نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

Mahsabani

New member
مرسی ممنون فقط طرح 1 پیام نور با ناپارا هم سال انتشارو ... بگید لطفا من طرح مونتگمری دارم اما حس میکنم خیلی اضافه داره مطالبش

prinses

New member
خب دوست خوبم فعلا خدافظ
منمن خوشحال میشم اگه یه سوالم یه درصدم من با داهنماییم تو بالا رفتن نتیجه شما نقش داشته باشم ، بپرسید حتما در حد توانم راهنمایی میکنم اگه در حدی باشم که راهنمایی کنم ، فعلا بای

Hassan.e

New member
از صحبت های شما این نتیجه رو میگیرم که روی آمار ریاضی وقت نذاریم؛ بجاش کاربردیا رو بخونیم؛ ریاضی هم فقط قسمت حد و پیوستگی و مشتق؛ توابع هم در حد تست فقط؛ زبان هم اگه میتونیم خیلی سریع جواب بدیم که خوبه وگرنه که وقتشو بذاریم واسه هفتاد تا سوال اول...

Hassan.e

New member
راهنمایی هاتون خیلی خوب بود؛ تجربه اتونو در اختیار ما گذاشتین؛ ممنونم

prinses

New member
وای مونت گمری رو من نتونستم بخونم حجمشو دیدم گرخیدم ، ههههه
طرح 1و ناپارا پیام نور دوتاش 87 هست

آخرین ویرایش:

prinses

New member
افرین درست نتیجه گرفتی
انتگرال رو نگفتی خیلی مهمه
جز و ه خوب داری برو ریاضی همونو بخون بعد فقط تست بزن که مسلط شی فرمولای مشتق انتگرالو حفظ کن
امار ریاضی واقعا سوال مستقیم ازش نمیاد یه سال دوتا ازمون ulrt نمیدونم بسندگی اومده سالهای قبلو ببین فقط اون سوالا برو مبحثشو در حد یادگیری همون تست بخون ، اگه وقت و پایشو داری همشو بخون حالا یه سوال نیاد خدایی نکرده بخاطر حرف من نتونی ج بدی شرمنده شم
من از امار ریاضی متنفر بودم و برای حتی 5 تا سوالم اگه میومد نمیرفتم بخونم ولی بعضی سالها هیچی هم ازش نیومده ، اون روابط بین توزیع ها که اول پارسیانه رو بخون خوب بسه به نظر بنده

آخرین ویرایش:

faAl

New member
مرسی از راهنماییتون شما که پارسال عضو این گروه همینطور خلوت بود؟ از کی بچه ها جمع شدن واسه درس خوندن ؟!!

سلام
این تاپیک رو اگه هر روز سر نمیزدی باید حداقل 5 صفحه از عقب تر میخوندی البته دوسال پیش نه پارسال

alohao

New member
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه....

رتبم 3
درصدام
رياضي عمومي
36.67
اماررياضي واحتمال
83.33
کاربردیا
60.68
زبان عمومي
22.50

jojo.ph

New member
سلام بعد ازیه غیبت طولانی برگشتید..خوش اومدید ..:rose:
خیلی خیلی تبریک میگم وخوشحالم ازرتبه عالی که کسب کردید:thumbsupsmileyanim::4d564ad6:
چراتاالان کارنامتونونزاشتید؟؟؟؟
والااصلا انتظارشونداشتم رتبه بیارم این رتبمم مدیون بهداشتیای گل هستم وقتی نمره کل براساس ترازاعلام کردن رتبم این شد وگرنه اکه مثل سالای قبل بودش که نمرم105 میشد وقطعا هیچ جایی قبول نمیشدم.....!!!!!!!!!!
واقعادستشون دردنکنه........:tonguesmiley:

alohao

New member
سلام تبریک میگم بهتون میشه در مورد روش درس خوندنتون بگید؟
سلام، ممنون.
من هم کنکور وزارت علوم شرکت کردم هم زیستی چون هنوز تصمیم قطعی نگرفته بودم ک کدومو ادامه بدم، برای همین برای کنکور زیستی کارم راحتتر بود چون نمونه گیری و رگرسیون و احتمال و امار ریاضیو برای کنکور وزارت علوم قبلا خونده بودم، فقط موند طرح و ناپارامتری و زبان.
یک روز درس میخوندم چند روز بعدش کلا نمی خوندم باز مثلا 2 روز درس میخوندم چند روز درس نمی خوندم یا خیلی کم درس میخوندم... خلاصه اصن برنامه مشخصی نداشتم. ولی یک ماه مونده ب کنکور با برنامه درس خوندم و مشخص بود ک مثلا 4 روز دیگه قرار بود چیکار کنم. شما حتما با برنامه درس بخونین.

منابعی ک خوندم:

امار ریاضی:
پارسیان. چون وزارت علوم شرکت کردم پارسیانو خوندم ولی اگه هدفتون زیستیه پاریسانو نخونید. همون یا کتاب امار ریاضی بهبودیان خوبه.امسال اگه اشتباه نکنک یک تست از امار ریاضی اومد. اگه وقت داشتین امار ریاضی بخونین.
کتاب امار ریاضی بهبودیان اون فصلای اخر مربوط ب ازمون استقلال و کی دو و ... حتما بخونید.

طرح:
طرح ازمایش مونتگمری ترجمه شاهکارفصلهای 2-3-4-5-6-7-9
فقط مطالبی که سر گفته شده بود خوندم، وارد جزییات کتاب نشدم(برای درک بهتر از روی مونتگمری خوندم ولی صرفا برای کنکور، شاید خوب نباشه)
در مورد طرح شاید بهتر باشه ی کامل گیر بیارید بخونید. ولی اگه دوست دارید بیشتر بارتون بشه از طرح ازمایش، کتاب بخونید.

نمونه گیری:
نمونه گیری 1 و 2 عمیدی همش بجز فصل "نمونه گیری با احتمال متغیر" مربوط به جلد 1 رو خوندم. بعضی از تمریناش حالت قضیه ای دارن که اثباتشو برای تمرین گذاشتن، شما سعی کنید صورتشو یاد بگیرید، همین امسال یک تست از همین صورت سوال تمرینا اومد.

رگرسیون:
رگرسیون خطی کاربردی- بازرگان لاری

ناپارامتری:
ناپارامتری بهبودیان + ناپارامتری یا از اینترنت در مورد انواع ازمونا و اینکه کی استفاده میشن .... استفاده کنید. بهبودیان ناقصه.

احتمال:
کتاب شلدون راس + خلاصه مباحث کارشناسی ارشد آمار نظری احتمال و کاربرد (جلد اول) نویسنده: عبدالرضا محمدی انتشارات پردازش

زبان:
متاسفانه برای زبان کم وقت گذاشتم، ولی شما از اهمین امروز براش برنامه داشته باشین. من از 504 شروع کردم بعدش رفتم سراغ لغتای لزگی ک بگردین پیدا میکنین. لغتای لزگیو تا مهارت نهم خوندم(فقط لغتاشو خوندم نه متنش و ...). البته خوب نتونستم مرور کنم چون گفتم برای زبان کم وقت گذاشتم. کتاب لزگیو اصلا ندیدم!!! فقط لغتاشو تو همین انجمن علوم پزشکی دات کام یک انجمنی بود لغتاشو درآورده بودن منم گرفتمو خوندم. و همین کار باعث شد ک 22 درصد زبان بزنم. حتما برای زبان وقت بذارین نه برای کنکور! برای ارتقا خودتون!

روش آماری:
امار و احتمال مقدماتی بهبودیان ویرایش 3 (اولش گفته با ویرایش 2 تفاوت زادی نداره ) فصلهای 6 7 8 رو خوندم

کتاب تست:
مجموعه ازمونهای کارشناسی ارشد آمار زیستی همراه با پاسخ تشریحی انتشارات جامعه نگر

ریاضی عمومی:
یکی دو روز مونده ب کنکور فرمولای مشتق و انتگرالو ی مرور کردم و تونستم چار پنج تا تست بزنم.

حتما حتما تستای زیستیو ی نگاه بندازین تا دستتون بیاد چطور درس بخونین. همونطور ک میدونین سبک سوالای زیستی و وزارت علوم متفاوته.

alohao

New member
سلام بعد ازیه غیبت طولانی برگشتید..خوش اومدید ..:rose:
خیلی خیلی تبریک میگم وخوشحالم ازرتبه عالی که کسب کردید:thumbsupsmileyanim::4d564ad6:
چراتاالان کارنامتونونزاشتید؟؟؟؟
والااصلا انتظارشونداشتم رتبه بیارم این رتبمم مدیون بهداشتیای گل هستم وقتی نمره کل براساس ترازاعلام کردن رتبم این شد وگرنه اکه مثل سالای قبل بودش که نمرم105 میشد وقطعا هیچ جایی قبول نمیشدم.....!!!!!!!!!!
واقعادستشون دردنکنه........:tonguesmiley:
خیلی ممنون...
رتبتونم مدیون خودتون باشید، بلاخره تلاش کردید و نتیجشم دیدید:)))
تهرانو زدم.

prinses

New member
مبارکهههههه ،فکنم فاطمه اگه رتبشو نگاه کرده بود 4 یا 5 حتما بود ،چقدر حیف.
منم کاش اونهمه غلط نزده بودم
ولی خب خدا رو شکر ،
بچه ها کسی نظری نداره من با 20 کجا ممکنه قبول بشم؟ خیلی سخته تا چند ماه دیگه صبر کنیم نتیجه ها بیاد ، راستی تا مهر چیکار کنیم اماده بشیم برای درسای ارشد یا خوش بگذرونیم؟ شما چیکار میکنید؟

faAl

New member
مبارکهههههه ،فکنم فاطمه اگه رتبشو نگاه کرده بود 4 یا 5 حتما بود ،چقدر حیف.
منم کاش اونهمه غلط نزده بودم
ولی خب خدا رو شکر ،
بچه ها کسی نظری نداره من با 20 کجا ممکنه قبول بشم؟ خیلی سخته تا چند ماه دیگه صبر کنیم نتیجه ها بیاد ، راستی تا مهر چیکار کنیم اماده بشیم برای درسای ارشد یا خوش بگذرونیم؟ شما چیکار میکنید؟

سلام
مگه خانم فاطمه کجاس که میگید حیف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
رتبه 29 سال قبل تربیت مدرس قبول شد

staabbodij

New member
سلام به همه دوستان
فرم بررسی نتیجه آزمون تو سایت قرار گرفته.
می تونید به این شیوه تعیین رتبه بندی بر اساس تراز -که از نمره به تراز یکباره و بدون اطلاع هنگام ثبت نام تغییر کرد- اعتراض بگذارید. لطفا حتما این کارو بکنید.
بنده خودم با مرکز سنجش آموزش پزشکی تماس گرفتم، گفتن تو فرم بررسی نتیجه آزمون اعتراض بگذارید.
مطمین باشید که تاثیر میذاره.
هرچی تعداد نفرات زیادتر باشه بهتره.
شماره های ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی:
81452808-81452574-81452575 با کد تهران021
میتونید به آدرس های
arshad94@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir
هم متن اعتراضی خودتون رو بفرستید.
باتشکر

آخرین ویرایش:
بالا