نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد خون شناسی(هماتولوژی) 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خوشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس و...) بفرمایند؟

Dexter2009

New member
به نظر من هماتولوژی مقداری مفهومی شده بود البته بانک خونش آسون بود , ایمونولوژی واقعا خوب بود بیوشیمی و زیست کمی تا قسمتی سخت بودن
زبانش هم ( با اینکه زبانم در کل خوبه ) خیلی سخت بود !! به نظرم اگه قبول نشم , زبان رو باید در حد هماتو بخونم
این وضع من قبل از امتحان بود:65d6a5d6s:
این حین امتحان :smilies-azardl (181
این بعد از امتحان:1dco2x0p1lilzhfpg1t

jo-boy

New member
سلام خسته نباشین
هماتو یه کم غیر استاندارد بود
ایمنی آسون بود اما بیو شیمی زیست سخت زبان هم که فوق سخت
بچه ها به نظرتون امسال با چه درصدایی میشه قبول شد؟

saeedehhemato

New member
هماتو و بانک خونش بیشتر اطلات عمومی بود..ایمنی آسون بود ولی من قاطی کردم، زیست که سخت بود نه سلولی بود نه مولکولی، بیوشیمی هم خوب بود..
زبانش خیلی سخت بود

aram ft

New member
به نظر من سوالات هماتو سر جلسه سخت به نظر می رسید. ولی خداییش من اومدم خونه چک کردم دیدم زیاد خارج از جزوه و کتاب نبود، ایمنی و زیست و بیوشیمی هم خوب بودند ، زبان هم متوسط بود. یکی دو تا سوال هم به نظر اشتباه می اومد.

tayebe

New member
سوالای هماتو و بانک خونش خیلی ساده بود.من زبانم خوبه واسه آزمون 504 و اسنشیال تافل رو هم خونده بودم اما خیلی سخت بود........ :(
ایمنی عالییییییییییی بود.زیست و بیوشیمی هم ساده بود
خداکنه زودتر کلید پاسخهارو بزنن

nocerino

New member
سلان دوستان من میخوام بگم من که رشتم بیوشیمی بود واسه ما هم مپل شما زبانمون سخت بود و در درس شیمی که ما داشتیم هم همش بیشتر از شیمی عمومی اومده بود تا عالی.یعنی وضعیت واسه بیشتر رشته ها اینجوریه

nocerino

New member
دوسته عزیزی که دوست داری زود کلید سوالاتو ببینی بنظره من تا 6 شهریور زمان جواب صبر کن.چون اگه بد زده باشی خدایی ناکرده تو روحیتون تاپیر زیادی میزاره اونوقت تا ششم شهریور روحیت داغون میشه.انشاء الله همه ی بچه ها تو همه ی رشته ها موفق باشن و روز ششم شهریور اشک ها تبدیل به لبخند ها بشه .موفق باشید

armin16

New member
سلام دوستان
به نظر من در کل همه سوالا خوب بودن .
سوالای زبان هم خوب بود.:ad54ad:
برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم.

جوهری

New member
سلام چرا شما علوم ازمایشگاهی ها فکر میکنید زیستی ها نمیتونن کار کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما میدونید85درصد واحدامون مشترکه؟؟؟؟؟من یه سوال ازتون دارم شما بدون دوره کارآموزی یا طرحتون میتونید تو ازمایشگاه کار کنین؟؟من یه زیست شناسم دوره کاراموزی دیدم گواهینامشو دارم ودوسال سابقه کار دارم بس نگین نمیتونیم کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirreza

New member
نظر آرمین نمک پاشی رو درد همه بچه های کنکوری بوووووووووووووووووووود
علی اخصوص نظرش راجع به زبان

abulfazl1032

New member
هماتو خوب بودزیست و بیو وایمنی از بس آسون بود خراب کرد اما زبان فاجعه بود
بچه های زیست شناسی خواهشن پا تو کفش ما علوم آزمایشگاهیا نکنم(آخه زیست چه ربطی به آزمایشگاه داره،

jo-boy

New member
هماتو خوب بودزیست و بیو وایمنی از بس آسون بود خراب کرد اما زبان فاجعه بود
بچه های زیست شناسی خواهشن پا تو کفش ما علوم آزمایشگاهیا نکنم(آخه زیست چه ربطی به آزمایشگاه داره،

زیست و بیو انقدا هم ساده نبودا !!!!

M

mozila

Guest
تقلب؟ نه بابا! اصلا راه نداره.

یه وقتایی آدم میشنوه که یه عده قبل از امتحان به سوالات دسترسی دارن اما تا با چشمهای خودش نبینه باور نمی کنه:5:
رفیق من چهار شنبه دم غروب حول حولکی اومد واسه رفع اشکال زیست و بیوشیمی(هرچند عقل ندارم اما گوش شیطونه کر درس و مرس ام بدک نیست).نانوفناوری پزشکی می خواست شرکت کنه ،اما بگو اَ رو از وَ تشخیص میداد ،من می گم نمی داد، اما از اوناییکه همه پیش باباش لنگ می اندازن(از استاد گرفته تا رئیس دانشگاه).
امروز داشتم سوالات زیست رشته های مختلف رو تو آزمون دیروز برانداز می کردم،شما بگو این رفیق ما شب قبل از امتحانش یه دونه از سوالات زیست و بیوشیمیشو از قلم انداخته بود یا یه نکته واسه رضای خدا بیشتر پرسیده بود من می گم نپرسیده بود.البته نوش جونش ، از شیر مادر حلال ترش باشه اما واقعا یه عده مثل من یکسال شب و روز ندارن ، یه عده دیگه...:smiliess (2):
اگه میکروب امتحان داده بود الان میرفتم از حرصم خرخرشو می جویدم
واقعا وزارت بهداشت شورشو درآورده همین پارسال بود گند کار یه عده شون دراومده بودا ، واسه مابقی درس عبرت نشد.پارسال که امتحان تخصصو تکرار کردن گفتم بابا دمشون گرم اما گویا پارسال با هم توافقات لازم رو نکرده بودن.واسه همین گندکاریاشه که اینقدر روی وزارت علوم مانور میدن اما واسه آزمون ارشد وزارت بهداشت، رسانه های جمعی تره هم خرد نمی کنن،همیشه در حاشیه وزارت علومه.
:ph34r-smiley:

jo-boy

New member
بچه ها کی جواب این سوالارو میدونه
23..........97...........99............103..........113..........

TUMS

Well-known member
سلام جوهری جان
ببخشیدا ولی شما زیستی ها خودتون را چسبوندین به ما
اصلآ کجا 85 درصد درس های ما مشترکه؟
شما چی از هماتو خوندین ما حداقل 12 واحد ای 14 واحد فقط هماتو داریم
چند واحد هماتو داشتین؟
در ضمن من 85 درصد درس مشترک را نمی خوام بگی شما 50 درصد مشترک را بگی من ازت ممنون میشم
در ضمن من بچه های زیست شناسی دیدم کار میکنن اما ببخشیدا مثل ربات میمونن فقط کار میکنن همین!!!!!!!!!!

saiedb55

New member
سلام جوهری جان
ببخشیدا ولی شما زیستی ها خودتون را چسبوندین به ما
اصلآ کجا 85 درصد درس های ما مشترکه؟
شما چی از هماتو خوندین ما حداقل 12 واحد ای 14 واحد فقط هماتو داریم
چند واحد هماتو داشتین؟
در ضمن من 85 درصد درس مشترک را نمی خوام بگی شما 50 درصد مشترک را بگی من ازت ممنون میشم
در ضمن من بچه های زیست شناسی دیدم کار میکنن اما ببخشیدا مثل ربات میمونن فقط کار میکنن همین!!!!!!!!!!
از زيست شناسا نگو که يکيشون جديد اومده جاي ما چند روز پيش به سانتريفيوز ميگفت با اين نمونه برميدارن ديگه بعد کلي صحبت فهميدم که منظورش سمپلره
طفلک فقط يه چيزي دورادور شنيده بود
خدمت اون دوستمونم عرض کنم شايد 85 درصد درسامون مثه هم باشه ولي اون 25 درصد باقي مانده تمامش دروس عملي اين 85 درصده
در ضمن ما علوم ازمايشگاهي ها تمام اين درسارو پزشکي و باليني خونديم يعني روي انسان کار کرديم نه روي موش و قورباغه و سوسک و

sadegh70

New member
ok!

از زيست شناسا نگو که يکيشون جديد اومده جاي ما چند روز پيش به سانتريفيوز ميگفت با اين نمونه برميدارن ديگه بعد کلي صحبت فهميدم که منظورش سمپلره
طفلک فقط يه چيزي دورادور شنيده بود
خدمت اون دوستمونم عرض کنم شايد 85 درصد درسامون مثه هم باشه ولي اون 25 درصد باقي مانده تمامش دروس عملي اين 85 درصده
در ضمن ما علوم ازمايشگاهي ها تمام اين درسارو پزشکي و باليني خونديم يعني روي انسان کار کرديم نه روي موش و قورباغه و سوسک و

این مهم نیست کی چی خونده! زیست یا آزمایشگاه
این مهمه که کی چه ویژگی داره و بفهمه که چیکار میکنه
به قول دکتر بشاش یه افغانی هم میتونه بیاد با 2 3 روز آموزش تو آزمایشگاه کار کنه
من خودم چندتا علومی رو دیدم که با ابن که بالینی خوندن و روی انسان کار کردن تو کارشون چت میزنن و بدتر از یه روبات! کار میکنن
آره رفیق تو هر رشته ای خوب و بد هست.
ببین خودت چیکاره ای؟!؟
اینم بگم که نفر اول هماتوی سال بعد هم یه زیستیه.

ghazale

New member
سلام بچه های عزیز.همتون خسته نباشید.من راستشو بخوایید خونده بودم.زیاد نه.ولی در کل امتحان راحت بود.هماتو خیلی خوب بود.من کلاس رفته بودم هر چی استادم گفته بود اومد.شیمی و سلولی هم راحت بود ولی من بی دقتی کردم.امنی هم راحت بود.زززززززززززززبان خیلی سخت بود ولی.امیدوارم هر کس که تلاش کرده جواب زحمتاشو بگیره.اااااااامین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا