نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

226

New member
میگن تا 3 نشه بازی نشه!
اولین سوپرایز وزارت بهداشت رو که همه میدونیم
دومیشم که دیروز فهمیدیم
غلط نکنم سومین سوپرایزشم کاهش ظرفیت ها باشه اونطور که از مدت ها پیش نواشو دارن میزنن ...

shentia

New member
من که با اشتباهای بچه گانه چند تا رو غلط زدم .... اونم سوالاتی اصلا احتمالش نمیره

متاسفانه من برای سوالات سختتر از این آماده بودم....

سرنوشت این همه آدم چه ارزشی داره؟ یکسال عمر هدر رفته چه اهمیتی داره؟ اول بشن موش آزمایشگاهی بعدش دلشون بسوزه

کاش کمی انصاف داشتن.....

آخرین ویرایش:

226

New member
من که با اشتباهای بچه گانه چند تا رو غلط زدم .... اونم سوالاتی اصلا احتمالش نمیره

متاسفانه من برای سوالات سختتر از این آماده بودم....

سرنوشت این همه آدم چه ارزشی داره؟ یکسال عمر هدر رفته چه اهمیتی داره؟ اول بشن موش آزمایشگاهی بعدش دلشون بسوزه

کاش کمی انصاف داشتن.....

منم عین شما شد وضعیتم . دلم میسوزه واسه وقتی که برای لودیش گذاشتم . بغضی تو گلومه...

جهان

New member
من داوطلب سال بعدم با این توصیفات من بودم همه رو 100 میزدم

226

New member
علی رغم اینکه دلم خیلی از سنجش پزشکی پره و طرح سوالات سلولی مولکولی رو جدا غیر منصفانه میدونم و محکوم می کنم اما در همین جا و در همین لحظه رسما مسوولیت وضعیت پیش اومده و حال امروزی که دچارش شدم رو به عهده میگیرم . به امید اینکه بتونم با کمک خداوند درس بگیرم.آمین

ramtin20

New member
سلام بچه ها
میشه فرمولی رو که درصد حساب میکنید بزارید
یکی از دوستان گذاشته بود تو تاپیک دیگه گمونم اشتباه بود

maryam.

New member
به کل ازمون که باید اعتراض کرد!حتی اگه چیزی درست نشه!باید حرفمون رو بزنیم.
در مورد سوالا هم،پشت دفترچه نوشته تعداد اعتراض ارسالی برای یک سوال ملاک بررسی نمی باشد!اتفاقا برعکس اینا تعداد بیشتر به چششون میاد.
زمان اعتراض همه باید اعتراض هامونو بفرستیم.

226

New member
سلام بچه ها
میشه فرمولی رو که درصد حساب میکنید بزارید
یکی از دوستان گذاشته بود تو تاپیک دیگه گمونم اشتباه بود

تا اونجا که من میدونم 3 رو در تعداد پاسخ های درست ضرب می کنی تعداد پاسخ های غلط رو از حاصلش کم می کنی تقسیم بر 3 برابر تعداد کل سوالات میکنی

The Guy

Well-known member
به کل ازمون که باید اعتراض کرد!حتی اگه چیزی درست نشه!باید حرفمون رو بزنیم.
در مورد سوالا هم،پشت دفترچه نوشته تعداد اعتراض ارسالی برای یک سوال ملاک بررسی نمی باشد!اتفاقا برعکس اینا تعداد بیشتر به چششون میاد.
زمان اعتراض همه باید اعتراض هامونو بفرستیم.
با اعتراض موافقم. این آزمون 2تا عیب بسیار بزرگ داشت. یکی تعداد سوالاش بود، یکی محدودیت سوالات به حداکثر 5تا مبحث. همینا باعث شد خیلی غیر استاندارد بشه.
فکر کنم توی هر 3تا درس بیو و میکروب و سلولی این وضعیت بود.

226

New member
با اعتراض موافقم. این آزمون 2تا عیب بسیار بزرگ داشت. یکی تعداد سوالاش بود، یکی محدودیت سوالات به حداکثر 5تا مبحث. همینا باعث شد خیلی غیر استاندارد بشه.
فکر کنم توی هر 3تا درس بیو و میکروب و سلولی این وضعیت بود.

منم موافقم . بچه ها هرکی انشا و نامه نگاری خوبی داره ی متن قوی اعتراضی تدوین کنه همگی ایمیل کنیم به شخص وزیر . ایشون ادم دلسوز و منطقی هستند . گیر کار تو عوامل سنجش پزشکی هست

بالا