نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی اردیبهشت 94

ava123

New member
سلام الهام جان آره هیشکی نیس منم حوصلم سر رفت..دوستان میگفتن احتمال خیلی زیاد فردا نتایج اعلام میشه

elham.shirazi

New member
سلام الهام جان آره هیشکی نیس منم حوصلم سر رفت..دوستان میگفتن احتمال خیلی زیاد فردا نتایج اعلام میشه

عه؟ وزارت علوم که فردا میاد! پورکاظمی هم تو مصاحبش گفته همزمان با وزارت علوم میاد که اونایی که تو دو تا وزارت امتحان دادن و میخوان انتخاب کنن راحت تصمیم بگیرن .حالا خدا کنه زودتر بیاد

امینی

New member
عه؟ وزارت علوم که فردا میاد! پورکاظمی هم تو مصاحبش گفته همزمان با وزارت علوم میاد که اونایی که تو دو تا وزارت امتحان دادن و میخوان انتخاب کنن راحت تصمیم بگیرن .حالا خدا کنه زودتر بیاد

سلام حالتون خوبه،شما غیر از اصفهان جایی دیگه رو هم زدید؟

امینی

New member
شما در مورد بازار کار سم شناسی چیزی شنیدید؟خیلیا میگن بازار کار نداره،اینهمه زحمت کشیدیم خداکنه بی نتیجه نباشه

امینی

New member
سلام .ممنون شما خوبین؟!
دو هفته پیش که نمدید کردن بله ! اصفهان.تربیت.شیراز رو هم زدم ! حالا دیگه نمیدونم چی میشه !

پس دیگه صد در صد قبولی،البته احتمالا اصفهان رو هم بیارید،بستگی به انتخاب بقیه داره،شیراز هم خیلی خوبه

امینی

New member
5تا تربیت !3 تا اصفهان ! 4 تا شیراز ! تا 20 خیلی هست! اگه قبول نشم که دوستام فکر میکنن من رتبمو دروغ گفتم :)))))))) خخخ

مشهد،اهواز،مازندران و کرمان،مگه میشه،مطمئن باش 1تا19 خیلیها این شهرهارو زدند،البته منم استرس دارم براشهر

ava123

New member
انشالا منم خسته شدم.راستی بچها فاصله بین اعلام نتایج تا ثبتنام چقد هست؟کسی یادش میاد پارسال چقد وقت داشته؟

ava123

New member
بچها نتایج اومده اما چرا واسه من نشون نمیده،قبول نشده ها رو میزنه اما واسه کدم میزنم صفحه میره کلا..ای خدا نکنه انتخاب شهرم مشکل داشته تو رو خدا برید نگاه کنید واسه شما هم همینجوریه

prinses

New member
بالا