نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Minaa.Gh

New member
مگر اون قسمت " نام خوابگاه " را بایستی پر کنید ؟
از دوستان همکلاسی minaa-ghکسی می دونه .

:33:نمیدونم ضروری هست یا نه !!! ولی توو فرم هست ! باید اسم چندتا از خویشاوندان رو نوشت و والدین امضا کنن ! کلی اسم خوابگاه هم داریم که خب ... ! نهایتش اگه خالی بذارم اشکالی داره ؟

Minaa.Gh

New member
امتحان عملی درس بقا که 5 نمره داشت ومدرس آن حسین عزیز یعنی http://olumpezeshki.ir/members/hsbabr2012-13551/ هست
امروز که بعد از 6 ساعت که طول کشید به پایان نرسید و در فردا ادامه خواهد داشت !.
نمی دونم دیگه این چه جور امتحانی ست که 6 صفحه سوال داره ، همه :wacsmiley: بودند .
:sdasdasd:

نبودید حسین آقا اولین شیرینی از سری شیرینی های قبولیش را داد ، منتظر بعدیش هستیم
حداقل دو بار دیگه باید شیرینی دهد :tonguesmiley:.

:sad: اوا !!!!! شیرینی داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چه ؟! نگه میداشتن بعدا یه شیرینی خوووووووووووووووووب میدادن دیگه به همه !!!!

Minaa.Gh

New member
راستی !!!! من یه چیزی فهمیدم روز ثبت نام که ترجیح میدم به کسی نگم !!!! :wacsmiley:
یه جوری شدم ! نمیدونم عصبانیت بود یااا ناراحتی !!!!!
:sad::1dco2x0p1lilzhfpg1t

biosta

Well-known member
حالا نمره ات چند بود ؟

راستی !!!! من یه چیزی فهمیدم روز ثبت نام که ترجیح میدم به کسی نگم !!!! :wacsmiley:
یه جوری شدم ! نمیدونم عصبانیت بود یااا ناراحتی !!!!!
:sad::1dco2x0p1lilzhfpg1t

ایراد نداره ،بالاخره تهران قبول شدی این مهمه ، اگر می خواستی مثلا" دانشگاه های دیگه قبول بشی جزو نفرات آخر آن دانشگاه قبولی نمی شدی که ،

Minaa.Gh

New member
ایراد نداره ،بالاخره تهران قبول شدی این مهمه ، اگر می خواستی مثلا" دانشگاه های دیگه قبول بشی جزو نفرات آخر آن دانشگاه قبولی نمی شدی که ،

:sad:نهههههههههههههههههه ! نه بخاطر نفر آخر بودن نبود ! راستش من فقط یه لیست هم ک ل ا س ی هام بود که اونو دیدم مدیر جان !!!! اسم من هم بعد از اسم پرستو جان بود !!!!! با اینکه نام نام خانوادگی ها به ترتیب حروف الفبا نبود !!!!!
من از یه چیر دیگه شوکه شدم !!!!

Minaa.Gh

New member
یه خانومی بود که قبول شده بود با ما ! توو آموزش دانشکده باهم آشنا شدیم ! از من پرسید شمام آمارزیستی قبول شدید ؟ گفتم بله ... پرسید : اصلا شما میدونید آمارزیستی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33: من دهنم وا موند !:smiliess (15)::5: و بهش گفتم : زحمت کشیدید خسته نباشید واقعا" !!!! اطلاعات زیادی نداشت !!! منم وقت نداشتم و ازش معذرت خواستم گفتم ایشالا توو فرصت مناسب هرچی میدونم رو در اختیارش قرار میدم ...:thumbsdownsmileyani

hsbabr2012

New member
:sad:نهههههههههههههههههه ! نه بخاطر نفر آخر بودن نبود ! راستش من فقط یه لیست هم ک ل ا س ی هام بود که اونو دیدم مدیر جان !!!! اسم من هم بعد از اسم پرستو جان بود !!!!! با اینکه نام نام خانوادگی ها به ترتیب حروف الفبا نبود !!!!!
من از یه چیر دیگه شوکه شدم !!!!

سلام دوست عزیز امیدوارم در دانشگاه تهران بهترین موفقیتها رو داشته باشی.
راستی نمرتون چند شده بود شما و دوستمون parastoOo؟

babak.stat1

New member

سلام استاد.حسین جان احواله شما؟؟
آقا دانشگاه تهران فقط لیست 6 نفرو زده بو که ترتیب قرار گرفتنشم بگفته مسئولش بدون هیچ قائده و قانونی بو نه براساس رتبه .
اما خودمونیم شما خیلی نگران 1 یا 2 شدن رتبت هستیا :28: بابا شما که بهتر میدونید مهم چطور گزروندن دورست:rose:

آخرین ویرایش:

Minaa.Gh

New member

سلام استاد عزیز‏^‏‏_‏‏~‏ ممنونم. ایشالا که شمام موفق باشی . راستش نمره اصلا خبری ازش نبود‏!‏‏!‏ باید صبر کرد تااااا نیمه ی اول مهر‏^‏‏_‏‏^‏
آقا همه چی به کنار‏ ، اون زاغهای خوشگلی که اطراف دانشگاه بودن به کنار‏!‏ تا حالا زاغو تا این حد از نزدیک ندیده بودم‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏ اینقد دوس داشتم ^_^ من همش میگفتم اینو ببین ،سرعتم کم میشد یکم از نزدیک نظاره کنم؛خواهرم از دستم میکشید میگفت بیا بعدا بشین کنارشون الان کار داریم‏!‏ خخخخخخخ !!! متوجه شدم زاغهای تهران با زاغهای گلستان فرق میکنن‏!‏ اجتماعی تر و تپل تر و سیاه وخاکستری هستن‏ زاغهای تهران!‏!‏‏!‏

Minaa.Gh

New member
من روز ثبت نام خب فکرمیکردم ببینم بچه ها رو ! ولی همش از رشته ی ارگونومی دوست پیدا کردم‏!‏ یکی بود همش شک داشتم نکنه پرستو باشه،ولی خب نرفتم بپرسم ازشون‏!‏‏!‏‏!‏ حالا هرموقع کلاسها شروع بشه ایشالا میبینیم همو‏!‏ البته با یکی از هم ک ل ا س ی هام آشنا شدم،یه سوال پرسید رفتم توو شوک دیگه یادم رفت حتی اسمشونو بپرسم‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏

biosta

Well-known member
سلام استاد.حسین جان احواله شما؟؟
آقا دانشگاه تهران فقط لیست 6 نفرو زده بو که ترتیب قرار گرفتنشم بگفته مسئولش بدون هیچ قائده و قانونی بو نه براساس رتبه .
اما خودمونیم شما خیلی نگران 1 یا 2 شدن رتبت هستیا :28: بابا شما که بهتر میدونید مهم چطور گزروندن دورست:rose:

رتبه های یک و دو استعداد درخشان می شوند و امتیاز هایی دارد ، مثل امتیازی که میتونه باعث بشه بدون کنکور بروید مقطع دکتری .

parasto0o

New member
سلام بچه ها!!!!من اومدم..من هیچکیو ندیدم از هم کلاسی هام.
بسیار هم خسته میباشم..:)

Minaa.Gh

New member
سلام بچه ها!!!!من اومدم..من هیچکیو ندیدم از هم کلاسی هام.
بسیار هم خسته میباشم..:)

سلام پرستوووو ! خوبی؟ خسته نباشی‏^‏‏_‏‏^‏ منم کلی گشتم ولی فقط یکی منو پیدا کرد‏!‏ یه دختری بود قدش هم 172 میخورد‏!‏ همش شک داشتم تو باشی ! ولی نرفتم جلو بپرسم‏!‏ توو گزینش دیدمش‏!‏‏!‏ پات که خدایی نکرده طوریش نشده؟ مثلا مو برداشته باشه و این حرفا؟ فکرم مشغوله‏!‏‏!‏

biosta

Well-known member
دوستانی که کنکور قبول شدید ، خواهشا بیایید انجمن ، باشه ، خواهش می کنم .
بیایید اما اگر فکر می کنید زمان حضورتان را بایستی کم کنید چنین عمل کنید که زمان حضورتان را کم کنید .
عزیزانم ، مثلا" هفته ای یک بار ، دو هفته یک بار ، اما اون گوشه ی گوشه ی ذهنتان نام" انجمن آمار زیستی " هر چند کمرنگ اما نوشته شده باشد .
چند روز دیگه که این تاپیک بسته شد ، دوستان قبول شده ی کنکور به تاپیک

http://olumpezeshki.ir/thread3886-13.html#post347673 می روید .

Minaa.Gh

New member
دوستانی که کنکور قبول شدید ، خواهشا بیایید انجمن ، باشه ، خواهش می کنم .
بیایید اما اگر فکر می کنید زمان حضورتان را بایستی کم کنید چنین عمل کنید که زمان حضورتان را کم کنید .
عزیزانم ، مثلا" هفته ای یک بار ، دو هفته یک بار ، اما اون گوشه ی گوشه ی ذهنتان نام" انجمن آمار زیستی " هر چند کمرنگ اما نوشته شده باشد .
چند روز دیگه که این تاپیک بسته شد ، دوستان قبول شده ی کنکور به تاپیک

http://olumpezeshki.ir/thread3886-13.html#post347673 می روید .

امیدوارم با قبولی در دکتری باعث افتخار و خوشحالی هرچه بیشتر همه ی بچه های انجمن بشید.

parasto0o

New member
سلام پرستوووو ! خوبی؟ خسته نباشی‏^‏‏_‏‏^‏ منم کلی گشتم ولی فقط یکی منو پیدا کرد‏!‏ یه دختری بود قدش هم 172 میخورد‏!‏ همش شک داشتم تو باشی ! ولی نرفتم جلو بپرسم‏!‏ توو گزینش دیدمش‏!‏‏!‏ پات که خدایی نکرده طوریش نشده؟ مثلا مو برداشته باشه و این حرفا؟ فکرم مشغوله‏!‏‏!‏

چرا خودم بودم :)

Minaa.Gh

New member
چرا خودم بودم :)

إی جان‏ ^_^ ایشالا پات زودتر خوب شه‏(‏-: حدسم درست بود‏!‏‏!‏‏!‏ منم همون مانتو قهوه ای هستم که با آبجیم اومده بودم‏‏^‏‏_‏‏^‏ کنارتم نشستم طبقه 8ام !

آخرین ویرایش:

shayeste

New member
بچه ها چه خوب شماها تکلیفتون مشخص شد ما یک مهر تحویل مدارک داریم تازه واسه خوابگاه اونموقع باید درخواس بدیم شاید بهمون بدن.راستی ترم یک چند واحد حدودا میدن؟چه درسایی؟

mortezahaji

New member
بچه ها چه خوب شماها تکلیفتون مشخص شد ما یک مهر تحویل مدارک داریم تازه واسه خوابگاه اونموقع باید درخواس بدیم شاید بهمون بدن.راستی ترم یک چند واحد حدودا میدن؟چه درسایی؟
دقیقا ما هم. تازه ما تحویل مدارکمون 8 مهره. هنوزم خوابگاه معلوم نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا