نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

prinses

New member
به انتخاب سومم امید دارم ،الهی بشه
.
.
.
عزیزم اگه میخوای بیای تهران که 5 تای تهرانو بزن قالشو بکن ، اگه روی رتبه علمی بخوای بزنی همدان از ایران بالاتر نیست ایران جزو دانشگاه تهران بوده یه دوره ای ادغام شده من که ایرانو بیشتر از همدان قبول دارم دانشگاهش خوبه ،نمیدونم من میپسندم
توی اون تاپیک خوب معرفی کرده بود رتبه بندی دانشگاه ها رو
علوم بهزیستی رو میتونی بعد همدان بزنی ولی ایران حیفه زدی بعد همدان
البته با 43 ...نمیدونم تهران بیاری یا نه بازم تو یه تاپیک اخرین رتبه قبولی رو زده بود تو هر دانشگاهی مال پارسال
اینا رو پیدا کنم ادرس صفحه شو میفرستم تو همینجا که بری ببینی
ببین تهران اگه خوابگاه نده یا سخت بده یا اگه شهر کوچیک باشی بخوای یهو بیای خیلی سختت میشه ها ، یه خیابون کوتاه رو اونقدر تو ترافیکی که عصبی میشی ، گرونی ....اوففففف بیداد میکنه ما قبلا یه شهر دیگه بود خونمون وقتی اومدیم بعد دو سال زندگی تازه عادت کردیم یکم ، ترم اول رو درگیر مشکلاتی بالاخره
ولی به دانشگاها و سطح علمی و جو بچه ها و خیلی چیزا می ارزه بکنی از شهرت بیای اینجا

آخرین ویرایش:

prinses

New member
افرین خوب گفت دوستمون ،درسته ایرانو قبل مدرس بزن
من دانشگاه ها رو نمیشناسم خودم که امار وزارت علوم بودم شهر دیگه ای ، از نظر شهری هم خب پایتخت نشینیه و دردسر هاش ولی شدنیه عادت میکنی ، از خونه هرچی میخوای بخر بیار که گرونه بددددد گرون
خورد و خوراکتم که دانشگاه سلف داره
ایشالا خوابگاهم میدن حالا روزانه ندادن خود گردان هست ،
حتی همدانم زنگ زدم خوابگاه نمیداد ولی خودگردان میداد
فکنم گفتی شهرای نزدیک همدانی ولی بدون هرقدرم نزدیک باشی باید خوابگاه بگیری نمیشه رفت و اومد

prinses

New member
ایران دکتری نداره ها ولی استاداش بیشتر دانشگاه تهرانی هستن شنیدم اون دو سه سال ادغامش مدرک دانشگاه تهرانو گرفتن فارغ التحصیلاش ، چه حالی دادن به اونا، درباره دانشگاه ها یه سرچ بزن ،نقشه اش میاد تو گوگل ، سایت خودش میاد و حتی میتونی ویکیپدیا بری تاریخچه شو بخونی

jojo.ph

New member
افرین خوب گفت دوستمون ،درسته ایرانو قبل مدرس بزن
من دانشگاه ها رو نمیشناسم خودم که امار وزارت علوم بودم شهر دیگه ای ، از نظر شهری هم خب پایتخت نشینیه و دردسر هاش ولی شدنیه عادت میکنی ، از خونه هرچی میخوای بخر بیار که گرونه بددددد گرون
خورد و خوراکتم که دانشگاه سلف داره
ایشالا خوابگاهم میدن حالا روزانه ندادن خود گردان هست ،
حتی همدانم زنگ زدم خوابگاه نمیداد ولی خودگردان میداد

فکنم گفتی شهرای نزدیک همدانی ولی بدون هرقدرم نزدیک باشی باید خوابگاه بگیری نمیشه رفت و اومد
آره شاید ایرانو قبل همدان بزنم بهترباشه شایدم اصلا نیارمش ولی ولی خب بعدا خودخوری نمیکنم که چراانتخابش نکردم....
خودم با امور خابگاه ایران صحبت کردم گفتن دولتی میدیم پس ازنظر خوابگاه مشکلی نباید باشه..ازنظر خوارکم مشکلی نیست..به هرحال اگه بیارمش خوب میشه..کرمانشاه میشینم آره همدانم برم که باید خوابگاه بگیرم..الان فرستادم از همدان واسم سوال پرسیدن گفتن سطحش متوسطه زیادم تاپ تاپ نیست...

jojo.ph

New member
ایران دکتری نداره ها ولی استاداش بیشتر دانشگاه تهرانی هستن شنیدم اون دو سه سال ادغامش مدرک دانشگاه تهرانو گرفتن فارغ التحصیلاش ، چه حالی دادن به اونا، درباره دانشگاه ها یه سرچ بزن ،نقشه اش میاد تو گوگل ، سایت خودش میاد و حتی میتونی ویکیپدیا بری تاریخچه شو بخونی
چه خوب والاخوش به حالشون شده اون بچه ها............
همه اینکارارو انجام دادم شاید دیگه دارم خیلی وسواس به خرج میدم.......:21:

jojo.ph

New member
تو صفحه 15اطلاعیه انتخاب شهر نوشتن کجاها خوابگاه نمیده
درسته ولی با امور خوابگاه ایران آقای غلامی مسئولش بود تماس گرفتم گفت میدن خوابگاه وامابهزیستی خیلی بد جواب دادن گفت خانم فعلا هیچی معلوم نیست خیلی هم خشن گوشی روگذاشت........

gognussss

New member
فک کنم برا دانشجویان ارشد خوابگاه خودگردان میدن تا اونجایی که میدونم هزینش برا هرماه 300تومنه

jojo.ph

New member
فک کنم برا دانشجویان ارشد خوابگاه خودگردان میدن تا اونجایی که میدونم هزینش برا هرماه 300تومنه
پس چرا اون آقای غلامی ازم پرسید ارشدومیگی منم گفتم آره بعدگفت نه دولتی میدیم..گفت خودگردان نداریم...یعنی الکی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gognussss

New member
پس چرا اون آقای غلامی ازم پرسید ارشدومیگی منم گفتم آره بعدگفت نه دولتی میدیم..گفت خودگردان نداریم...یعنی الکی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب پس حتما خوابگاه دولتی داره
آهااا ایران رو میگین!بابا خوابگاه ایران هتل 5ستاره ست یعنی واقعا هتل 5ستاره ست.من برا بهشتی میگفتم تازه اونم بچه ها میگفتن یعنی موثق نیست.

jojo.ph

New member
خب پس حتما خوابگاه دولتی داره
آهااا ایران رو میگین!بابا خوابگاه ایران هتل 5ستاره ست یعنی واقعا هتل 5ستاره ست.من برا بهشتی میگفتم تازه اونم بچه ها میگفتن یعنی موثق نیست.
همون تعجب کردم بنده خدا اون آقا اطمینان داد که دولتیه...بهشتیم انشالا که دولتی بدن ...

gognussss

New member
اکثرا خوابگاه میدن...من شهیدبهشتی قبول شم خوابگاهم نمیخام میرم پشت بوم نگهبانی بخابم[emoji1] [emoji1] [emoji1]

prinses

New member
من دانشگاه ها رو خوب نمیشناسم اساتید و سطح و ...برای شما که خوابگاه میخواید ایران که میگید هتل 5 ستارس بهتر نیس؟

gognussss

New member
فرقی نداره خوابگاه بهشتی چیزی کمتر از نداره کمترین امکاناتش اینه که برا هر اتاق یه مودم وای فای میدن خخخخ

prinses

New member
وای خدا منم برم خوابگاه بگیرم پس... راستی من خوابگاهی نباشم اینترنت چی میشه اه بازم باید خونه خرج نت داشته باشم اهههه
بهشتی خوابگاهش پس براتون خوبه
خدا رو شکر
ب سلامتی ایشالا که هرجا بهترینه براتون بیارید ، رشتتون بهداشت محیطه؟

gognussss

New member
نه بهداشت حرفه ای هستم
خیلی دوس داشتم که تهران بیارم خیلیم خونده بودم روزی 10ساعت!اما استرس....[emoji20]
خداروشکر رتبه م خوبه جز تهران بقیه شهرا رو انشالا میتونم بیارم

بالا