نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی اردیبهشت 94

arash.m

New member
با سلام .خدمت دوستان ودرست بیوشیمی راحت بود ولی شاید برای شما راحت بود ه که زیر وزبر بیوشیمی رو خونده بودید در ضمن سوالات 25 بود یعنی کافی 5 اشتباه بزنی یا 3 تا نزنی اونوقت چنان به زمینت میزنه که فکرشم نمیتونی بکنی ؟ درصدای هر درس رو در ضریبش ضرب کنید و در نهایت باهم جمع کنید بالای 500 شد بدونید قبولید حالا کجا وچطوریش رو ول کنید .روز خوش

دوست عزیز با این حساب کسی که بیو80 بزنه و یکی از درسای دیگه هم 10 بزنه و بقیه 0 قبوله؟شاید این حدسه شما با ساله پیش قابل مقایسه باشه نه امسال که شرایط یه جورایی پیچیده تره.

امیر 68

New member
با سلام .خدمت دوستان ودرست بیوشیمی راحت بود ولی شاید برای شما راحت بود ه که زیر وزبر بیوشیمی رو خونده بودید در ضمن سوالات 25 بود یعنی کافی 5 اشتباه بزنی یا 3 تا نزنی اونوقت چنان به زمینت میزنه که فکرشم نمیتونی بکنی ؟ درصدای هر درس رو در ضریبش ضرب کنید و در نهایت باهم جمع کنید بالای 500 شد بدونید قبولید حالا کجا وچطوریش رو ول کنید .روز خوش

خوز احوالات فک کنم از جو کنکور بیرون نیومدی

mah319

New member
بچه ها من هنوز ناراحتم و خیلی عصبانیم از خودم. باورم نمیشه. کاش زود کلید دفترچه ب رو بدن خیلی افسرده شدم.

gognussss

New member
سلام منم منتظر یکشنبه هستم تا پاسخنامه رو بدن دیگه خیالمون راحت شه یا قبولیم یا مردود دیگه مهم نیست ااااه!

Badboy72

New member
اصلا كلا يه بار نشده اين سازمان سنجش ساعتي رو اعلام كنه بتونه به موقع بزاره اقا مگه مريضي خوب وقتي نميتوني بيخود ميكني ساعت مشخص كني واقعا براي سازمان سنجش متاسفم يه مشت بي سواد دارند ارادش ميكنند

bioshimi93

New member
سلام دوستان
درصد هاتون چطور شد؟
من حالم زیاد خوب نیست هنوز کلیدارو نگاه نکردم
جواب غلط نیست که اعتراض کنیم؟

226

New member
این سوالم از اوناست که 2 تا جواب درست داره:
147.This patient presented for routine dental work but after while he....a hemorrhagic brain abscess
هم developed هم contracted هر 2 تاشون تو دیکشنری (بیماری) گرفتن معنی میده . اینم رفت تو اعتراضیا

arash.m

New member
چندتا از سوالات شیمی تو کلید اولیه به نظرم غلطه و یا ایراد داره و باید حذف بشه : 76-77-78-85-98

atichemi

New member
توروخدا همه به این همه اشتباه اعتراض کنین.سوال یک شیمی اصلا تو منابع ما نبوده.سوال دو شیمی میشه گزینه سه که تازه خودمم اشتباه زدمش ولی خیلی تابلو.سوال 10شیمی میشه گزینه ج.اینم بچه راهنمایی هم بلده مثلاkcl2 سوال 11شیمی چون عددnhنداده و اشتباه تایپی داره باید حذف شه سوال 21هن میخاسته تو معادله بنویسهc6h5که اشتباه نوشتهc2h6و باید حذف بشه

atichemi

New member
سوال 130زبان میشه گزینه1خیلی واضح گفته این دو بیماری با هم فرق دارن خواهش میکنم همه اعتراض کنین

آخرین ویرایش:

arash.m

New member
توروخدا همه به این همه اشتباه اعتراض کنین.سوال یک شیمی اصلا تو منابع ما نبوده.سوال دو شیمی میشه گزینه سه که تازه خودمم اشتباه زدمش ولی خیلی تابلو.سوال 10شیمی میشه گزینه ج.اینم بچه راهنمایی هم بلده مثلاkcl2 سوال 11شیمی چون عددnhنداده و اشتباه تایپی داره باید حذف شه سوال 21هن میخاسته تو معادله بنویسهc6h5که اشتباه نوشتهc2h6و باید حذف بشه

بله دقیقا همینطوره.سوال سوم هم بوهر درسته که تو کلید نوشته تامسون(تامسوووون؟!!!!)
سوال بیست و سوم هم گزینه د میشه(موقعیت ارتو و پارا)
اینا چیکار دارن میکنن؟؟!!!!!!!

mah319

New member
سلام بچه ها چطوری و کی باید اعتراض کنیم. من اصلا راضی نبودم مخصوصا شیمی و زبان .

atichemi

New member
بله سوال سه هم اشتباست. سوال بیست و سه درسته که چون آب بروم واکنشگر قوی هستش هر سه موقعیت ارتو و پارا رو پر میکنه.

Setareh67

New member
چرا کسی نمیاد درصداشو بگه.... درصدای من. بیوشیمی 75، زیست 36، شیمی 60. زبان 77. بچه ه بنظرتون من قبول میشم؟

امیر 68

New member
بچه ها سوال 18 بیوشیمی دفترچه الف هم کلیدش اشتباه است جواب درست گزینه د لطفا به این سوال هم اعتراض کنید hdl2 اشباع تر از hdl3 است پس میلی به دریافت کلسترول نداره و تمایل داره بارشو به کبد تحویل بده

226

New member
لطفا به این سوال 130 زبان به علت اختلاف در پاسخنامه های زبان و مجموعه علوم ازمایشگاهی اعتراض بزنید

226

New member
سوال 147 زبان : This patient presented for routine dental work but after a while he ... a hemorrhagic brain abscess
(که در پاسخنامه زده ج ولی هر 2 کلمه developed & contracted در مورد بیماری معنی گرفتن و مبتلا شدن هست )
لطفا به این سوال هم به علت داشتن 2 گزینه صحیح b & c اعتراض بزنید

بالا