نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی اردیبهشت 94

جهان.

New member
من خودم یه ریز باسنجش پزشکی تماس میگیرم
اینم شماره اشه 02181452516
اگه بچه ها بخوان میشه پیگیری کرد ولی یه دست صدا نداره.باید همه در مورد این بی انصافی ها و بازی با سرنوشتمون اعتراض کنیم و حرفمونو بزنیم

narges1125

New member
دوستان کسی نحوه ی محاسبه ی نمره کل رو میدونه میگن همه ی تخصصی ها یک اندازه موثره زبان اثرش جدای از ضریبش در ی عدد دیگم ضرب میشه
پس ینی این ضریب درسا مثلا 5 واسه ژنتیک واینا همش الکیه
ینی مثلا واسه ژنتیک انسانی درصد ژنتیک و سلولی وبیوشیمی هیچ فرقی نداره با هم پس چرا ما درس ضریب بالاتر رو بیشتر میخوندیم امسال که سوالام برابر بود نمیشه گفت اهمیت درس تو تعداد سوالاس خاهشا یکی ج بده این چ وضعیه این بهداشت خودشم نمی دونه داره چ کار میکنه ......اااه ه ه

bioshimi93

New member
دوستان کسی نحوه ی محاسبه ی نمره کل رو میدونه میگن همه ی تخصصی ها یک اندازه موثره زبان اثرش جدای از ضریبش در ی عدد دیگم ضرب میشه
پس ینی این ضریب درسا مثلا 5 واسه ژنتیک واینا همش الکیه
ینی مثلا واسه ژنتیک انسانی درصد ژنتیک و سلولی وبیوشیمی هیچ فرقی نداره با هم پس چرا ما درس ضریب بالاتر رو بیشتر میخوندیم امسال که سوالام برابر بود نمیشه گفت اهمیت درس تو تعداد سوالاس خاهشا یکی ج بده این چ وضعیه این بهداشت خودشم نمی دونه داره چ کار میکنه ......اااه ه ه

نه ضرایب دروس تخصصی بیشتره

Setareh67

New member
سلام دوستان. چرا کارنامه اولیه نمیاد؟مگه نگفتن 6ام تیر!!؟؟ اگه خبری دارید بیاید اعلام کنین لطفا

Setareh67

New member
خودم زنگ زدم میگن 6 به بعد امروز نگاه کنین ولی به احتمال زیاد با یکی دو روز تاخیر میاد

nafasmrn

New member
دوستان سلام
میشه ی کمک به من بکنید
برای رشته تکنولوژی گردش خون تو قسمت بیوشیمی دوتا منبع اعلام شده
بیوشیمی دولین و بیوشیمی استرایر
من چون واسه خودم نمیخوام و اشنایی با این رشته ندارم نمیدونم این منابع ترجه فارسی دارن یا نه؟؟ اگه دارن کدوم ترجمش بهتره و اگه ندارن کتاب جایگزین هست براشون؟؟ممنونم
البته پیشاپیش معذرت میدونم شماهم مثل من منتظر نتیجید :(
ولی فکرم نمیکنم امروز بیاد اگه قرار بود بیاد لینک غیر فعالشو میزاشتن فکر میکنم با ی روز تاخیر بیاد

nafasmrn

New member
نه ضرایب دروس تخصصی بیشتره

دوست عزیز تو دفترچه سنجش اومده که ضرایب در تعداد سوالات اعمال شده
یعنی درس با ضریب 5 پنجاه تا سوال داره و با ضریب 3 سی تا سوال
برای محاسبه نمره کل دیگه ضریب درس ها اعمال نمیشه و همه در سه ضرب میشن
به جز زبان که با وجود ضریب 2 چهل تا سوال داره و برای محاسبه نمرش در آخر ی تقسیم بر دو داره
این فرمولیه ک سنجش و تخمین رتبه باهاش حساب میکنن

atichemi

New member
وقتی بیو با ضریب شش تعداد سوالاش با زیست و شیمی ضریب دو یکی یوده چطور ممکنه ضرب نشه

nafasmrn

New member
وقتی بیو با ضریب شش تعداد سوالاش با زیست و شیمی ضریب دو یکی یوده چطور ممکنه ضرب نشه

اگه تو تعداد سوالات ضرب نشده حتما تو نمره اعمال میشه برای ما ضرب شده و نمره محاسبه ایمون دقیقا مثل نمره تخمینه
واسه شما احتمالا فرق کنه
وزارت بهداشته دیگه همه چی ازش برمیاد !!!

mh891

New member
بچه ها میشه رتبه هاتونو بگین
اگه میشه برا هر 3 رشته رو هم بگین
ممنون

s.hsh

New member
بچه ها بین المللی کیا میزنن؟؟ هرکی میزنه بگه یا اگه اطرافیانش زدن و کجارو زدن بگین

saba1369

New member
بچه ها کسی درباره ی بین الملل اطلاعات داره؟ آیا استادای بین الملل با استادای روزانه فرقی دارن؟آیا مدرکش معتبره؟

saba1369

New member
درباره ی آموزش از راه دور کسی اطلاعی داره؟آیا بیوشیمی بالینی آموزش از راه دور داره؟

abbas gara

New member
بچه ها کسی درباره ی بین الملل اطلاعات داره؟ آیا استادای بین الملل با استادای روزانه فرقی دارن؟آیا مدرکش معتبره؟

سلام
دوست عزیز تا اونجایی من اطلاع دارم اساتید یکی هستن و گویا از سال قبل هم روزانه و بین الملل تو یه میشینن البته این موضوع رو مطمئن نیستم فقط از یکی از دوستانم که بین الملل میخونه شنیدم.اما مدرکش معتبر تر از علوم هست چون تو مصاحبه دکترا زیاد گیر نمیدن.ولی بچه های بین الملل یه مشکلی که دارن اینه که اساتید زیاد مایل نیستن باهاشون طرح کار کنن بیشتر با دانشجوهای روزانه کار میکنن.

آخرین ویرایش:

layale

New member
سلام دوستان
کسی اطلاع داره درمورد شهریه بین الملل؟
و اینکه مدرکش با روزانه فرق داره یا نه و
اگه قبول بشیم و بعدش منصرف بشیم سال آینده میتونیم آزمون ارشد دوباره شرکت کنیم؟
ممنون میشم زود جواب بدین

داش محسن

New member
سلام دوستان
کسی اطلاع داره درمورد شهریه بین الملل؟
و اینکه مدرکش با روزانه فرق داره یا نه و
اگه قبول بشیم و بعدش منصرف بشیم سال آینده میتونیم آزمون ارشد دوباره شرکت کنیم؟
ممنون میشم زود جواب بدین

سلام
شهریه بین الملل ترمی 5 میلیون کلا دوروبر 20 میلیون باید بزاری کنار
از نظر مدرکم فک نکنم با روزانه زیاد فرق داشته باشه چون و استاداش باهم یکین
اگه قبول بشی و نری سال بعد دوباره میتونی شرکت کنی مشکلی نداره
در کل اگه پولشو داری بهتره بری

بالا