نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک اردیبهشت 94

Qmars10

New member
فقط اون رتبه هفته بیاد بگه کجا قبول شده به جان خودم جز, فانتیزیامه:-!

Qmars10

New member
سلام دانشگاه تهران قبول شدم
به شخصه خیلی بهت تبریک میگم وامیدوارم راهی رو که شروع کردی خوب ادامه بدی.یادمه خیلی استرس داشتی تهران قبول نشی وبهشتی شی!باید خیلی خوشحال باشی وبدون که ارزش اون همه استرسو داشتش:bunnyearsmiley:

robogirl

New member
به شخصه خیلی بهت تبریک میگم وامیدوارم راهی رو که شروع کردی خوب ادامه بدی.یادمه خیلی استرس داشتی تهران قبول نشی وبهشتی شی!باید خیلی خوشحال باشی وبدون که ارزش اون همه استرسو داشتش:bunnyearsmiley:

سلام خیلی زیاد ممنون...آره واقعا لب مرز بودم ؛)

DAVID_H

New member
تبریک میگم عزیزم واقعا خوشحال شدم موفق باشی .

رتبه 8 دونستی کجا قبول شد ؟

سلام به همه
خانم robogirl بهتون تبریک میگم

فری جان من تهران قبول نشدم.اونایی دیگه ای هم که هزار بار پرسیدن بدونن.لابد قسمت این بوده که با اختلاف 1 نفر قبول نشم
حالم واسه اینجا اومدن زیاد خوب نیست
دیگه دلیل خاصی هم واسه اینجا اومدن ندارم
روزای خوبی رو کنار هم بودیم و با هم زیاد بحث کردیم.خصوصا خانم roboGirl و feri70 , XFX.از همه خداحافظی می کنم.
ایشالا هر جا که هستید موفق باشید

آخرین ویرایش:

feri70

New member

سلام به همه

فری جان من تهران قبول نشدم.اونایی دیگه ای هم که هزار بار پرسیدن بدونن.لابد قسمت این بوده که با اختلاف 1 نفر قبول نشم
روزای خوبی رو کنار هم بودیم و با هم زیاد بحث کردیم.خصوصا خانم roboGirl و feri70 , XFX.از همه خداحافظی می کنم.

پس بهشتی قبول شدید ، چرا اینقدر نا امید ، مطمئن باش بهشتی 100 برابر بهتره ، بری خودت میبینی

robogirl

New member

سلام به همه

چرااا؟؟؟؟!!!! بهشتی هم خیلی خوبه..به قول فری جون چرا اینقدر نا امید؟!

XFX

New member

سلام به همه

سلام داوود

دیگه نمیدونستم کجا بهت اینو بگم، صندوقتم پر بود. خواستم وظیفه خودمو انجام داده باشم. رتبه 7 تهران قبول شده ظاهرا
ببین رتبه یک از دوستای منه و رفته شریف. تکمیل ظرفیتو حتما پر کن به احتمال 99 درصد تهرانو میاری چون دوستم که ثبت نام نکنه یدونه جا میمونه.

گفتم بهت بگم بیخیالش نشی. و امیدوارم که این پیامو بخونی. منم فرصت انچنانی ندارم مدام بیام اینجا. اگه کسی ایمیل یا تلفونشو داره این پیامو بهش بگه.

مخلصتم. امیدوارم همیشه موفق باشی.

mbn.mbio

New member

واستون آرزوی موفقیت دارم
ولی چرا اینقدر نا امید ؟ مهم عملکرد شماست نه اسم دانشگاه

کینز

New member
سلام داوود

دیگه نمیدونستم کجا بهت اینو بگم، صندوقتم پر بود. خواستم وظیفه خودمو انجام داده باشم. رتبه 7 تهران قبول شده ظاهرا
ببین رتبه یک از دوستای منه و رفته شریف. تکمیل ظرفیتو حتما پر کن به احتمال 99 درصد تهرانو میاری چون دوستم که ثبت نام نکنه یدونه جا میمونه.

گفتم بهت بگم بیخیالش نشی. و امیدوارم که این پیامو بخونی. منم فرصت انچنانی ندارم مدام بیام اینجا. اگه کسی ایمیل یا تلفونشو داره این پیامو بهش بگه.

تکمیل ظرفیت فک نمیکنم روزانه بزارن پارسال که همش بین الملل بود.البت انشالا که روزانه هم بزارن.ولی حالا که جای یکی خالی شده ایشون فک کنم بتونن انتقالی بگیرن وفکر میکنم بهشون بدن چون انتقالی توی ارشد تو شرایطی میدنکه یکی حاضر بشه جاشو باشما عوض کنه حالا که کسی نیست و یک جا خالیه به نظرم اگه پیگیر باشن بهشون انتقالی میدن.انشالا به خواستشون برسن

آخرین ویرایش:

Microwave

New member
دوستان کسی هست دانشگاه اصفهان قبول شده باشه!؟
من و دوستم اونجا قبول شدیم ولی نمیدونیم چجوری و کجا باید ثبت نام کرد؟چه مدارکی باید گذاشت توی سایت...
امیدوارم اگه کسی هست کمک کنه

DAVID_H

New member
سلام داوود

مرتضی جان من احترام خاصی واسه تو قائلم.ولی اون رفیق بی شعورت که رتبه 1 شده نمیدونسته که با رتبه احتمالا زیر 80 علومش شریف قبول شدنش قطعیه؟دیگه اینجا رو چرا انتخاب رشته کرده؟الان ثبت نام نکردنش چه فایده داره؟
چیو میخواسته ثابت کنه؟اینکه خیلی شاخه؟ و 2تا دانشگاه با هم قبول شده و پوزشو بده؟
بهش بگو تو اگه رتبه 1 شدی صدقه سری سنجشه با سیستم من در آوردی جدیدش.وگرنه کدوم درصد های اختصاصی شماها از من بیشتر بود؟(زبان عمومی زدن که هنر نیست) کدومتون تونستید 55 تا ریاضی 60 تا سیگنال 40 تا فیزیک مهندسی بزنید؟؟
بعدش رفیق, خودتو داری گول میزنی یا منو؟کدوم تکمیل ظرفیت؟؟؟!.حتی اگه تمام 6 نفر تهران ثبت نام نکنن.تکمیل ظرفیت نمیشه.
اگه اینطویه که منم یه خبر خوب براتون دارم.میتونید به دوستاتون که شهید بهشتی قبول نشدن بگید که رتبه 8 هم نمیخواد ثبت نام کنه و وعده دل خوش کنک! و الکی تکمیل ظرفیت رو بهشون بدید
من کنترل شبانه علم و صنعت رو قبول شدم.شهریش برا من سنگینه ولی شده خودمو به آب و آتیش بزنم ,میرم سر کار و پول شهریه ام رو جور کنم.تصمیم خودمو گرفتم و سه شنبه هم میرم ثبت نام.
تهران و شهید بهشتی هم مال شماها من نخواستم

مرتضی جون تهران قبول شدنتو هم تبریک میگم.ایشالا همیشه تو زندگیت موفق باشی

ep80_4.jpg

واستون آرزوی موفقیت دارم
ولی چرا اینقدر نا امید ؟ مهم عملکرد شماست نه اسم دانشگاه

چرااا؟؟؟؟!!!! بهشتی هم خیلی خوبه..به قول فری جون چرا اینقدر نا امید؟!

منم اگه به اوجایی که میخواستم میرسیدم.بقیه رو دلداری میدادم.ممنون!

عزت زیاد دوستان

آخرین ویرایش:

orkide1

New member

سلام عزیزم تبریک میگم همکلاسی شدیم
اگر از بچه ها کسی متوجه شد که کی ثبت نام تهران شروع میشه به منم بگین :)

بالا