نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yekta_63

New member
منم رفتم کرمان ثبت نام کردم بهمون12واحد دادن(کلیات پزشکی،اصول و روشهای اپید،سیستم های اطلاع رسانی پزشکی،استنباط آمارزیستی و روشهای آمارزیستی2)سه روز در هفته هم ک ل ا س داریم (شنه،2شنبه،3شنبه)تورو خدا میبینید1شنبه رو بینش بیکار گذاشتن....واقعا موندم چه کنم....
ساناز جون شما ثبت نام کردی؟اسمتو دیدم. درضمن نمرم دقیقا همون که حساب کردم128.25شده بود ونفر اول تو کرمان بودم و آخرین نمره104 بود.

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
منم رفتم کرمان ثبت نام کردم بهمون12واحد دادن(کلیات پزشکی،اصول و روشهای اپید،سیستم های اطلاع رسانی پزشکی،استنباط آمارزیستی و روشهای آمارزیستی2)سه روز در هفته هم ک ل ا س داریم (شنه،2شنبه،3شنبه)تورو خدا میبینید1شنبه رو بینش بیکار گذاشتن....واقعا موندم چه کنم....
ساناز جون شما ثبت نام کردی؟اسمتو دیدم. درضمن نمرم دقیقا همون که حساب کردم128.25شده بود ونفر اول تو کرمان بودم و آخرین نمره104 بود.

چه عالی ، پس از الان دیگه مقتدرانه برای شاگرد اولی پیش می روید .
به نظرم ترم های دیگه روزهایی که درس داشته باشید را بتوانید جمع و جور تر و کمتر کنید .

احتمالا" نمره ی آخرین فرد قبولی همان حدود 100 هست مثلا" 102
درسته سوالات سخت تر از سال های قبل بود اما خدای من چقدر قبولی آسون شده
یادم میاد روزهایی که ملت صبح تا شب می خوندن و قبول نمی شدند
اون موقع ها ظرفیت پذیرش 49 نفر بود حدود 5 سال قبل .
تا که کم کم ظرفیت پذیرش زیاد شد و رشد ظرفیت پذیرش خیلی بیشتر از رشد تعداد داوطلبان شد .
آرزوی خیلی ها قبولی در آمار زیستی بود
الان با متوسط سی و سه درصد در تمامی دروس می توان 100 نمره از 300 نمره ی ممکنه ی کنکور امار زیستی رو گرفت و قبول شد
آن زمان ها با متوسط 60 درصد هم قبول نمی شدند .

آخرین ویرایش:

mortezahaji

New member
شما کجا قبول شدی؟همدان؟

آره همدان. به ما هم همین 12 واحد دادن . جالبه آمار زیستی 1 کجاست؟

biosta

Well-known member
دوستانی که آدرس ایمیلشان را با محلی که امار زیستی یا آمار ریاضی قبول شده اند را برایم نفرستادن بهم ایمیل بزنند
فردا شروع می کنم به فرستادن ایمیل که حدود نصف ایمیل ها درسی هست .
در طول ترم هم هفته ای متوسط یک ایمیل درسی برایتان بفرستم
kianibo911@mums.ac.ir

parasto0o

New member
إی جان‏ ^_^ ایشالا پات زودتر خوب شه‏(‏-: حدسم درست بود‏!‏‏!‏‏!‏ منم همون مانتو قهوه ای هستم که با آبجیم اومده بودم‏‏^‏‏_‏‏^‏ کنارتم نشستم طبقه 8ام !

نمیدونم چطورولی منم شناختمت ب خاهرمم گفتم شایداین هم کلاسیم باشخ،ولی ابجیت کنارم نشست نه خودت:-d
مرسی <3

yekta_63

New member
آره همدان. به ما هم همین 12 واحد دادن . جالبه آمار زیستی 1 کجاست؟
آمارزیستی1 رو حتما نمیخوان بهمون بدن دیگه ،چون تو سیلابس نوشته بود تشخیص دادن یا ندادنش با مدیر گروهه. بهترکه ندادن هم جلو می افتیم و آقای کیانی هم گفته بودن یه کلیاتی از دروس لیسانسه.

shayeste

New member
چطور به شماها واحد دادن؟والا واسه ما زده تاریخ انتخاب واحد اعلام خواهد شد اصن یه وعضی :33:
پرستو راستی ایمیلمو به دوستت ندادی آشنا شیم عایا؟ایمیل نداد که

parasto0o

New member
چطور به شماها واحد دادن؟والا واسه ما زده تاریخ انتخاب واحد اعلام خواهد شد اصن یه وعضی :33:
پرستو راستی ایمیلمو به دوستت ندادی آشنا شیم عایا؟ایمیل نداد که

با منی ؟؟؟؟

- - - Updated - - -

پرستو جان‏!‏ من نشستم کنارت‏!‏ خواهرم ایستاده بود‏!‏

ااا؟؟؟خب پس خوش به سعادتت :):28:

Minaa.Gh

New member
پرستو‏!‏ صندوق پیام هات پر شده گویا‏!‏ اخطار داد‏!‏ میخواستم بگم : مگه دیروز هم میشد انتخاب واحد کرد؟ جریان چیه؟ بهرحال ایشالا روز کلاسها هم معلوم شه‏!‏

biostat

New member
سلام به همه
بالاخره منم ثبت نام كردم:)
كليات پزشكي -اصول و روش هاي اپيدميولوژي -روشهاي امار زيستي -استنباط امار زيستي- سيستم هاي اطلاع رساني پزشكي
اينا درسايي كه داريم 12 واحد 3روز در هفته (شنبه - 1شنبه - 3شنبه)

Sama7

New member
چه جوریه که منم همین درسا رو دارم + کلیات توانبخشی اما جمع واحدهای منم 12تاست؟؟؟؟؟؟؟
:wacsmiley: :New (6):

biosta

Well-known member
آره با خودتم پرستو
جوجو :
motat:

هر از گاهی ( البته به مدت زمان کم ) با یکی دیگه از بچه های انجمن که می شناسیدش
می نشینیم و غیبت بچه های انجمن آمار زیستی رو می کنیم !!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا