نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد پرستاری 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saba saba

New member
..............................................................................

آخرین ویرایش:

kd1366

New member
ممنون از توضیحاتتون. من برونرهای اصلی رو+درسنامه کامل داخلی جراحی( عسگری، منیر نوبهار و ...) + 2 جلد روانپرستاری کوشان رو داشتم و امروز بازار رفتم این کتابها رو خریدم. کاش پست شما رو زوتر می دیدم.
کودکان= ونگ جدید سونیا آرزومانیانس + drs حامد مرتضوی
مادر نوزاد= لیفر
زبان= لزگی
بهداشت= ایلدر آبادی

بفرمایید حالا چطور و چه جور شروع کنم. نظرتون در مورد کتابها چیه.ممنون

آخرین ویرایش:

kd1366

New member
سلام
عنوانم افرین چون مشخص انگیزت بالاست پس حتما قبولی روان حمیدحجتی هم خوبه متن زیبایی داره من کتاب لیفرونخوندم درکنارش حتما کتاب میتراذوالفقاری برای مادر بخونید امسال اکثرسوالات از این کتاب بود/برای روش خوندن اول منابع اصلی بخونید توی برنامه روزانتون 2تاداخلی بایک کتاب دیگه به سلیقه خودتون یامادریاروان یا...بذاریدامامن پیشنهادمیکنم مادروبخونیدهرروز1ساعت زبان بخونید 9ماهی که فرصت داری2قسمت بکن یک قسمت 6ماه اول یعنی تااخراسفندوقسمت بعدی 3ماه بعدعید6ماه اول خیلی مهم این 6ماه بایدتمام منابع عالی بخونید خلاصه نویسی نکنید بجزکودک سالم ونگ چون هیچ درسنامه ای خلاصه کودک سالم ونگ نداره بقیه کتاباخلاصه نویسی نکنیدچون خیلی وقت گیر من یک ماه این اشتباه کردم اماسریع رفعش کردم ازدرسنامه هااستفاده کنید ومطالبی که دردرسنامه نیستن ودرمنبع اصلی هست به درسنامه اضافه کنید قبل عید فقط یک دورتمام منابع رادقیق بخوانید بعدعیدفقط درسنامه وnvpکه بامنبع اصلی ان راتکمیل کرده اید بخوانید حتما تاروز امتحان اماده میشوید ایمیل من هم s.akarimi@yahoo.comاست هرسوالی داشتین بپرسید اگرزمانی این پست برداشته شد به ایمیلم پیام بدید حتما راهنماییتون میکنم وخوشحال میشم که سال بعدقبولیتونوبهم خبر بدید
ممنون.
کودکان رو میخواستم دو جلد میرلاشاری رو بخرم اما نداشت
دوستم که امسال قبول شده بود و نوزادان رو بالای 90 زده بود میگفت دقیقا سوالا از لیفر بود بخاطر همین گرفتم اما همون میتزا ذولفقاری رو هم میگرفتم خوب بود چون حجمش کمتره.
فعلا تصمیم دارم برونرها رو بخونم و بعد از تمام شدن هر کتاب داخلی جراحی، همان درس را از درسنامه منیرنوبهار بخونم که تقریبا کاملترین درسنامه هستش و خلاصه برداری از داخلی جراحی هم نمیکنم.
درس زبان رو به یک دوره 5 و 4 ماهه تقسیم کردم. در 5 ماه اول کتابهای لغت مثل تافل و 504 رو مطالعه میکنم و بعد از آن سراغ کتاب لزگی و تستها میرم.
بازم خیلی ممنون از راهنماییتون

نگاه

New member
سلام saba saba.. من پست هاتون رو خوندم.. خواستم تشکر کنم از مشاوره های خوبتون..

saba saba

New member
......................................................................................

آخرین ویرایش:
S

smko.boukan

Guest
سلام دوستان
من 4 روزی اومدم مسافرت طرفای رود ارس و جنگلهای ارسباران
ببخشید دوستان ولی من استخدام پیمانیم
اگه بگن این ارشدتو بگیرو کارو ول کن عمرأ قبول نمیکنم
اینطوریم نیست که بگی با ارشد کارت جوره ارشد پلی برا phd هستش و بس
پس شماها هم اگه موقعیت استخدام براتون پیش اومد ارشدتونو ول کنین
چون یکی از همکارای طرح من الا در حال دفاعه تو دانشگاه تهران با ما تو استخدامی شرکت کرد به خاطر دانشجو بودنش قبول نشد میگفت کاش دانشجو نبودمو استخدام میشدم
استخدامی سخته ولی ارشد قبول شدن با یه کم خوندن امکان پذیره

S

smko.boukan

Guest
ایشالا کار ما هم با یه نامه حل میشه

S

smko.boukan

Guest
به به
آقا آریا ریاد به خودت فشار نیار..................
آخه پسر خوب من از کجا بدونم ارومیه 4 روز کلاسه و شیراز 3 روز؟
بعدش سالای قبل همین ارومیه دوستان 2روز کلاس داشتن

خوب شیراز سه روز گلاسه باید از قبل فکرشو میکردی

نگاه

New member
سلام دوستان
من 4 روزی اومدم مسافرت طرفای رود ارس و جنگلهای ارسباران
ببخشید دوستان ولی من استخدام پیمانیم
اگه بگن این ارشدتو بگیرو کارو ول کن عمرأ قبول نمیکنم
اینطوریم نیست که بگی با ارشد کارت جوره ارشد پلی برا phd هستش و بس
پس شماها هم اگه موقعیت استخدام براتون پیش اومد ارشدتونو ول کنین
چون یکی از همکارای طرح من الا در حال دفاعه تو دانشگاه تهران با ما تو استخدامی شرکت کرد به خاطر دانشجو بودنش قبول نشد میگفت کاش دانشجو نبودمو استخدام میشدم
استخدامی سخته ولی ارشد قبول شدن با یه کم خوندن امکان پذیره

سلام دوست عزیز. خوش بگذره.. جامون رو خالی کن
من که گیج شدم با این قانون ها!!!

scarlet

New member
salam saba jan , rahnamaiiat ro khondan , mamnon , kheyli komak kardi, man emsal ghabol nashodam vali dobare mikhonam, khaheshan az tajrobiatet harchi yadet omad behemon bego, me30

scarlet

New member
سلام خواهش میکنم وظیفم بود بچه هاهرسوالی داشتید بپرسید ازراهنمایی کردن دریغ نمیکنم موفقیت بچه های پرستاری آرزوی من
man parsal vase jarahi faghat darsnameye novbahar va asgari ro khondam , be nazaret bayad hatman boroneraro bekhonam? hamashono? mamnon

nurse83

New member
سلامsaba saba

شما کجا قبول شدی؟
افرین خوب راهنمایی
میکنی:riz304:
ولی به طور کلی برا ارشد مهم اینه چند ماه و اهسته وپیوسته ادامه داد
مرور خیلی مهم تره.مرور بعد از عید بیشتر کمک میکنه
یه سری کتابای تست هستن به نامLBN واقعا خوب هستن
داخلی روان بهداشت مادران عالی هست
کودکانش اشتباه داره.

پرستاری86

New member
سلام بچه ها دانشگاه تهران کسی رفته واسه ثبت نام
سلام دوست عزیز
کجایی قبول شدی رفتی که رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟
ثبت نام اینترنتی انجام دادی؟
رفتم داخل سایت دانشکده پرستاری برنامه هارو زدن اینم آدرسشدانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه علوم پزشکی تهران ] -دفتر برنامه ریزی- برنامه نیمسال اول 92-91]
کلاسا 3 روز اول هفته هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا