نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک اردیبهشت 94

orkide1

New member
من از خانوم ارکیده ممنونم وواقعا از کمکشون به بچه ها سپاس گزارم لطفا دوستان دیگه اگه عیبی نداره کارنامشونو کی کنن باور کنید کار خاصی در عمل نیس یک copy and paseولی همین کار برای بچههای سال بع با توجه به این سیستم تراز بندی میتونه کمک باشه خیلی خیلی ممنون.راستی کسی از بابا برقی خبر نداره نیستش!!

خواهش میکنم امیدوارم موفق باشید :)

R.M

New member
سلام به همه
از اعضای محترم آیا کسی اطلاع داره این " فرم درخواست بررسی نتیجه آزمون " که توی سایت گذاشتن قضیش چیه ؟
فقط اگر به درصد هامون اعتراض داریم باید فرم رو پر کنیم یا اگر به شیوه رتبه بندی بر اساس تراز هم اعتراضی داریم باید همونجا مطرح کنیم ؟
از اونجایی که فرم رو فقط یک بار میشه پر کرد و قابل ویرایش هم نیست ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره توضیح بده
:rose:

gognussss

New member
دوست گرامی نتایج و کارنامه ها هیچ موقع عوض نمیشه به خصوص بحث تراز و نمره!
درمورد درصداتون:یا پاسخنامه اصلی سازمان غلط بوده که دراین صورت باید براهمه اشتباهی درصد حساب میکرد یا اینکه شما پاسخنامه رو جابجا پر کردین

staabbodij

New member
سلام به همه
از اعضای محترم آیا کسی اطلاع داره این " فرم درخواست بررسی نتیجه آزمون " که توی سایت گذاشتن قضیش چیه ؟
فقط اگر به درصد هامون اعتراض داریم باید فرم رو پر کنیم یا اگر به شیوه رتبه بندی بر اساس تراز هم اعتراضی داریم باید همونجا مطرح کنیم ؟
از اونجایی که فرم رو فقط یک بار میشه پر کرد و قابل ویرایش هم نیست ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره توضیح بده
:rose:

سلام دوست عزیز و به همه دوستان
بله شما می تونید به شیوه تعیین رتبه بندی بر اساس تراز هم اعتراض بگذارید. لطفا حتما این کارو بکنید.
بنده خودم با مرکز سنجش آموزش پزشکی تماس گرفتم، گفتن تو فرم بررسی نتیجه آزمون اعتراض بگذارید.
مطمین باشید که تاثیر میذاره.
هرچی تعداد نفرات زیادتر باشه بهتره.
از دوستانی هم که اطلاعی نسبت به موضوع ندارند، خواهش می کنم دیگران را ناامید نکنند.
متشکرم از همه
شماره های ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی:
81452808-81452574-81452575 با کد تهران021
میتونید به آدرس های
arshad94@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir
هم متن اعتراضی خودتون رو بفرستید.
باتشکر

آخرین ویرایش:

gognussss

New member
واقعا دگ از شماها بعیده....
مگه میشه یه کارنامه دیگه صادر شه!نهایتا برا سال بعد از روش نمره استفاده میکنن
موفق باشید

staabbodij

New member
سلام به همه دوستان
فرم درخواست بررسی نتیجه آزمون تو سایت قرار گرفته.
می تونید به این شیوه تعیین رتبه بندی بر اساس تراز -که از نمره به تراز یکباره و بدون اطلاع هنگام ثبت نام تغییر کرد- اعتراض بگذارید. لطفا حتما این کارو بکنید.
بنده خودم با مرکز سنجش آموزش پزشکی تماس گرفتم، گفتن تو فرم بررسی نتیجه آزمون اعتراض بگذارید.
مطمین باشید که تاثیر میذاره.
هرچی تعداد نفرات زیادتر باشه بهتره.
شماره های ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی:
81452808-81452574-81452575 با کد تهران021
میتونید به آدرس های
arshad94@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir
هم متن اعتراضی خودتون رو بفرستید.
باتشکر

آخرین ویرایش:

mbn.mbio

New member
سلام دوستان
یه سوال داشتم . صفحه 10 و 11 دفترچه راهنمای انتخاب رشته گفته شده که به رتبه های 1تا 3 جایزه داده میشه و به رتبه های 1 تا 5 امتیاز بیشتری برای سکونت در خوابگاه مجردی داده می شه . یعنی اتاق تک نفره داده می شه ؟ فقط مختص دانشگاه مدرس هست؟
اصلا به رتبه های برتر امتیازی داده می شه؟!

bioelectric

New member
سلام دوستان
یه سوال داشتم . صفحه 10 و 11 دفترچه راهنمای انتخاب رشته گفته شده که به رتبه های 1تا 3 جایزه داده میشه و به رتبه های 1 تا 5 امتیاز بیشتری برای سکونت در خوابگاه مجردی داده می شه . یعنی اتاق تک نفره داده می شه ؟ فقط مختص دانشگاه مدرس هست؟
اصلا به رتبه های برتر امتیازی داده می شه؟!

این فقط مربوط به دانشگاه تربیت مدرس هست.
ولی در کل رتبه های 1و2 تحت شرایطی عضو استعدادهای درخشان میشوند. و رتبه 1 برای کنکور دکتری سهمیه داره

12500

Member
این فقط مربوط به دانشگاه تربیت مدرس هست.
ولی در کل رتبه های 1و2 تحت شرایطی عضو استعدادهای درخشان میشوند. و رتبه 1 برای کنکور دکتری سهمیه داره

رتبه 1 و 2 تحت چ شرایطی عضو استعداد درخشان میشن؟این قضیه واسه تربیت مدرس یا واسه دانشگاه های تهران هم صدق میکنه؟

R.M

New member
از مدیر محترم بخش در مورد شهریه ها سوال دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید
شما اشاره کردید که شهریه مازاد چیزی حدود 5 میلیون تومان هست، آیا اطمینان کامل دارید که شهریه از این حد بیشتر نمیشه ؟ چون من شنیدم ممکنه تا حدود 7 میلیون هم بره
در مورد وام که به دانشجوهای شبانه میدن، هیچ تضمینی هست که بشه اطمینان داشت به گرفتن وام ؟ چون من اطلاع دارم 2 نفر از دانشجوهای دوره شبانه پارسال دانشگاه تهران ترم دوم به علت بالا بودن هزینه ها از دانشگاه انصراف دادند
و اینکه در کل به نظر شما هزینه کردن این مبالغ برای کارشناسی ارشد ارزش داره ؟ یعنی مثلا اینکه روزانه یک دانشگاه پایین تر قبول شیم انقدر بده که مجبور به صرف این هزینه ها بشیم ؟

staabbodij

New member
دوست گرامی نتایج و کارنامه ها هیچ موقع عوض نمیشه به خصوص بحث تراز و نمره!
درمورد درصداتون:یا پاسخنامه اصلی سازمان غلط بوده که دراین صورت باید براهمه اشتباهی درصد حساب میکرد یا اینکه شما پاسخنامه رو جابجا پر کردین
سلام دوست عزیز
توضیحات کامل داده شده و این موضوع هیچ ربطی به پاسخنامه و این مسایل نداره. و حتی ادمین عزیز هم این موضوع رو تایید کردند.
مساله اطلاع هنگام ثبت نام بوده که متاسفانه مسوولین بی مبالات این چیزا براشون مهم نیست و اصلا توجه نمیکنن که داوطلبان بر اساس آنچه اعلام شده برنامه ریزی می کنند.در ضمن جو هم نندازید و بی خود قضاوت نکنید با توجه به اینکه اعتراض صحیح است باید تاثیر گذار باشه و به یاری خدا همه به حقشون میرسند.
امیدوارم اونهایی که ذره ای انصاف دارند از این موضوع چشم پوشی نکنند و اعتراض خودشون رو بگذارند.
به امید موفقیت همه

آخرین ویرایش:

noghre12333

New member
سلام
من میخوام یه نفرو گزارش بدم . این آقا : ali1366

برین چت باکس رو بخونین ببینین چه آدم بی تربیتی هستش! من به شما خانمها توصیه میکنم با این آقا هم صحبت نشوید! خیلی بی تر بیته!

Qmars10

New member
خوب دیگه تقریبا الان همه چی تموم شده وهر کس تقریبا تکلیف خودشونو میدونن به همه کسایی که نتیجه ی خوبی گرفته تبریک میگم وقول بدن ازینجا به بعدشم مثل همین نتیجه ی خوبشون ادامه بدن برای همتون ارزوی موفقیت میکنم.

بالا