نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

226

New member
من بیشتر بغضم میگیره.سرنوشتمون دست کساییه که حتی بهمون ارزش نمیدن 25 تا سوال با کیفیت و اصولی طرح کنن.انقد براشون بی اهمییته که کپی کردن.طراح کیه؟یه استاد برجسته,تو دانشگاهی برجسته همونجا که هممون دوست داریم قبولشیم تا همون شخص بهمون درس بفرماینددد.

این ماییم که باید به حال خودمون گریه کنیم و ی فکری به حال خودمون کنیم . من خودمو میگم انقد فصل سیگنالینگ و سرطان رو دوست داشتم از تنبلی دورشون نکردم وگرنه سلولی مولکولی رو راحت میشد خیلی بالا زد . وای بر من جاهل

226

New member
جواب سوال dna مگه a dna نمیشه چون وقتی آب از دست بده به این شکل در میاد

sakhreh

New member
این سوال (یا مشابهش) دقیقا هرسال تکرار شده. پس احتیاط حکم میکرد که آدم بخوندش... (دقیقا برعکس سیگنالینگ و آپوپتوز)
و اگه کسی بلد نبود نباید میزد ک غلط بشه و حقش ضایع...[/QU4

بابا عجب منطقی داری تو!!!! آپوپتوز تو منبع بوده اعتراض داری حالا اون سوالو شانسی درست زدی میگی اشکال نداره تو منبع نبوده!!!!!

آخرین ویرایش:

sakhreh

New member
100% اعتراض می کنیم اگه خودشون تو کلید حذفش نکنند . نباید بذاریم حقمون پایمال شه حتی سر 1 سوال

یه سوال یعنی 4 درصد.تازه اگه کسی غلط زده باشه 5.5 درصد از دست داده. باید حذفش کنن. بچه ها باید همکاری کنن.

The Guy

Well-known member
این سوال (یا مشابهش) دقیقا هرسال تکرار شده. پس احتیاط حکم میکرد که آدم بخوندش... (دقیقا برعکس سیگنالینگ و آپوپتوز)
و اگه کسی بلد نبود نباید میزد ک غلط بشه و حقش ضایع...[/QU4

بابا عجب منظقی داری تو آپوپتوز تو منبع بوده اعتراض داری حالا اون سوالو شانسی درست زدی میگی اشکال نداره تو منبع نبوده!!!!!
خانم منطقیان! من نگفتم آپوپتوز خارج منبع بوده یا بهش اعتراض دارم. گفتم اینکه این همه روش زوم بشه غیر منطقیه. در ضمن اون سوال حذف نمیشه! :) چون درسته تو لودیش 2013 نبوده ولی موقعی که منابع اعلام کردن، همونجا گفتن که سوال ممکنه خارج از منبع بیاد.
اگه بنا به حذف سوالای خارج از منابع هست به سوالایی که خارج از منابع اعلام شده واسه میکروب اومده اعتراض کنید!! :)

sakhreh

New member
خانم منطقیان! من نگفتم آپوپتوز خارج منبع بوده یا بهش اعتراض دارم. گفتم اینکه این همه روش زوم بشه غیر منطقیه. در ضمن اون سوال حذف نمیشه! :) چون درسته تو لودیش 2013 نبوده ولی موقعی که منابع اعلام کردن، همونجا گفتن که سوال ممکنه خارج از منبع بیاد.
اگه بنا به حذف سوالای خارج از منابع هست به سوالایی که خارج از منابع اعلام شده واسه میکروب اومده اعتراض کنید!! :)

هر کس انصاف داشته باشه اعتراض میکنه اینکه حذف بشه یا نه به انصاف مسئولین برمیگرده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

226

New member

گای عزیز ناراحت نشو . حالا اونایی که مثل من و صخره خواهان حذف این سوالیم به طور قانونی بوقتش شکایت خودمون رو اعلام می کنیم . چون درس سلولیه واسه ما هر 1 سوالش ارزشمنده . حساسیت شما هم بجا . اما تصمیم در مورد حذفش دیگه بر عهده سنجشه . پس همگی ی نفس عمیق بکشیم:rose:

The Guy

Well-known member
نه 226 جان ناراحتی نداره. به هرحال شما و سخره هر دو دوست من هستید.
اما در کل بعید میدونم.
چون همونطور که خود صخره گفت نصف سوالای میکروب امسال از کتاب تاپلی اومده. حالا اگه بحث انصافه باید به اونها هم اعتراض کنیم دیگه درسته؟!

226

New member
نه 226 جان ناراحتی نداره. به هرحال شما و سخره هر دو دوست من هستید.
اما در کل بعید میدونم.
چون همونطور که خود صخره گفت نصف سوالای میکروب امسال از کتاب تاپلی اومده. حالا اگه بحث انصافه باید به اونها هم اعتراض کنیم دیگه درسته؟!

حق با شماست گای عزیز . فقط من خودم چون میکروب رو خوب نخونده بودم دقیقا نمی دونم چند سوال از تاپلی دادن . مگه اینکه دوستان زحمت بکشند اون سوالایی که احتمال میره از تاپلی باشه رو استخراج کنند بعد همگی به اون سوالاتم اعتراض می کنیم . به همین سادگی به همین خوشمزگی:a2d3:

The Guy

Well-known member
در کل موافقم. گرچه بیشتر به سنگ بزرگ شبیهه.
اما به نظرم فقط به یک سوال میشه واقعا اعتراض کرد. اون هم سوال 132 زبانه

226

New member
در کل موافقم. گرچه بیشتر به سنگ بزرگ شبیهه.
اما به نظرم فقط به یک سوال میشه واقعا اعتراض کرد. اون هم سوال 132 زبانه

میشه سوالشو بنویسی چون فک کنم شماره دفترچه ها فرق داره . دفترچه من 132 درک مطلبه . منظورت همون سواله؟

بالا