نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hsbabr2012

New member
سلام دوستان عزیز من.
امروز امید جان امتحان بقا رو داده. خوب داده امتحانشو. انشاءالله این ترم هم امتحاناشوخوب بده مثل همیشه و موفق باشه.

parasto0o

New member
سلام دوستان عزیز من.
امروز امید جان امتحان بقا رو داده. خوب داده امتحانشو. انشاءالله این ترم هم امتحاناشوخوب بده مثل همیشه و موفق باشه.

اااا من فک کردم فرداست. خاستم بگم دعا میکنم خوب باشه امتحانشون...خوبه :)

hsbabr2012

New member
دوستانی که قبول شدند اگر تمایل داشتید
چند هفته ی دیگه که کارنامه ها می آید بیایید و کارنامه خودتان را در انجمن بگذارید
درصد - نمره - رتبه - محل قبولی
تا که این راه برای دانشجویان سال بعد هم ادامه پیدا کنه

دوستان بعد از قبولی کم تر می آیید انجمن
امیدوارم این چنین باشه و نه این که اصلا" نیایید .
چقدر خوبه که بگویید موفقیت من در کنار موفقیت دیگران ،
تنفر دارم از کسانی که بی معرفت هستند یعنی کسانی که می گویند فقط من دیگران اصلا" مهم نیستند
کسانی که حق الناس برایشان مهم نیست یا کسانی که برای پیشرفت پاشون رو شونه های دیگران می گذارند ...

می دانید که :
موفقیت
یعنی من به یک نتیجه ای از تلاشم می رسم که در این راه رسیدن لذت می برم و به دیگران نیز کمک می کنند تا به هدفشان برسند .

برنده شدن
یعنی من به یک نتیجه ای از تلاشم می رسم ، اما لذت چندانی در این راه نمی برم و یا اگر هم لذت می برم حاضر نیستم کمک کنم تا دیگران نیز به هدف خوبشان برسند
و در واقع دیگران ارزش ندارند که بخواهم چند دقیقه برایشان وقت بگذارم

زندگی که همهش معامله نیست ...
بنظرم بچه ها به پستهای من در تاپیک مطالعه گروهی یسر بزنن جواب بعضی از سوالاشونو که اکثرشون هست دادم که خیلی جامع توضیح دادم. البته برنامه ریزی رو هرشخصی با توجه خصوصیات خودش میتونه داشته باشه. ولی در مورد برنامه ریزی مطالبی رو هم گذاشتم.

Minaa.Gh

New member
بنظرم بچه ها به پستهای من در تاپیک مطالعه گروهی یسر بزنن جواب بعضی از سوالاشونو که اکثرشون هست دادم که خیلی جامع توضیح دادم. البته برنامه ریزی رو هرشخصی با توجه خصوصیات خودش میتونه داشته باشه. ولی در مورد برنامه ریزی مطالبی رو هم گذاشتم.

من دقیقا وقتی دیدم مدیر رفته تاپیک قد و وزن بچه های علوم پزشکی سریع فهمیدم امتحانشونو عالی دادن‏!‏‏!‏‏!‏ ^_^ آقا شمام بیا این قد و وزنو بگید بعدا اومدیم مشهد بشناسیمتون خب‏!‏

safoo

New member
بچه ها من اسمم ذخیره آمار زیستی دانشگاه شهید بهشتی بین الملل دراومده کسی اطلاعاتی داره بهم بده؟ کلاساش کجا تشکیل میشه؟

Minaa.Gh

New member
بچه ها من اسمم ذخیره آمار زیستی دانشگاه شهید بهشتی بین الملل دراومده کسی اطلاعاتی داره بهم بده؟ کلاساش کجا تشکیل میشه؟

تبریک میگم‏!‏ من اطلاعات زیادی ندارم که بتونه کمکتون کنه‏!ولی توو انجمن یه تاپیک جدید دیده بودم که راجع به بین الملل بود‏!‏ اونجا یه سر بزنید شاید اطلاعاتی داده باشن بچه ها ! تو قسمت انجمن تمامی تاپیکها رو نگاه کنید پیداش میکنید‏!‏‏!‏ ثبت نامش کی هست؟ قصد دارید بین الملل بخونید؟

safoo

New member
تبریک میگم‏!‏ من اطلاعات زیادی ندارم که بتونه کمکتون کنه‏!ولی توو انجمن یه تاپیک جدید دیده بودم که راجع به بین الملل بود‏!‏ اونجا یه سر بزنید شاید اطلاعاتی داده باشن بچه ها ! تو قسمت انجمن تمامی تاپیکها رو نگاه کنید پیداش میکنید‏!‏‏!‏ ثبت نامش کی هست؟ قصد دارید بین الملل بخونید؟

والا من هنوز خودمم نمیدونم گویا پردیس قشم هم داره اگه تهران باشه شاید بخونم احخه من 31 سالمه متاهل هم هستم زیاد وقت ندارم دوباره شرکت کنم بازم ممنون از راهنماییتون روز تحویل مدارک شنبه و یک شنبه آینده هستش

آخرین ویرایش:

Minaa.Gh

New member
والا من هنوز خودمم نمیدونم گویا پردیس قشم هم داره اگه تهران باشه شاید بخونم احخه من 31 سالمه متاهل هم هستم زیاد وقت ندارم دوباره شرکت کنم بازم ممنون از راهنماییتون روز تحویل مدارک شنبه و یک شنبه آینده هستش

بهرحال موفق باشید... ایشالا هرچی صلاحه براتون پیش بیاد‏^‏‏_‏‏_^

saal66

New member
سلام
بچه هایی ک امسال مشهد قبول شدن حداقل نمره قبولی مشهد چند بوده؟

safoo

New member
ممنونم Minaa جان

راستی شما اطلاع دارین اگه ثبت نام نکنم محروم میشم سال آینده؟

biosta

Well-known member
صبر کنیم کارنامه ها بیاد ، ببینیم کجای کار اشکال داره ،
وقتی کارنامه ها امد کارنامه هایتان را برای داوطلبان سال بعد می خوام
روش محاسبه من برای نمره درست هست ، چون حتی یک کارنامه هم تابحال سراغ ندارم که نمره اش را به همان روش که گفتم اشتباه بدست آمده باشد .

hsbabr2012

New member
صبر کنیم کارنامه ها بیاد ، ببینیم کجای کار اشکال داره ،
وقتی کارنامه ها امد کارنامه هایتان را برای داوطلبان سال بعد می خوام
روش محاسبه من برای نمره درست هست ، چون حتی یک کارنامه هم تابحال سراغ ندارم که نمره اش را به همان روش که گفتم اشتباه بدست آمده باشد .

اره دقیقا درسته، چون وقتی من نمرمو به همون روشی که گفتی حساب کردم شد 183.25 ولی بنظرم یک سوال دیگه از زبان هم حذف کردن که شده 185.5.یعنی دقیقا 2.25 اضافه میشه برای زبان برای هرسوال درست.که تقریبا همه بچه های مشهد نمرشون که فکر کنم 5 6 نفرشون بودن اخرش یک نیم داشت که فکر کنم بخاطرهمین دوسوال از زبان که حذف شده اینجوری شده نمرشون و بنظرم زبان هم اصلا نزدن این اشخاص.

آخرین ویرایش:

mortezahaji

New member
نمره من خودتون حساب کردین 116.25 اگر یه زبان دیگه هم باشه 116.5
البته این احتمال هم هست که معدل اون دوستمون از من بیشتر باشه که خودش 20% تاثیر داشته

Minaa.Gh

New member
نمره من خودتون حساب کردین 116.25 اگر یه زبان دیگه هم باشه 116.5
البته این احتمال هم هست که معدل اون دوستمون از من بیشتر باشه که خودش 20% تاثیر داشته

مگه اینطور نیست که اگه نمره ی 2نفر مثل هم باشه اونوقت معدل تأثیر داده میشه؟ با این اوصاف که شما نمره اتون بالاتر بوده‏!‏‏!‏ البته احتمال وجود اشتباه و خطا توی برگه ی پاسخنامه تون رو هم درنظر بگیرید‏!‏

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا