبت نام و خوابگاهمم

تازه مادرم هم گیر داده همه خونه رو بشوریم وااااااااااااااای از همین الان خسته م !!!!!!!!:wacsmiley:

mortezahaji

New member
سلام
آقای داداسالار این قضیه خوابگاه دانشگاه که قرار بود این هفته مشخص بشه چی شد؟ خبری داری؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Minaa.Gh

New member
سلام دوستان ! انتخاب واحد بچه های ارشد از 26 تا 29 شهریور هستش ! ثبت نام خوابگاه هم تا 30 شهریور مهلت داریم !!!! بعدش یه سوال برام پیش اومده ! توو فرم محارم که برای ثبت نام خوابگاه باید حتما" پر کنیم و اسکنشو بفرستیم از ما نام خوابگاه رو خواستن ! خب من که هنوز تازه دارم ثبت نام میکنم باید اسم خوابگاهو چی بنویسم آخه ؟؟؟؟ :New (6):

biosta

Well-known member
سلام دوستان ! انتخاب واحد بچه های ارشد از 26 تا 29 شهریور هستش ! ثبت نام خوابگاه هم تا 30 شهریور مهلت داریم !!!! بعدش یه سوال برام پیش اومده ! توو فرم محارم که برای ثبت نام خوابگاه باید حتما" پر کنیم و اسکنشو بفرستیم از ما نام خوابگاه رو خواستن ! خب من که هنوز تازه دارم ثبت نام میکنم باید اسم خوابگاهو چی بنویسم آخه ؟؟؟؟ :New (6):

مگر اون قسمت " نام خوابگاه " را بایستی پر کنید ؟
از دوستان همکلاسی minaa-ghکسی می دونه .

biosta

Well-known member
امتحان عملی درس بقا که 5 نمره داشت ومدرس آن حسین عزیز یعنی hsbabr2012-13551/ هست
امروز که بعد از 6 ساعت که طول کشید به پایان نرسید و در فردا ادامه خواهد داشت !.
نمی دونم دیگه این چه جور امتحانی ست که 6 صفحه سوال داره ، همه :wacsmiley: بودند .
:sdasdasd:

نبودید حسین آقا اولین شیرینی از سری شیرینی های قبولیش را داد ، منتظر بعدیش هستیم
حداقل دو بار دیگه باید شیرینی دهد :tonguesmiley:.

چشم ، خالی می کنم صندوق پستی ام را ، میگم چرا دو روز هست هیچ پیامی برایم نمی آید
خوبه که صندوق پستی آدم پر باشه :j58r36j3gcr4suxymup مگه نه .

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا