نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد خون شناسی(هماتولوژی) 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

armin16

New member
سلام منم موافقم باید به این سوال اعتراض بزنیم.سوال 142 زبان صبح 5شنبه
اینا جه جور سوالایی هستند که حتی استاد های زبان هم جوابشون با هم فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdighazanfari

New member

TUMS

Well-known member
سلام
بچه ها این حرف ها فایده نداره
آخه یه کم منصف باشین!
اول اینکه من تحسین میکنم کسی را که به قول شماها هماتو نخونده بیاد رتبه برتر بشه وباید اراده خوبی داشته باشه
ولی بچه های علوم واقعآ عالی هستن عشق است علوم آزمایشگاهی
به امید روزی که کسانی که اون بالا هستن را قدر ما و قدر کاری که میکنیم را بدونن
به هر حال دیگه تمومش کنید بهتره برید درمورد سوالاتون و جواباش بحث کنید
موفق باشین!!!!!!!!

iran khanom

Member
بابا كوتاه بياد بس كنيد.اين حرفا همه از بيكاري منشا ميگيره.به نظر من هر رشته اي ارزش داره و همه ماها 4 سال براي خوندنش زحمت كشيديم.هر كس سنگ رشته خودشو به سينش ميزنه.بابا مگه حالا ميخوان رشتتونو ازتون بگيرن كه اينجوري ميكنيد.اگر تو هر كاري مثل بحث اينجا مصمم بوديد خيلي موفق مي شديد.كافيه تمومش كنيد .دوستاني كه ميخوان بحث كنند ايميلاشونو بدن بهم تو ياهو حسابي با هم كل بندازن.:sdasdasd::sdasdasd:تمومش كنيد

drme

New member
شانس قبولي

من فکر ميکنم همه کسانيکه نگران کليد ودرصداشونن يه جورايي به قبولي نزديکن چون خيلي ها که سياهي لشکرند نه دنبال جوابند ونه درصديه سوال من درصد زبانم 45% ايمني هم حسابکردم 72% زيست50% بيوشيمي 55% هماتو هم 75% به نظر شما رتبم چند ميشه؟:21:

jo-boy

New member
من فکر ميکنم همه کسانيکه نگران کليد ودرصداشونن يه جورايي به قبولي نزديکن چون خيلي ها که سياهي لشکرند نه دنبال جوابند ونه درصديه سوال من درصد زبانم 45% ايمني هم حسابکردم 72% زيست50% بيوشيمي 55% هماتو هم 75% به نظر شما رتبم چند ميشه؟:21:

سلام امیدوارم قبول بشی..چون احتمالا هر جا که قبول بشی منم اونجا قبول میشم !!!

mehdighazanfari

New member

نمیدونم رتبت چند میشه ولی تضمین میکنم تهران قبولی

saeedehhemato

New member
بابا یکی هم به ما امید بده مردیمممممم
درصدهای تقریبا جدید
هماتو65
ایمنی73
زیست 57
بیو 50
زبان 40

saeedehhemato

New member
بچه ها کم رشته هارو مقابل هم بزارید توروخدا بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسه
تا کی میخواین بگین که فلان رشته تخصصی تره..این تصمیم که زیستیا تو هماتو بیانو مسئولا گرفتن ولی دعواشو داریم ما میکنیم.اما اینم بگم:
آقایون و خانومایی که میگین ما زیست خوندیم و پایمون قویه چرا به کسایی که سختترین درسارو با فشردگی میخونن تا بعدا به عنوان
کمترین حق بتونن تو آزمایشگاه کار کنن ایراد میگیرین تو رو خدا این انصافه یک زیست جانوری تو آزمایشگاه بره و یه کارشناس آزمایشگاه بیکار بگرده..منصف باشید
اگه واقعا رشتتون کار نداره پس برید سراغ مسئولا نیاید سراغ یه هم سن خودتون و جای اونو بگیرید.
در مورد ارشدم بگم مهم نیست یه زیستی اول هماتو بشه یا نه مهم اینه هر کس در هر جایی خودشو ثابت کنه...
دوستان این تاپیک مخصوص بحث درباره آزمون امساله میترسم اگه بیشتر ادامه بدیم ادمین وارد بشه!!
بچه های زیست رو بیخیال تو آزمایشگاه های ما روانشناسی ها حرف اول رو می زنن
طرحیین!!!!!!!!!!!!!!1

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

jo-boy

New member
سلام ادمین
هماتو 60 عدد
بیوشیمی و زیست هر کدوم 15 عدد
ایمنی 30 عدد
زبانم که 40 تاست

mehdighazanfari

New member
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

ضمن سلام و خسته نباشید خدمت شما،خون شناسی 60 ،بیوشیمی 15،زیست 15،ایمنی شناسی 30،زبان 40

aram ft

New member
این مهم نیست کی چی خونده! زیست یا آزمایشگاه
این مهمه که کی چه ویژگی داره و بفهمه که چیکار میکنه
به قول دکتر بشاش یه افغانی هم میتونه بیاد با 2 3 روز آموزش تو آزمایشگاه کار کنه
من خودم چندتا علومی رو دیدم که با ابن که بالینی خوندن و روی انسان کار کردن تو کارشون چت میزنن و بدتر از یه روبات! کار میکنن
آره رفیق تو هر رشته ای خوب و بد هست.
ببین خودت چیکاره ای؟!؟
اینم بگم که نفر اول هماتوی سال بعد هم یه زیستیه.
سلام من علوم آزمایشگاهی ام ولی با شما موافقم به همه ی هم رشته ای های خودم هم میگم که از شما بعیده کل کل کنید. ما در حقمون خیلی ظلم شده قبول ولی هرچی می کشیم از پاتولوژیست ها می کشیم. دکتر بشاش هم واقعا ماهه. هنرش تو تدریس یه طرف ، این اخلاق و ایمانش هم یه طرف. من دانشجوش بودم تو دانشگاه. فوق العادست.

mehdighazanfari

New member
سلام jo boy ،به نظرت بچه هایی که تو سایت کامنت میذارن برترین شرکت کننده های ارشد هماتو هستن یا نه؟به نظرت چقدر احتمال داره که برادرم قبول شه(در صداشو قبلا نوشتم)

jo-boy

New member
سلام jo boy ،به نظرت بچه هایی که تو سایت کامنت میذارن برترین شرکت کننده های ارشد هماتو هستن یا نه؟به نظرت چقدر احتمال داره که برادرم قبول شه(در صداشو قبلا نوشتم)

سلام به نظر من فقط کسایی میتونن از قبولی مطمئن باشن که خیلی خیلی بالا زده باشن..اما بقیه درصدای دوستان بستگی به رقیبای دیگه داره .. خود منم الان همین مشکلو دارم که قبول میشم یا نه..اما امیدوارم قبول بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا