نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.a

New member
ما حتی بعد امتحان هم از این موضوع داشتن سوالات قبل امتحان با خبر نبودیم. و بنده از طریق این سایت متوجه موضوع شدم و به سایر دوستان اطلاع رسانی کردیم. ما هم تمام تلاش خودمون رو می کنین که این مسله باعت رسیدگی هم وزارت بشه و هم حق دانشجوهای سایر دانشگاه های شهر های دیگر خورده نشه.بنده خودم تا وقتی که مدرک رو ندیده بودم بنمی تونستم باور کنم که استادی متل دکتر سلیمانی راد با این همه سابقه و ابهتی که دارن این چنین کاری رو کرده باشن

miis.s

New member
qom دوست عزیز لطفا از به کار بردن کلمه تبریزی ها استفاده نکنین. چون هم دانشگاه ازاد تبریز و هم چنین بین الملل تبریز از این موضوع ها هیچ اطلاعی نداشتن. بهتر بگین دانشجوهای ورودی مهر 89 سراسری

بله آزاد و بین الملل رو حتما جدا کنین از سراسریا..

dr.a

New member
شما دقت نکردین که من گفتم علوم پایه ما با ماله شما فرق میکنه! حالا بخواین رو علوم پایه ما اعتراض بدین چی به شما میرسه؟!

بله دوست عزیز . ولی تقلب تقلب مخسوب می شه. چه به امتحان ما جه به امتحان شما. مشکل ما با دانشگاه شما نیست. وقتی یک امتحانی متل کنکور یا تخصص بصورت سراسری برگزار می شه چرا باید قبلش سوالات رو بعضی اساتید لو بدن

qom

New member
qom دوست عزیز لطفا از به کار بردن کلمه تبریزی ها استفاده نکنین. چون هم دانشگاه ازاد تبریز و هم چنین بین الملل تبریز از این موضوع ها هیچ اطلاعی نداشتن. بهتر بگین دانشجوهای ورودی مهر 89 سراسری

با سلام تصحیح شد

dr.who

New member
فوری
یکی از بچه ها لطف کرد و یه چیز دیگه هم از وبلاگ تبریز پیدا کرد؛ برید تو لینک زیر و هفتمین پست از بالا رو بخونید(اندر احوالات علوم پایه):
دانشجویان پزشکی 89 تبریز
اگه هم نظراتشو باز کنید و بخونید دیگه خیلی چیزا مثل روز براتون روشن میشه!:
نظرات وبلاگ

مدرکت حالا شد مدرک افرین !!!!

qom

New member
بله دوست عزیز . ولی تقلب تقلب مخسوب می شه. چه به امتحان ما جه به امتحان شما. مشکل ما با دانشگاه شما نیست. وقتی یک امتحانی متل کنکور یا تخصص بصورت سراسری برگزار می شه چرا باید قبلش سوالات رو بعضی اساتید لو بدن

بچه ها به نظر من بحث رو گسترده نکنیم بهتره . در مورد ریفرم ما نه مدرکی داریم نه چیزی به ما میرسه فقط شلوغ میشه و از بحث اصلی دور میشیم. شاید هدف دار بوده این موضوع برای تطهیر خود خدا داند.
پس بهتره دیگه در مورد شهید بهشتی صحبتی نکنیم.موضوع ما خود امتحان و تخلف صورت گرفته محرز شده از طرف سراسری تبریز است.

abozzar

New member
بچه ها ‏،‏ اسفند ‏ 90‏ و شهریور ‏91‏ ‏،نمره ها به هر اندازه ای که ارفاق شد ‏،از رو قاعده ای بوده که خود وزارتخونه معین کرده بود .‏ مطمئا بازهم ارفاق نمره رو از تو قواعد وقوانین خودشون انجام میدن که ما الان نمیتونیم درست بگیم که حدودا چقدر هستش ‏،‏ پس باید هر چه زودتر شکایتمونو برسونیم تا بتونیم خودمون برا خودمون کاری کرده باشیم.

آخرین ویرایش:

dr.mgh

New member
بچه ها ای کاش صدا و سیما هم یه گزارشی پخش میکرد

این حسینی بای همیشه دنبال این چیزاس ای کاش میشد در مورد ازمون امسال گزارش تهیه کنه :(

لطفا بگین 20 25 تا کمک کنن 10 15 تا فایده نداره :((((((((

m.dr

New member
بچه ها به نظر من بحث رو گسترده نکنیم بهتره . در مورد ریفرم ما نه مدرکی داریم نه چیزی به ما میرسه فقط شلوغ میشه و از بحث اصلی دور میشیم. شاید هدف دار بوده این موضوع برای تطهیر خود خدا داند.
پس بهتره دیگه در مورد شهید بهشتی صحبتی نکنیم.موضوع ما خود امتحان و تخلف صورت گرفته محرز شده از طرف سراسری تبریز است.

bacheha madareko kac tahvile vezaratkhune dade ya na????????????????????????????????????

abozzar

New member
حتما حتما به خبرگذاری های فارس و خبر آنلاین و ایسنا اگه دسترسی دارید وصلاح میدونید اطلاع بدید‏(ازطریق پیام فرستادن‏) ‏،تا این موضوع جدی تر ‏ وعلنی دنبال شه .‏ البته تایکشنبه ‏ ودوشنبه اگه قول مساعدی بهتون ندادن اینکارو بکنین بهتره ‏.

آخرین ویرایش:

Dr.Amir

New member
لطفا كسي به تابناك Tabnak.ir اطلاع بده. اونا خيلي پيگير هستند.

Dr.Amir

New member
من باورم نميشد ولي در كمال ناباوري امروز از آقاي دكتر بووووووق شنيدم كه اعتراض پزشكي اصفهان ٢ روز پيش رسيده وزارت خونه! ( دكتر بوووووق امروز از تهران اومده بود با ترم پاييني ها ما كلاس داشت. ) فكر ميكردم الكي دارين ميگين تقلب شده!!!

miis.s

New member
من باورم نميشد ولي در كمال ناباوري امروز از آقاي دكتر بووووووق شنيدم كه اعتراض پزشكي اصفهان ٢ روز پيش رسيده وزارت خونه! ( دكتر بوووووق امروز از تهران اومده بود با ترم پاييني ها ما كلاس داشت. ) فكر ميكردم الكي دارين ميگين تقلب شده!!!

عکسایی که قم جان گرفتن رو ببین، تقلب کاملا واضحه!

ali.esf

New member
با سلام
من با توجه به مدارک بیشتری که دیشب تا حالا پیدا کردم، بازهم علاوه بر نامه ی حضوریمون که به وزارتخونه تسلیم کردیم؛ چند تاایمیل دیگه به رییس بخض امنیت سوالا و رییس آزمونای علوم پایه فرستادم
هرکسی بخواد براش میفرستم.
فقط خواهشا از هرطریقی میتونید اقدام کنید و نامه بنویسید به وزارتخونه که این تقلب بچه های سراسری تبریز بی جواب نمونه.
اینم ایمیل من:
alisadeqi92@gmail.com

simon

New member
بابا این علوم پایه چیز مسخرهای هست.اصلا کلا باید حذف بشه بره پی کارش

soheil

New member
چه خبره!!!!!!!!!!!!!!
من در جریان نیستم دیگه...الان من با 87 دندون قبول میشم یا نه؟
:33::33::33::33:

dr.

New member
ديگه دارم سر گيجه ميگيرم ١سال عقب افتادم سر بي عدالتي هاي شهريور حالا هم اين يكي
ديگه گندشو در آوردن
اگه ميخوان اينجور تهرانو تبريزو جايه ديگه رو پاس كنن خب اصلاً امتحان نگيرن
مگه ما مسخره ايم؟
٥ كيلو لاغر شدم از هفته پيش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا