نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد خون شناسی(هماتولوژی) 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jo-boy

New member
بچه ها 23 هم فک کنم ج صحیح باشه
البته یکی از استادامون گفت 97 ج میشه

jo-boy

New member
سلام بچه های عزیز.همتون خسته نباشید.من راستشو بخوایید خونده بودم.زیاد نه.ولی در کل امتحان راحت بود.هماتو خیلی خوب بود.من کلاس رفته بودم هر چی استادم گفته بود اومد.شیمی و سلولی هم راحت بود ولی من بی دقتی کردم.امنی هم راحت بود.زززززززززززززبان خیلی سخت بود ولی.امیدوارم هر کس که تلاش کرده جواب زحمتاشو بگیره.اااااااامین

سلام
شما کلاس رفته بودی واونایی که استادتون گفت اومده ولی همه که نرفتن . به نظر من سوالا حدود 40% غیر استاندارد بود..راستی هماتوی خوب به نظرتون چند درصده؟

TUMS

Well-known member
این مهم نیست کی چی خونده! زیست یا آزمایشگاه
این مهمه که کی چه ویژگی داره و بفهمه که چیکار میکنه
به قول دکتر بشاش یه افغانی هم میتونه بیاد با 2 3 روز آموزش تو آزمایشگاه کار کنه
من خودم چندتا علومی رو دیدم که با ابن که بالینی خوندن و روی انسان کار کردن تو کارشون چت میزنن و بدتر از یه روبات! کار میکنن
آره رفیق تو هر رشته ای خوب و بد هست.
ببین خودت چیکاره ای؟!؟
اینم بگم که نفر اول هماتوی سال بعد هم یه زیستیه.

سلام
آره مهم نیست چی میخونی مهم اینه که بهترین باشی ولی شما اگر بهترین بودی سراسری نمیگم علوم ولی باید یکی از رشته های حداقل علو پزشکی را قبول میشدی
زیست که بی بی من هم آزمون بده قبوله
نکنه یک هماتو سال دیگه شما هستین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همون ربات های آزمایشگاه هم از بهترین شما بهتر هست
اصلآ چرا شما می یایید توی رشته ما کار میکنین؟؟؟
مگه رشته خودتون کار نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tayebe

New member
97. ج
99. ب
113. الف
103. ب
البته من این جوابارو از سایت دکترخلیلی نگاه کردم.چون جوابای ایمنی رشته هماتو رو زده بودن. سوال 116 چی میشه؟دکترخلیلی جوابی واسش نزده بود.من ک سرآزمون گزینه د زدم

jo-boy

New member
97. ج
99. ب
113. الف
103. ب
البته من این جوابارو از سایت دکترخلیلی نگاه کردم.چون جوابای ایمنی رشته هماتو رو زده بودن. سوال 116 چی میشه؟دکترخلیلی جوابی واسش نزده بود.من ک سرآزمون گزینه د زدم

پاسخ نامه دکتر خلیلی هم ایمنیش و هم هماتوش چنتا غلط داشت ازجمله همین 99 با 103 با 113 ..سوال 116 هم استادمون گفت د درسته

saeedehhemato

New member
97. ج
99. ب
113. الف
103. ب

این چه جوابایی ه نوشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داشتم سکته می کردم

saeedehhemato

New member
بچه ها بی زحمت درصدهاتونو بنوسین ببینم برا من هم امیدی هست؟
من
هماتو65
ایمنی60
بیو57
زیست57یا66
زبان هم فعلا حساب نکردم.

jo-boy

New member
بزار حداقل کارنامه اولیه بیاد تا با اطمینان بیشتری بشه % نوشت

s.ezzati

New member
بچه ها خسته نباشید:ad54ad:
یه مرد پیدا میشه سوالارو بزاره
(عکس بگیره بزاره)

factorVIII

Member
با سلام خدمت دوستان.. امیدوارم همتون قبول بشید....با نظر به ظرفیت 60 نفری (شایدم بیشتر شه) و جمعیت شرکت کننده که حدودا 800 نفره امیدوارم چند نفری از شما ها حتما قبول بشید...والله نمیخوام نا امیدتون کنم اما ارشد زیاد خبری نیست..اگه قبول نشدید زیاد حرص نخورید... همه چی دست پاتولوژیست هاست و متاسفانه به دلیل قوانینی که معمولا شب ها تصویب میشه قدرت پزشک ها هر روز بیشتر و بیشتر میشه، قصد نا امیدی نداشتم فقط گفتم که بعدا اومدید ضد حال نخورید...

saiedb55

New member
با سلام خدمت دوستان.. امیدوارم همتون قبول بشید....با نظر به ظرفیت 60 نفری (شایدم بیشتر شه) و جمعیت شرکت کننده که حدودا 800 نفره امیدوارم چند نفری از شما ها حتما قبول بشید...والله نمیخوام نا امیدتون کنم اما ارشد زیاد خبری نیست..اگه قبول نشدید زیاد حرص نخورید... همه چی دست پاتولوژیست هاست و متاسفانه به دلیل قوانینی که معمولا شب ها تصویب میشه قدرت پزشک ها هر روز بیشتر و بیشتر میشه، قصد نا امیدی نداشتم فقط گفتم که بعدا اومدید ضد حال نخورید...

فاکتور جان يه سري از دوستان يه کارايي ميکنن که ادم خندش ميگيره
ما ميگيم چرا مياين با مدرک زيست تو آزمايشگاه کار ميکنين ميگه نفر اول هماتو يه زيست شناس بوده من نفهميدم اين جواب چه ربطي به سوال داره
در ثاني طبق کدوم مدرک ميگي نفر اول يه زيست شناس بوده خوب منم ميتونم ادعا کنم يه علوم آزمايشگاهي بوده حالا بيا ثابت کن نبوده
ثالثا يه سري از دوستان فکر ميکنن تا ارشد يا دکترا گرفتن بهشون ميگن بفرمايين اين کليد طلايي يه آزمايشگاه برين افتتاح کنين شروع به کار و خلاصه اشتغال زايي و ....خبر ندارن که واسه زدن يه ازمايشگاه طبق قانون جديد بايد 1- ده سال از مدرکت گذشته باشه 2- دوره هايي رو بگذروني(باليني) 3- بايد سه تا پي اچ دي تک رشته باهم باشن اونم فقط آزمايشاتي که در تخصص خودشون هست قبول کنن و پاتولوزي هم نميتونن انجام بدن يعني اگه تو اين سه نفر هماتولوزيست نباشه نميتونن cBC قبول کنن همه ما هم ميدونيم نسخه اي که بدون اين ازمايش باشه نداريم در صورتي که يه پزشک تک نفره تموم اين مزاياي شاملشه

factorVIII

Member
فاکتور جان يه سري از دوستان يه کارايي ميکنن که ادم خندش ميگيره
ما ميگيم چرا مياين با مدرک زيست تو آزمايشگاه کار ميکنين ميگه نفر اول هماتو يه زيست شناس بوده من نفهميدم اين جواب چه ربطي به سوال داره
در ثاني طبق کدوم مدرک ميگي نفر اول يه زيست شناس بوده خوب منم ميتونم ادعا کنم يه علوم آزمايشگاهي بوده حالا بيا ثابت کن نبوده
ثالثا يه سري از دوستان فکر ميکنن تا ارشد يا دکترا گرفتن بهشون ميگن بفرمايين اين کليد طلايي يه آزمايشگاه برين افتتاح کنين شروع به کار و خلاصه اشتغال زايي و ....خبر ندارن که واسه زدن يه ازمايشگاه طبق قانون جديد بايد 1- ده سال از مدرکت گذشته باشه 2- دوره هايي رو بگذروني(باليني) 3- بايد سه تا پي اچ دي تک رشته باهم باشن اونم فقط آزمايشاتي که در تخصص خودشون هست قبول کنن و پاتولوزي هم نميتونن انجام بدن يعني اگه تو اين سه نفر هماتولوزيست نباشه نميتونن cBC قبول کنن همه ما هم ميدونيم نسخه اي که بدون اين ازمايش باشه نداريم در صورتي که يه پزشک تک نفره تموم اين مزاياي شاملشه
بله سعید جان..کاری با قضیه علوم و زیست ندارم (مثلا کلاس ما که 13 نفریم 11 نفر علوم و 2 نفر زیست و همگی با هم ارتباط خوبی داریم این بحث ولش کن) کلا در مورد رشته هماتو و سایر رشته های علوم پایه حرفتون کاملا درسته همه چی دست پزشک هاست و قوانین هم هر روز به نفع اونها تغییر میکنه.. کلا حق هم دارند ! آخه همه جای دنیا آزمایشگاه مربوط به پاتولوژیست هاست و phD باید در زمینه کارهای تحقیقاتی و دانشگاهی و قسمت تاییدی بیمارستان فعالیت کنه اما چون متاسفانه در ایران کارهای تحقیقاتی بهای زیادی نداره phD ها مایلن آزمایشگاه یزنن و...

factorVIII

Member
خدمت بچه هایی که کنکور دادن عرض کنم سال قبل دکتر خلیلی پاسخنامه همانند امسال رو سایت گداشته بود که ماشالله پر از غلط بود و بهتره به این پاسخنامه فکر نکنید و صبر کنید تا کلید اولیه بیاد..راستی اگر کسی سوالها رو داره یک عکسی بگیره بذاره تو سایت یا اگه نشد که بذارین و زحمتی نیست بفرستین به آدرس ایمیل من : hematology_2012@yahoo.com

mehdighazanfari

New member
با سلام خدمت دوستان عزیز ونیبی که عضو این سایت هستند،خودم ارشد انکل شناسیم ولی برادرم هماتو دوست داره و پارسال شرکت کرد و بخاطر پایین بودن درصد زبانش که 18 درصد بود قبول نشد ولی متاسفانه امسال خیلی خوب امتحان نداده و درصداش اینه:خون 55 ایمنی 80 بیو و زیست 55 زبان 38 .ایا قبول میشه؟خواهش میکنم جواب بدین.براتون ارزوی توفیق میکنم

jo-boy

New member
با سلام خدمت دوستان عزیز ونیبی که عضو این سایت هستند،خودم ارشد انکل شناسیم ولی برادرم هماتو دوست داره و پارسال شرکت کرد و بخاطر پایین بودن درصد زبانش که 18 درصد بود قبول نشد ولی متاسفانه امسال خیلی خوب امتحان نداده و درصداش اینه:خون 55 ایمنی 80 بیو و زیست 55 زبان 38 .ایا قبول میشه؟خواهش میکنم جواب بدین.براتون ارزوی توفیق میکنم

سلام..ببینید خود منم خیلی استرس دارم و واقعا این درصدارو نمیشه با اطمینان کامل گفت که قبول میشه یا نمیشه وخیلی از جا به جایی ها به درصد بقیه ربط داره..اما به نظر من در کل خوب زده امیدوارم قبول بشه

mehdighazanfari

New member
با تشکر وافر از j-boy ،دوستان عزیز میشه جواب سولات 63 و71 و78و80و86 را بذارید تو سایت؟متشکرم

jo-boy

New member
71 به نظرم ج صحیحه
80 احتمالا د
86 هم فکر میکنم ب درسته
بقیه هم نزدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا