نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی اردیبهشت 94

Mrs.Pink

New member
سلام
شهریه بین الملل ترمی 5 میلیون کلا دوروبر 20 میلیون باید بزاری کنار
از نظر مدرکم فک نکنم با روزانه زیاد فرق داشته باشه چون و استاداش باهم یکین
اگه قبول بشی و نری سال بعد دوباره میتونی شرکت کنی مشکلی نداره
در کل اگه پولشو داری بهتره بری

یه سوال میتونم بپرسم؟ مدرک بهشتی رو درج نمیکنن که ظرفیت مازاد بودیم.همه ی دانشگاها اینطورن یا اطلاعی ندارین شما؟

ali1366

New member
سلام خانوم پینک مشتاق دیدار..نه ظرفیت مازاد نمینویسن وبا دوره روزانه میری سر ....چیکار کردی کنکورو؟

یاسمنم

New member
سلام دوستان عزیز
لطفا ی راهنمایی کنین بین بین الملل دانشگاهای تهرا ن با روزانه شهرستان ها نمیدونم کدومو اول انتخاب کنم مشکلمم نداشتن خوابگاه واسه بین الملله . ممکنه خوابگاه بدن ؟
واینکه درسته هر کسی دانشگاه یزد درس بخونه افسردگی میگیره؟

s.hsh

New member
سلام دوستان عزیز
لطفا ی راهنمایی کنین بین بین الملل دانشگاهای تهرا ن با روزانه شهرستان ها نمیدونم کدومو اول انتخاب کنم مشکلمم نداشتن خوابگاه واسه بین الملله . ممکنه خوابگاه بدن ؟

خوب به هزینه های بین الملل تهران فکر کردی؟؟ سالی 10میلیون فقط واسه دانشگاه بعدش هزینه مسکن غذا رفت وآمد و .....
رتبه چند شده؟؟

آخرین ویرایش:

maryamns

New member
سلام دوستان عزیز
معلومه روزانه شهرستان.هر چی ام درس خوندن تو شهرستان هزینه داشته باشه دیگه به پای هزینه بین المللی نمیرسه.شهریه بین الملل خیلی زیاده.

alireza-ja

New member
یه سوال میتونم بپرسم؟ مدرک بهشتی رو درج نمیکنن که ظرفیت مازاد بودیم.همه ی دانشگاها اینطورن یا اطلاعی ندارین شما؟

تا جایی که من اطلاع دارم ظرفیت مازاد توی مدرک درج میشه.

بین الملل علوم هم باز درج میشه. فقط شبانه علوم هستش که درج نخواهد شد.

athena65

New member
درود دوستان آیا گروه بیوشیمی بالینی تو تلگرام یا واتس هست؟ اگه اینطوره لطفا منو اد کنید

athena65

New member
درمورد دانشگاه فسا مشترک با شیراز کسی چیزی میدونه؟ مثلا کجاکلاسها و ازمایشگهاش برگزار میشه ؟ ایا شیراز هست یا فسا؟

sepide.s

New member
آیا تاپیکی چیزی واسه قبول شده های بیوشیمی هست؟؟ من بیوشیمی اراک روزانه قبول شدم.بقیه بیاین بگین کجا قبول شدییییییین؟؟؟؟؟؟

یاسمنم

New member
سلام دوستان عزیز
منم انتخاب سومم بیوشیمی کرمانشاه روزانه قبول شدم.
نمیدونم چرا بچه ها خبری ازشون نیست :smiliess (12):

Setareh67

New member
سلام دوستان عزیز
منم انتخاب سومم بیوشیمی کرمانشاه روزانه قبول شدم.
نمیدونم چرا بچه ها خبری ازشون نیست :smiliess (12):

سلام یاسمن جون اتفاقا دنبالت میگشتم تو پیج ها... مبارک باشه!خیلی خوشحال شدم.. منم شهردخودم ساری قبول شدم

یاسمنم

New member
سلام یاسمن جون اتفاقا دنبالت میگشتم تو پیج ها... مبارک باشه!خیلی خوشحال شدم.. منم شهردخودم ساری قبول شدم

سلام ستاره جونم ، خوبی؟ امیدوارم نی نی کوچولوی شیطونتم خوب باشه . بالاخره زحمتامون جواب داد ان شالله قبولی دکترا:28:

بالا