نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

narges1125

New member
نگران نباشین انشالله که قبولین
ولی بچه ها به نظرم به تعداد سوالا باید یه اعتراض جدییی بشه ..من اصلن فکرشم نمیکردم اینا 25 تا سوال برای درس های به اون مهمی بدن....در مورد سلولی من شک ندارم طراح قصدش فقط اذیت کردن بوده.مگه میشه از اون همه مبحث اینقدر پرت سوال داد ..خداییش خنگی زاید الوصفی میخواد

ینی حلالش نمیکنم
من سیگنالینگ و آپوپتوز نخونده بودم فک کردم 1-2 تا میاد دیدین ن تا داده بودن؟؟

226

New member
مراحل تقسیم میوز از لودیش 2013 حذف شده پس باید به طرح این سوال اعتراض کرد . جالبه که خود سنجش تو دفترچه می نویسه آخرین منابع حالا اومده از منابع سال های دور سوال داده . در مورد باکتری هم که حال گیری بود بماند اما از دوستان کسی میدونه سوال مربوط به آنتی بیوتیک (اورینتاوانسین !!!) از کدوم منبع طرح شده بود ؟؟!!

226

New member
فک کنم طراح سوال تخصصش سرطان شناسی بوده که به این فصل گیر 3پیچ داده بود . آخه برادر یا خواهر طراح گرامی این همه فصول دیگه ارزش طرح سوال نداشت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

leila89

New member
دوستان کسی می دونه تراز چطور حساب می شه؟
من باکتری و بیوشیمی را خراب کردم... اعصابم ریخته بهم
خدا طراح سوالاش رو لعنت کنه

The Guy

Well-known member
ینی حلالش نمیکنم
من سیگنالینگ و آپوپتوز نخونده بودم فک کردم 1-2 تا میاد دیدین ن تا داده بودن؟؟
احتمالا طراح عزیز شب قبلش با زنش دعواش شده، رو ما تلافی کرده.
البته این که نتونستیم سوالای آپوپتوز و سیگنالینگ رو بزنیم اشتباه از خود ماست. ولی اینکه 20تا سوال از این 2تا مبحث دادن، نشون دهنده بی لیاقتی طراح سوال و کل سیستم سنجش پزشکیه.
واسه همینه میگم اگه نشد قبول شیم هم چیزی رو از دست ندادیم. و اگه قبول شدیم "باید" انگیزه اصلیمون -به جای تاسیسی آزمایشگاه و شرکت فلان و هیءت علمی فلان دانشگاه شدن- تغییر دادن این سیستم به غایت احمقانه باشه.

226

New member
احتمالا طراح عزیز شب قبلش با زنش دعواش شده، رو ما تلافی کرده.
البته این که نتونستیم سوالای آپوپتوز و سیگنالینگ رو بزنیم اشتباه از خود ماست. ولی اینکه 20تا سوال از این 2تا مبحث دادن، نشون دهنده بی لیاقتی طراح سوال و کل سیستم سنجش پزشکیه.
واسه همینه میگم اگه نشد قبول شیم هم چیزی رو از دست ندادیم. و اگه قبول شدیم "باید" انگیزه اصلیمون -به جای تاسیسی آزمایشگاه و شرکت فلان و هیءت علمی فلان دانشگاه شدن- تغییر دادن این سیستم به غایت احمقانه باشه.

آقا بی خیال اون وقت میان به جرم تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت ملی گوشمون رو میکننا:black_eyed:

226

New member
دلم میسوزه چرا فصل سیگنالینگ رو بیشتر دوره نکردم . ولی آپوپتوز خیلی غیر منصفانه بود . ای طراااااح فاقد انصاف :New (6):

226

New member
کسی سوال مراحل میوز رو جواب داده ؟؟!!! بخدا تو لودیش 2013 نیست ای خداااااا به کی بریم شکایت وزارت بهداشت رو کنیم

The Guy

Well-known member
آقا بی خیال اون وقت میان به جرم تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت ملی گوشمون رو میکننا:black_eyed:
بابا سنجش پزشکی چه ارتباطی به امنیت ملی داره.
بعد من منظورم این نبود بریم تو خیابون اتوبوس آتیش بزنیم که.
یه ارشد حرفش خیلی بیشتر از یه کارشناس برش داره. و یه دکتر بیشتر از یه ارشد. به نظرم هرکی یه روز قدرتشو داشت باید بره این سیستم علوم پایه رو عوض کنه. حتی شده رشته های الکی جمع بشه، ظرفیتها بشه 2نفر، ولی عمر جوونای مملکت به باد نره...

آخرین ویرایش:

narges1125

New member
من به شدت موافقم
حالا من نمیدونم تو لودیش بوده یا نه ولی این از اون بحثایی که هر کتابی ی یز میگه حق نداشتن تو کنکور بیارن من خودم هزار ا اینو خونده بودم هر کی ی ی گگفته بود تو رفرنسم که نبوده قطعا باید حذف شه
وقتی کلید اولیه رو زدن اعتراض میکنیم
همه اعتراض کنن

shima2020

New member
بابا سنجش پزشکی چه ارتباطی به امنیت ملی داره.
بعد من منظورم این نبود بریم تو خیابون اتوبوس آتیش بزنیم که.
یه ارشد حرفش خیلی بیشتر از یه کارشناس برش داره. و یه دکتر بیشتر از یه ارشد. به نظرم هرکی یه روز قدرتشو داشت باید بره این سیستم علوم پایه رو عوض کنه. حتی شده رشته های الکی جمع بشه، ظرفیتها بشه 2نفر، ولی عمر جوونای مملکت به باد نره...

بدترین‌ کنکور بهداشت فک کنم امسال به پست ما خورد...امیدوارم خدا خودش یه رحمی بکنه گیر عجیبی کردیم ...

shabnam_m

New member
سلام

سوالات باکتری واقعا غاقلگیری بود ..
و زیست که ملوکلی کاملن غاالب بود ..طفلکی سلولی..
ولی تعداد سوال ها یعنی من واقعا براشون متاسفم..آخه 25 تا سوال خیلی کمه...تعداد سوال ها باید 30 تا بشه اینجوری خیلی حق خوریه

اتفاقا هدف همین حق خوریه...

narges1125

New member
مراحل تقسیم میوز از لودیش 2013 حذف شده پس باید به طرح این سوال اعتراض کرد . جالبه که خود سنجش تو دفترچه می نویسه آخرین منابع حالا اومده از منابع سال های دور سوال داده . در مورد باکتری هم که حال گیری بود بماند اما از دوستان کسی میدونه سوال مربوط به آنتی بیوتیک (اورینتاوانسین !!!) از کدوم منبع طرح شده بود ؟؟!!

باید اعتراض کنیم

Mohammad_Arefi

New member
بچه ها کتاب دکتر بهادر خوبه بگیرم / میخام دوباره شروع کنم امسال به هد فم نرسیدم

سلام دوست من
برو کتاب چکیده سلولی و مولکولی انشتارات اشراقیه نوشته دکتر جوهری و مجید عسکری خیلی خوبه
ساده - روان و راحت
به نظر من این خیلی خوبه

sakhreh

New member

موقع اومدن کلیدا باید به این سوال که مراحل میتوز رو پرسیده بود اعتراض کنیم تا حذفش کنن

226

New member
دوست گرامی بهادر باکتری هستشا

منظورتون از بهادر واکر ؟؟؟ چون میکروب شناسی واکر با ترجمه بهادر دارم . البته نرسیدم لاشم باز کنم . حالا جالب اینجاست امسال 1 دونه سوال از دانشمندان ندادند که بی سابقه بود . من قبلشم با مشاور خ. صحبت کردم گفت به جز جاوتز و مورای محال از منبع دیگه سوال بدن . باور کنید مشاورین این موووووسسسسه ها هم هیچی بارشون نیست . یعنی اصلا کسی نمی تونه وزارت بهداشت رو پیش بینی کنه

226

New member

موقع اومدن کلیدا باید به این سوال که مراحل میتوز رو پرسیده بود اعتراض کنیم تا حذفش کنن

حتما . اگه خودشون حذفش نکرده باشن همگی یک صدا اعتراض می کنیم . هرچی کوتاه اومدیم وضعیت بهتر نشد که هیچ حالمون رو هم گرفتن

منظورتون از بهادر واکر ؟؟؟ چون میکروب شناسی واکر با ترجمه بهادر دارم . البته نرسیدم لاشم باز کنم . حالا جالب اینجاست امسال 1 دونه سوال از دانشمندان ندادند که بی سابقه بود . من قبلشم با مشاور خ. صحبت کردم گفت به جز جاوتز و مورای محال از منبع دیگه سوال بدن . باور کنید مشاورین این موووووسسسسه ها هم هیچی بارشون نیست . یعنی اصلا کسی نمی تونه وزارت بهداشت رو پیش بینی کنه

من که از درصدای خودم راضی بودم
سلولی 83
میکرب 84
بیوشیمی 45
زبان 78
البته با کلید د.خلللللللللللیلی و جوابای میکرب د.کشششفی که برای بچه ها ارسال کردم

بالا