نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m.dr

New member
سلام دوستان بایدبگم که بچه های تبریز علاوه بر جنین نکات کلیدی بافت روهم میدونستن اما اوناروبصورت رمزدارگذاشته بودن چون دیدم همش درباره جنین حرف میزنین گفتم بدونین دراین مورد مطمينم ومیدونم که شنبه 5اسفند براشون کلاس گذاشتن و تواون جلسه نکات مهم روگفته استادشون وحتما چون بچه های شهرستانیشون نبودن مجبورشدن ازمطالب عکس بگیرن وبذارن تووبلاگ ودقیقا یادم نیس اما توهمون وبلاگشون نوشته بود که چون خوب خونده نمیشدجنین مجبورشدن بنویسنش اما بافت رو بصورت رمزدارگذاشته بودن

bah pas sare ma badjur kolah rafte baba......tu kafe in edalatam:(50):

doci.shishi

New member
man filmo vase abozar ferestadam va backup ham mese inke bachehaye kelasemon gereftan
ama ma kermani hastim va hichkas ghabol nemikone bere vezarat man mitonam madareko dar ekhtiyar bezaram ama nemitonam biam

man az on moghe hey daram vase abozzar attach mikonam ama vasate kar fail mishe
mishe rahnamaim koni chejori befrestam yani male sorate nete ya hajmesh?

m.dr

New member
ما مدرکی که تهیه کردیم برای بچه های سراسری تبریز و به وزارتخونه ارائه دادیم اینا بود:
1- عکس از پست وبلاگشون
2-آدرس وبلاگشونtbzmed89.blogfa.com
3- پرینت از پست و وبلاگشون و ضمیمه ی نامه کردیمش
4- صفحه اینترنتیشو با فرمتhtmlسیو کردیم و میل کردیم به مسئول حفاظت سوالا
یکی از دوستان گفته بود بک آپ گرفته و فیلم دارن ازش؛ دیگه فکر کنم محکمترین اسناد رو دارن برای اثبات. اگه لطف کنید و به وزارتخونه این مدارکو تحویل بدید خیلی خوب میشه.
هرچه اعتراضات گسترده تر و ادامه دار تر باشه و بچه ها سکوت نکنن و از دانشگاه های مختلف برن وزارتخونه، از ترسشونم شده با نمره اضافه کردن، راضیمون نگه میدارن. خواهشا تمام دانشگاه ها از هیچ تلاشی دریغ نکنید، ممنون
ali jun merc k nmizari bi edalati she..kheili mardi:smiliess (1):

m.dr

New member
بله درسته كه مدرك هست، ولي چون ما هارم جزو تبريز ميدوننو ، دكتر سليماني به ما هم اومد واسه كلاس علوم پايه اون وقت فك مي كنن ما هم داشتيم، به قول معروف اش نخورده و دهنه سوخته، البته ما مدرك دستمون باشه علاوه بر اينكه پدر اينارم در مي ياريم، يدونه هم دانشگاه ما يه شكايت مي نويسه. من فقط بايد مطمين شم كه اينا واقعا سوالارو داشتن، يعني يه مدرك دستمون باسه فقط

are ras migi dr jan...ba madrak mishe hame kar kard..ishallah dorost she

qom

New member
سلام بچه ها . من در مورد تبریز و جنین و بافت زیاد نخواستم وارد بشم . اگه واقعیت داشته باشه که بررسی میشه و اگر هم نه که ایشالا همینطوره.
وقتی اصرار دوستان رو دیدم که همچین چیزی هست و انکار شدید دوستان تبریز رو دیدم تصمیم گرفتم یه بررسی بکنم:

با یکی از بچه ها تماس گرفتم و خواستم از بچه های تبریز که باهاش دوستن پرس و جو کنه.گفت قضیه چیه گفتم انگار جنین رو داشتن.گفت من جزوات رو گرفتم ازشون اما خودم نخوندم دادم فلانی خوند و گفت بافتش انگار چند سوالی اومده بود.
تماس گرفتم با اون دوستمون که جزوات رو داشت اینطور گفت: یه جزوه 8 صفحه ای بافت و نیم صفحه جنین!!! بود. من جنین رو نخوندم اما بافت رو خوندم که دقیقا سوال اومده بود ازش گفت در حدود 4 تا و مثال زد که در مورد گوش فقط 3 خط نکته بود که یکیش دقیقا سوال آخر بافت بود. ازش در مورد جنین پرسیدم که گفت جنین فقط نیم صفحه بود که من اصلا نخوندم متاسفانه هم الان در دسترسش نبود جزوه که نگاه کنه اما خوب همین جاش هم قابل بحثه.
ضمنا من کسی رو متهم نمیکنم چون برام اثبات نشده و فقط نقل قول کردم . البته من به گفته های کسایی که برام صحبت کردم ایمان دارم!

آخرین ویرایش:

ali.esf

New member
علي جان داداش دستت درد نكنه، شرمنده منم اولش يه ذره تند رفتم، چون فك مي كنم الان مارك جزو اينا حساب مي كننو نمره بهمون تعلق نمي دن، شرمنده خلاصه، اگه ميشه اونارو به ميل من بفرستي ما حتما حتما پي گيري مي كنيم كه هيچ، پدر اينارم در مياريم، تو وزارت هم نميذاريم حق كسي خورده بشه و با اين امتحان گرفتنشون ابروي مملكتو مي برن.

خواهش میکنم. وظیفست:) ممنون
این میل منه(ali.sadeqi92@gmail.com).شما یه میل بهم بزن تا مدارکو برات ارسال کنم.هرکسی هم خواست بگه تا براش میل کنم.چون بچه های سراسری تبریز اون پست رو از وبلاگشون حذف کردن!

m.dr

New member
سلام بچه ها . من در مورد تبریز و جنین و بافت زیاد نخواستم وارد بشم . اگه واقعیت داشته باشه که بررسی میشه و اگر هم نه که ایشالا همینطوره.
وقتی اصرار دوستان رو دیدم که همچین چیزی هست و انکار شدید دوستان تبریز رو دیدم تصمیم گرفتم یه بررسی بکنم:

با یکی از بچه ها تماس گرفتم و خواستم از بچه های تبریز که باهاش دوستن پرس و جو کنه.گفت قضیه چیه گفتم انگار جنین رو داشتن.گفت من جزوات رو گرفتم ازشون اما خودم نخوندم دادم فلانی خوند و گفت بافتش انگار چند سوالی اومده بود.
تماس گرفتم با اون دوستمون که جزوات رو داشت اینطور گفت: یه جزوه 8 صفحه ای بافت و نیم صفحه جنین!!! بود. من جنین رو نخوندم اما بافت رو خوندم که دقیقا سوال اومده بود ازش گفت در حدود 4 تا و مثال زد که در مورد گوش فقط 3 خط نکته بود که یکیش دقیقا سوال آخر بافت بود. ازش در مورد جنین پرسیدم که گفت جنین فقط نیم صفحه بود که من اصلا نخوندم متاسفانه هم الان در دسترسش نبود جزوه که نگاه کنه اما خوب همین جاش هم قابل بحثه.
ضمنا من کسی رو متهم نمیکنم چون برام اثبات نشده و فقط نقل قول کردم .

bacheha b nazaretun age ras bashe che eghdami mikonan??kam kardane nomre az bachehaye tabriz ya ezafe kardan nomre b maha?????

dr.a

New member

ضمنا من کسی رو متهم نمیکنم چون برام اثبات نشده و فقط نقل قول کردم .
gom دوست عزیز با این حسابی که دوستان می گن و شما هم خودتون برسه جو کردین این احتمالش هست كه سوالارو داشتن. ما هم از دوستان خواهش می کنیم که لطف کنن مدارکی که دارن و به ما هم بدن الان ما بدون مدرک و دست خالی هیچ کاری نمی تونیم انجام بدیم

آخرین ویرایش:

doci.shishi

New member
bacheha bavar konid man khodam raftam to webeshon didam chera hanoz fk mikonid shayee ya motaham kardane
man harkar mikonam filmam send nemishe
vagarna be tore kamel az weblogeshon film gereftamo daram
engar namayndamon ham az webeshon bachup gerefte

dr.a

New member
خواهش میکنم. وظیفست:) ممنون
این میل منه(ali.sadeqi92@gmail.com).شما یه میل بهم بزن تا مدارکو برات ارسال کنم.هرکسی هم خواست بگه تا براش میل کنم.چون بچه های سراسری تبریز اون پست رو از وبلاگشون حذف کردن!

داداش دستت درد نکنه. میل زدم بهت.کلییییییی مرسییییییییی

بچه ها یه سوال...
اگه این دفعه هم مثل شهریور نمره ی سوالای سخت رو بدن به همه، تکلیف یکی که فیزیو و پاتو و بافتش رو خوب زده اما آناتومی و بیوشیمی رو بد زده چی میشه؟
آناتومی و بیوشیمی سخت محسوب میشن ، نه؟

dr.a

New member
bacheha bavar konid man khodam raftam to webeshon didam chera hanoz fk mikonid shayee ya motaham kardane
man harkar mikonam filmam send nemishe
vagarna be tore kamel az weblogeshon film gereftamo daram
engar namayndamon ham az webeshon bachup gerefte

عزیز ما که چیزی نمی گیم . فقط باید مدرکی چیزی برای انبات حرفامون دستمون باشه

آخرین ویرایش:

qom

New member
بچه ها یه سوال...
اگه این دفعه هم مثل شهریور نمره ی سوالای سخت رو بدن به همه، تکلیف یکی که فیزیو و پاتو و بافتش رو خوب زده اما آناتومی و بیوشیمی رو بد زده چی میشه؟

بیشتر سواله که سخت محسوب میشه نه درس . اما سوالای سخت هم بیشتر توی درس های سخت پیدا میشه که با حرف شما آناتومی بیوشیمی. اما به هر حال سوالی رو که تو جامعه آماری اکثر غریب به اتفاق نزده باشن رو ما درست زده باشیم و اگر از شانس ما اینطور شد سوال بعدی ای هم هست. شهریور نمره 92 سراغ دارم 104 شد و 85 شد 108 اما به هر حال 92 هم 12 تا بالا رفت.

dr.a

New member
بچه ها یه سوال...

امیدوارم که این جوری نشه . چون واقعا اون وقت هر کسی که شانس داشته باشه قبول می شه. شاید یکی سوالای سختو جواب داده باشه و یکیم اسوالای سختو اشتباه زده باشه و حق بقیه خورده بشه. چون دقیقا توی شهریور این اتفاق افتاد. بچه هایی که 88 زده بودن قبول نشدن ولی کسی که 78 زده بود قبول شد. یعنی .باید اعتراض کنیم که متل قبل شهریور به هرکسی متلا 20 نمره میدن به بقیه هم بدن

آخرین ویرایش:

qom

New member
20 نمره یعنی توقعمون خیلی کمه . سال ها با نمره 70 پاس شدن چرا ما بگیم 20 تا و کسایی که شاید با 22 23 هم پاس شن رو دلگیر کنیم. 25 عین شهریور رو شاخشه + کم کردن نمره کسایی که تخلف کردن (در صورت احراز)

dr.a

New member
20 نمره یعنی توقعمون خیلی کمه . سال ها با نمره 70 پاس شدن چرا ما بگیم 20 تا و کسایی که شاید با 22 23 هم پاس شن رو دلگیر کنیم. 25 عین شهریور رو شاخشه + کم کردن نمره کسایی که تخلف کردن (در صورت احراز)

بله حرف شما كاملا صحيحه

dr.mgh

New member
بچه ها راس میگه باید 25 تا کمک کنن

کسی نمیدونه کلید نهایی کی میاد

کسیایی که رفتن وزارت خونه نپرسیدن که کلید نهایی رو کی ااععلام میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abozzar

New member
امیدوارم که این جوری نشه . چون واقعا اون وقت هر کسی که شانس داشته باشه قبول می شه. شاید یکی سوالای سختو جواب داده باشه و یکیم اسوالای سختو اشتباه زده باشه و حق بقیه خورده بشه. چون دقیقا توی شهریور این اتفاق افتاد. بچه هایی که 88 زده بودن قبول نشدن ولی کسی که 76 زده بود قبول شد. یعنی ما علاوه بر شکایت در مورد لو رفتن سوالات . باید اعتراض کنیم که متل قبل شهریور به هرکسی متلا 20 نمره میدن به بقیه هم بدن

براي نمره دادن حق با شماست ، نبايد تفاوتي قائل شن بين اوني كه به سوالات سخت جواب نداده و اوني كه به سوالات سخت جواب داده . اگه مثل شهريور بكنن باز اون بدبختاي كه به سوالاي سخت جواب درست دادن حقشون ضايع ميشه ،نمره كمتري بهشون ارفاق ميشه و ميوفتن ، حالا چرا ؟؟؟ چون به سوالهاي سخت ، غلط كردن جواب درست دادن .(چه تفسير زيبايي بود،براي ارفاق نمره شهريور شور و تلخ)

dr.

New member
براي نمره دادن حق با شماست ، نبايد تفاوتي قائل شن بين اوني كه به سوالات سخت جواب نداده و اوني كه به سوالات سخت جواب داده . اگه مثل شهريور بكنن باز اون بدبختاي كه به سوالاي سخت جواب درست دادن حقشون ضايع ميشه ،نمره كمتري بهشون ارفاق ميشه و ميوفتن ، حالا چرا ؟؟؟ چون به سوالهاي سخت ، غلط كردن جواب درست دادن .(چه تفسير زيبايي بود،براي ارفاق نمره شهريور شور و تلخ)

az shahrivar nagu ke be man faghad 7 nomre dadam va tu daneshgahemun be hammmme bishtar az man ezafe kardan

ali.esf

New member
be dalile soraate bade internet faqat mitunam aks ro baratun upl konam
deqat konid ke inha baad az inke fahmidan lo raftan, tarixe post ro avaz kardan. vali az jomalate avale post kamelan moshaxase post marbut be qable emtehane.
10nokte dar morede janin neveshtan ke age soala ro bezari jelotun, qashang 6moredesh ertebate mostaqim ba 6soale janin dare.axare post ham ke neveshte baraye akshaye baft be edame matlab berid ke motoasefane barash ramz gozashte budan

linke downloade aks:
http://s1.picofile.com/file/7683106020/Untitled.png

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا