نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

mahsast

New member
فرقی نداره خوابگاه بهشتی چیزی کمتر از نداره کمترین امکاناتش اینه که برا هر اتاق یه مودم وای فای میدن خخخخ

دوستان این اطلاعاتو کی بهتون داده؟؟:smiliess (15):

همه خوابگاهای دولتی در یه سطحن همون دانشگا ایران هم خوابگاهایی داره که وضعشون خیلی خرابه(خودم دیدم)

در کل اسم دانشگا ربطی به امکانات رفاهیش نداره:rolleyessmileyanim:

gognussss

New member
حتما موقع گردگیری رفتین...ولی به خوابگاه ایران میگن هتل ایران همه میدونن خوابگاه بعضی دانشگاه واقعا عالیه و خوابگاه بعضیا عین همدان خیلی داغونه

prinses

New member

همه خوابگاهای دولتی در یه سطحن همون دانشگا ایران هم خوابگاهایی داره که وضعشون خیلی خرابه(خودم دیدم)

خب میشه برای دوستان شهرستانی اطلاعاتتون درباره امکانات رفاهی و اسون یا سخت دادن خوابگاه و سلف و ....کتابخونه و کارگاه کامپیوتر هر دانشگاهی که میدونید بگید .ممنون

jojo.ph

New member

شما دانشجو اونجایید؟؟میشه رشتتونوبپرسم؟؟؟

mahsast

New member
حتما موقع گردگیری رفتین...ولی به خوابگاه ایران میگن هتل ایران همه میدونن خوابگاه بعضی دانشگاه واقعا عالیه و خوابگاه بعضیا عین همدان خیلی داغونه

موقع گردگیری؟؟:25r30wi:

خب منم شنیده بودم..ولی واقعا اینطور نیست..خصوصا الان دیگه اصن اینطور نیست

خوابگاهای کوی ع پ تهران خیلی تعریف میکنن ازش ولی خیلی معمولیه در کل خوابگاهای دولتی از یه سطحی بالاتر نمیرن

jojo.ph

New member
موقع گردگیری؟؟:25r30wi:

خب منم شنیده بودم..ولی واقعا اینطور نیست..خصوصا الان دیگه اصن اینطور نیست

خوابگاهای کوی ع پ تهران خیلی تعریف میکنن ازش ولی خیلی معمولیه در کل خوابگاهای دولتی از یه سطحی بالاتر نمیرن
پس شماهم شنیدید.........................
آره خابگاهای دولتی اکثراشون دریک سطحن.....

mahsast

New member
خب میشه برای دوستان شهرستانی اطلاعاتتون درباره امکانات رفاهی و اسون یا سخت دادن خوابگاه و سلف و ....کتابخونه و کارگاه کامپیوتر هر دانشگاهی که میدونید بگید .ممنون

من خودم ع پ تهران هستم اونجا بهترین خوابگاهش کوی هست که خیلی عالیه در مورد نت هم سرعتش عالیه وایرلس هم هست در کل حرف نداره یه سری خوابگاه سطح شهر داره که اونا هم بد نیستن دانشگا ایران هم در کل خوبه ولی خب مثل کوی دانشگا تهران نیست خوابگا راحت میدن خیالتون راحت(:)

موفق باشین...

jojo.ph

New member
من خودم ع پ تهران هستم اونجا بهترین خوابگاهش کوی هست که خیلی عالیه در مورد نت هم سرعتش عالیه وایرلس هم هست در کل حرف نداره یه سری خوابگاه سطح شهر داره که اونا هم بد نیستن دانشگا ایران هم در کل خوبه ولی خب مثل کوی دانشگا تهران نیست خوابگا راحت میدن خیالتون راحت(:)

موفق باشین...
ممنون ..منم وصف خوابگاه شماروشنیدم که خوب هستش...
انشالا که کسی درموردخوابگاه بامشکل مواجه نشه.....:smiliess (3)::smiliess (3):
شماهم موفق باشید.....

mahsast

New member
ممنون ..منم وصف خوابگاه شماروشنیدم که خوب هستش...
انشالا که کسی درموردخوابگاه بامشکل مواجه نشه.....:smiliess (3)::smiliess (3):
شماهم موفق باشید.....

خواهش میکنم...ایشالا دانشگا دلخواهتون قبول شید:riz304:

prinses

New member
خوبه بچه ها خیالتون راحت ایشالا خوابگاه خوب گیرتون بیاد ، منم بیام پیشتون خوابگاه از نت سوء استفاده کنم خخخخخ، فعلا با اجازه منم برم

noghre12333

New member
سلام
من میخوام یه نفرو گزارش بدم . این آقا : ali1366

برین چت باکس رو بخونین ببینین چه آدم بی تربیتی هستش! من به شما خانمها توصیه میکنم با این آقا هم صحبت نشوید! خیلی بی تر بیته!

prinses

New member
اه خلوت شد بازم اینجا، چه تابع تناوبی شده سری زمانیه انجمنمون

سلام دوستان بلاخره مشکل سایت برای من حل شد و اومدم به همه ی دوستام تبریک میگم برای قبولی شون و امیدوارم همین پشتکار رو تو مراحل تحصیل حفظ کنن ... , و همچنین دعا برای ما که سال بعد کنکور داریم :smiliess (8)::riz304::riz304:

Hassan.e

New member
کی این ماه رمضون تموم میشه هم به کارامون برسیم هم بتونیم درست حسابی درسمونو بخونیم؛ واقعن نمیشه الان

Hassan.e

New member
درسهای تخصصی نه؛ ریاضی عمومی خیلی کند و همینطور زبان؛ بعد از ماه رمضون جدی تر میخونم؛ امید به خدا...
شما چطور؟ شروع کردید؟

بالا