نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

226

New member
البته از فصل سلول عصبی هم 1 سوال بود اگه حتی سرطان رو هم می خوندم بعید بود بیام سلول عصبی بخونم . دستشون درد نکنه . متخصصین حالگیری

.Nazanin

New member
کاسپاز 9 با دایمر شدن فعال میشه سوال تکراری بود نمیدونم ماله 2 3 سال پیش بود/ باکتری یکی مارو دریابه / تاپلی خوبه بگیریم
قيمت تاپلى چنده؟ تا اونجايى که مى دونم است ترجمه نشده هاا کتاب تاپلى دو جلده !! در ضمن جز منابع معرفى شده وزارت بهداشتم نيستا
به نظر من کتاب فينگلود رو يه نگاهى بندازين هم ترجمه شده و هم جز منابع معرفى شده است

آخرین ویرایش:

226

New member
البته دوستان به ی نکته ظریف توجه کنن . کنکور بهداشت از حساسیت و محبوبیت بالایی برخورداره . حالا اگر کنکوری به این مهمی بیاد و طی چند سال با یک روال ثابت و بقولی بدون حالگیری و دست انداز برگزار بشه بازار اون 4 تا 5 تا مووسسسسه که در این زمینه فعالن کساد میشه . دیگه اوضاع دست هرکی میاد . دیگه کسی دنبال مشاور و کلاااااس نمیره همه میشینن خودشون می خونند و تست های سال های قبل رو میزنند قبول میشن . اما با وضعیت فعلی خیلی ها که کارشون به سال بعد میکشه بخاطر استرس هایی که کنکور امسال وارد کرد و به نظرم پس لرزه هاش از جمله کاهش ظرفیت ها به احتمال زیاد ادامه خواهد داشت برای 95 بازار ثبت نام ها خوب گرم میشه:smiliess (8):

آخرین ویرایش:

226

New member
قيمت تاپلى چنده؟ تا اونجايى که مى دونم است ترجمه نشده هاا کتاب تاپلى دو جلده !! در ضمن جز منابع معرفى شده وزارت بهداشتم نيستا

ترجمه نشدش یک جلده حول 70 تومن باید باشه . باید وایساد ترجمش بیاد . عجله نکنید

226

New member
راستی جواب اون سوال سلول عصبی کدوم گزینست ؟ مگه 3 سلول اپاندمی نمیشه ؟

226

New member
حالا جالب اینجاست روز قبل کنکور از صبح تا 11 شب نشستم هرچی تست سلول مولکولی دکترا بود زدم به امید لااقل 3 تا سوال از اونا بیاد اما دررررررررررررررررررررررریغ

226

New member
امسال فقط 2تا سوال از دکترا باکتری اومد باقیه درسا هیچی سلولی منم تعجب کردم همیشه حداقل 30 درصد سوالات پوشش میداد مخصوصا سلولی

- - - Updated - - -

درسته ولی دروس مهمه دیگه ایی ام داریم / یکی از بچه ها اینجا میگفت تاپلی خوبه جوابگو باید بیشتر بررسی کنم

نه دیگه دوست عزیز باید دیگه به این روال سنجش پزشکی عادت کنیم . خیلی واضحه که دارن طوری سوال میدن کسی نتونه دستشون رو بخونه . کسی که تخصصشو گرفته و نشسته اونجا سوال طرح میکنه دلش به حال عمر من و تو که نمیسوزه ....والا:j58r36j3gcr4suxymup

226

New member
اگه حاضر نشن سوال میوز رو حذف کنن برای سال بعد باید بریم دنبال لودیش 2008 !!!!!!!!:ahi5slcgm04mi8jqqkl

Tina biotec

New member
کاسپاز 9 با دایمر شدن فعال میشه سوال تکراری بود نمیدونم ماله 2 3 سال پیش بود/ باکتری یکی مارو دریابه / تاپلی خوبه بگیریم
چرا میخوای تاپلی بگیری مگه سوال از تاپلی اومده؟...سوالات سخت بوده ولی منبع عوض نشده طراح سخت گیرانه سوال داده البته سختیش از این جهت به نظر اومده که تعداد سوال ها خیلی کم بوده

v.abbasi

New member
سلام
میشه کسی اگه لینک کلید بیوشیمی رو داره بذاره اینجا لینکشو
ممنونم

biol

New member
سلاااام بچه ها....به همه خسته نباشید میگم.میدونید فقط از چی خوشحالم(البته یه خوشحالی سطحی!)اینکه کلن باکتریو بیخیال بودم.همیشه باکتری سخت میاااااد:New (6):

sakhreh

New member
به کل ازمون که باید اعتراض کرد!حتی اگه چیزی درست نشه!باید حرفمون رو بزنیم.
در مورد سوالا هم،پشت دفترچه نوشته تعداد اعتراض ارسالی برای یک سوال ملاک بررسی نمی باشد!اتفاقا برعکس اینا تعداد بیشتر به چششون میاد.
زمان اعتراض همه باید اعتراض هامونو بفرستیم.

دقیقا همینطوره تعداد اعتراض بالا باشه سوال درست رو هم حذف میکنن دیدم که میگم چه برسه به اینکه تو رفرنس نبوده.

The Guy

Well-known member
دقیقا همینطوره تعداد اعتراض بالا باشه سوال درست رو هم حذف میکنن دیدم که میگم چه برسه به اینکه تو رفرنس نبوده.
بابا حالا من یه دونه سوال درست زدم تو زوم کردی حذفش کنید!!!! کوتاه بیا!!!

sakhreh

New member
سلاااام بچه ها....به همه خسته نباشید میگم.میدونید فقط از چی خوشحالم(البته یه خوشحالی سطحی!)اینکه کلن باکتریو بیخیال بودم.همیشه باکتری سخت میاااااد:New (6):

باکتری سالای قبلو میشد خوب بزنی ولی امسال 100 درصد سخت تر شده بود. اصلا با سالای قبل قابل مقایسه هم نبود.

The Guy

Well-known member
به این فکر کن که خیلیا غلط زدن و حقشون ضایع شده.:smiliess (4)::smiliess (3):
این سوال (یا مشابهش) دقیقا هرسال تکرار شده. پس احتیاط حکم میکرد که آدم بخوندش... (دقیقا برعکس سیگنالینگ و آپوپتوز)
و اگه کسی بلد نبود نباید میزد ک غلط بشه و حقش ضایع...

biol

New member
درسته ولی همیشه سطح سوالای باکتری بالا بودش فقط باکتریاش شاخصتر و روی یه روال همیشگی بود....منم راستش هیج علاقه ای بهش نداشتم.ندارم.نخواهم داشت.

بالا