نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali.esf

New member
من اینو خصوصی فقط به تو دادم چون فردا پاکش میکنن ‏،چرا اینکاره کردی آخه.‏ مگه ‏...

هم فیلم گرفتم؛ هم عکس گرفتم هم سیو کردم...
اینو اینجا گذاشتم تا بقیه دانشگاه ها هم که میخوان نامه اعتراضی بنویسن برن ازش مدرک تهیه کنن

abozzar

New member
خواهشا اوني كه تهرانيه حتما حتما فردا بره تا دير نشده . نذاريد حق تمام بچه هاي علوم پزشكي ضايع شه. يا حسين

qom

New member
بچه ها فقط خواهشا با ارامش ، به دور از تنش ، و با اخلاق هر اعتراضی دارین بکنین. این رو هم بدونین وزارت خونه اینجا مقصر نیست پس مواظب باشیم
ضمنا این رو هم در نظر بگیرید که هدفتون این نیست که این تخلف رو به کرسی بنشونیت این بخشی از اهداف و خواسته های شماست چرا که در صورت درست بودن این تخلف نهایتا نمرات این 2 درس یا تک درس جنین از این دانشجویان کم میشود و خوب با رسیدن به خواسته های ما فاصله دارد.

ali.esf

New member
تهرانیای عزیز؛ من هرچی مدرک میخواین در اختیارتون میذارم؛ فقط خواهشا شنبه صبح برید وزارتخونه
اینم میلمه، میل بدید تا مدارکو بهتون بدم:
ali.sadeqi92@gmail.com

abozzar

New member
آقا نمره اشو بايد به همه بدن ، اين چه وضعشه . بايد 30 نمره ه بيشتر بدن.

dr.a

New member
به به اقا ما یه ساعت رفتیم ببین چی شدهههه! چه خبره! عجب نامردایین!!!!؟؟؟؟؟؟؟ منم عکسو فیلم با دوربین گرفتم..

آخرین ویرایش:

dr.a

New member
بچه ها فقط خواهشا با ارامش ، به دور از تنش ، و با اخلاق هر اعتراضی دارین بکنین. این رو هم بدونین وزارت خونه اینجا مقصر نیست پس مواظب باشیم
ضمنا این رو هم در نظر بگیرید که هدفتون این نیست که این تخلف رو به کرسی بنشونیت این بخشی از اهداف و خواسته های شماست چرا که در صورت درست بودن این تخلف نهایتا نمرات این 2 درس یا تک درس جنین از این دانشجویان کم میشود و خوب با رسیدن به خواسته های ما فاصله دارد.

بله کاملا حق با ایشونه. هدف اصلی ما اینه که باشه برای اضافه کردن بیشتر نمرات به همه

آخرین ویرایش:

m.dr

New member
بله کاملا حق با ایشونه. هدف اصلی ما اینه که بهونه ای باشه برای اضافه کردن بیشتذ نمرات به همه .البته به جز این دانشجو های متخلف

hala khoda kone b ma nomre ezafe konan na inke faghat az una nomre kam konan!!!!

abozzar

New member
تا حالا نديده و نشنيده بوديم كه سوالات علوم پايه لو بره ،باز اگه رزيدنتي بود يه چيزي .

abozzar

New member
بچه ها اون مطلبو پاك كردن ،به همين زودي ،لعنت بر اونا من كامل فيلم گرفتم ، سيوشم دارم ، هر كي خواست فقط يه اشاره بزنه .

ali.esf

New member
بچه ها اون مطلبو پاك كردن ،به همين زودي ،لعنت بر اونا من كامل فيلم گرفتم ، سيوشم دارم ، هر كي خواست فقط يه اشاره بزنه .

آقا منم فیلم گرفتم ولی کیفیتش زیاد خوب نیست.برای منم بفرست لطفا به میلم. خودم مستقیم میلش میکنم به دکتر جوقطایی(رییس بخش امنیت سوالا)
ممنون
این میلمه:
alisadeqi92@gmail.com

simon

New member
بچهه ها 4 روز پیش یادتون همینجا چی نوشتم راجب تخلف امسال .امروز ما کوچکترین که مربوط به تبریز بود با مدرک دستمون اومد.من اون موقع درباره دانشگاه تهران و مغازای که بعضی استادا تو دانشگاه تهران باز کردن گفتم.چون از این مسله از همون موقع یه چیزایی به من گفتن .ولی همچیشونو مخفی کردن.من دیدم که امسال 17 تا از سوالهای اناتومی رشته پزشکی در یه جزوه یکو نیم صفحه بود و همچنین دندانپزشکی.بچه ها تخلف دانشگاه تهران امسال خلیی بالا بود.ولی با این اتفاقات امروز نمیدونم میشه چیزی بدست بیارم یا نه

simon

New member
بچه ها اینجا چند نفر به اسم دانشجو هستن که کارشون کنترل کاره ماهاست.که اصلا مهم نیست ما دنباله حقمونیم .فقط از طرف خودم میگم خلیی داری سعی میکنی ولی من با فیلترشکن مخصوص کانکتم))))

ali.esf

New member
بچه ها اینجا چند نفر به اسم دانشجو هستن که کارشون کنترل کاره ماهاست.که اصلا مهم نیست ما دنباله حقمونیم .فقط از طرف خودم میگم خلیی داری سعی میکنی ولی من با فیلترشکن مخصوص کانکتم))))

فرضا هم همچین افرادی باشن؛ مگه ما داریم حرف سیاسی میزنیم اینجا!؟ داریم صحبت آموزشی در مورد یه امتحان میکنیم که مدارکشم هست، میخوایم مسئولین آموزشی رسیدگی کنن.همین!

simon

New member
فرضا هم همچین افرادی باشن؛ مگه ما داریم حرف سیاسی میزنیم اینجا!؟ داریم صحبت آموزشی در مورد یه امتحان میکنیم که مدارکشم هست، میخوایم مسئولین آموزشی رسیدگی کنن.همین!
نه دوست گرامی منظورم این بود شاید اینجا توهین کنن و شروع کنن به انکار تخلف و......منظور من اینها بود

rezaaaaa

New member
دوستان نویسنده اون پست توی وبلاگ تبریزیا نوشته بود:اگه دانشجوی دانشگاه تهران بودی سکته میکردی- ببینید دانشگاه تهران و بهشتی چقدر تقلب میکنن که تبریز در مقایسه با اونا اصلا به حساب نمیاد-من نه تنها از این بابت ناراحت نیستم(چون تو ایران کاملا طبیعیه) بلکه به خودم میبالم که از یه شهر کاملا محروم امتحان میدم و 155 تا درست میزنم! فقط اینو گفتم که هرگز خودتونو از دانشجوهای تهران و تبریز و ... کمتر ندونید چون اونا با همین روشا به رتبه های برتر میرسن!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا