نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

Hobbit

New member
سلام ب همگی.بچه ها کسی میدونه قبولی های ارشد بیوتک تو سال های اخیر پایه ی کارشناسیشون چی بوده؟آخه من کارشناسیم بهداشت محیطه و نمیدونم برای ارشدم این رشته رو انتخاب کنم یا ن.رشته ی خودم همش ریاضی و مکانیک و استاتیکو این چیزاس ک من اصن خوشم نمیاد.اما از طرفی عاشق زیستم و زیستم خوبه.با این تفاسیر فک میکنین بتونم تو کنکور رشته ی بیوتک موفق بشم؟اصن آیا تابحال بودن کسانی ک باپایه ی کاملا نامرتبط مثلا مهندسی بهداشت تو این رشته رتبه آورده باشن؟ممنون میشم کمکم کنین:ad54ad::ad54ad::ad54ad:

ramtin20

New member
سلام ب همگی.بچه ها کسی میدونه قبولی های ارشد بیوتک تو سال های اخیر پایه ی کارشناسیشون چی بوده؟آخه من کارشناسیم بهداشت محیطه و نمیدونم برای ارشدم این رشته رو انتخاب کنم یا ن.رشته ی خودم همش ریاضی و مکانیک و استاتیکو این چیزاس ک من اصن خوشم نمیاد.اما از طرفی عاشق زیستم و زیستم خوبه.با این تفاسیر فک میکنین بتونم تو کنکور رشته ی بیوتک موفق بشم؟اصن آیا تابحال بودن کسانی ک باپایه ی کاملا نامرتبط مثلا مهندسی بهداشت تو این رشته رتبه آورده باشن؟ممنون میشم کمکم کنین:ad54ad::ad54ad::ad54ad:
هستن کسانی که با رشته های غیر مرتبط قبول شدن
مهم هدف و علاقه هستش
موفق باشید

biotechnologist

New member

تو چندتا ورودی گروه ما فقط ۲تا علوم ازمایشگاهی ۲تا بیوتک و یکی دوتا زیست داشتیم.بقیه اغلب پرستاری،رادیولوزی، بهداشت محيط و ...هستند.یکی از بچه ها که فکر کنم رشته کارشناسیش بهداشت محیط بود رتبه ۲ دکتری بیوتک شد.

narges1125

New member
دوستان امسال پاسخ نامه ها رو نزدن
من فکر میکنم تقلبی چیزی شده والا هر سال میزدن روسایت پاسخ نامه ها رو
02181452574-5

02181452808
اینا سه شماره از سنجش پزشکی هست

به هر حال ما باید اعتراض خودمون رو بگیم
لطفا تماس بگیرین تا بدونن ما یادمون نرفته
مارو .... فرض کردن

love virology

New member
دوست منم بیوتک 14 / سلولی 82/ بیوشمی 88/ باکتری 40 / زبان بهم نگفت / بیوشمی هم 40 خورده

بالا