نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali.esf

New member
بچه ها راس میگه باید 25 تا کمک کنن

کسی نمیدونه کلید نهایی کی میاد

کسیایی که رفتن وزارت خونه نپرسیدن که کلید نهایی رو کی ااععلام میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پرسیدیم؛ گفتن 15یا16ام میزنن کلید نهایی رو!که گذشت و نزدن!!!
اما هرساله تاخیر داشته؛ نتایج نهایی رو هم با توجه به سالهای قبل باید بگم که باید خوش شانس باشیم اگه تا قبل از عید بزنن!

آخرین ویرایش:

dr.a

New member
be dalile soraate bade internet faqat mitunam aks ro baratun upl konam
deqat konid ke inha baad az inke fahmidan lo raftan, tarixe post ro avaz kardan. vali az jomalate avale post kamelan moshaxase post marbut be qable emtehane.
10nokte dar morede janin neveshtan ke age soala ro bezari jelotun, qashang 6moredesh ertebate mostaqim ba 6soale janin dare.axare post ham ke neveshte baraye akshaye baft be edame matlab berid ke motoasefane barash ramz gozashte budan

linke downloade aks:
http://s1.picofile.com/file/7683106020/Untitled.png
علی جان کلی واقعا ممنون. خیلی زخمت کشیدی.میلتم اومد. خیلی دستت درد نکنه. اگه ممکنه فیلم رو هم یه جایی متل یوتوب یا هم چین چیزی لود کن که هم ببینیم هم دانلود کنیم. چون فیلم مدرک قابل فبول تری هست واسه اتبات. اگه بچه های دیگه هم فیلمی چیزی دارن لطف کنن بزارن

ali.esf

New member
علی جان کلی واقعا ممنون. خیلی زخمت کشیدی.میلتم اومد. خیلی دستت درد نکنه. اگه ممکنه فیلم رو هم یه جایی متل یوتوب یا هم چین چیزی لود کن که هم ببینیم هم دانلود کنیم. چون فیلم مدرک قابل فبول تری هست واسه اتبات. اگه بچه های دیگه هم فیلمی چیزی دارن لطف کنن بزارن

خواهش میکنم؛ وظیفست
من فیلمی نگرفتم. یکی از بچه های دیگه که مال کرمان بود مثل اینکه فیلم گرفته که اگه بتونه به من میلش کنه من میفرستم به بخش امنیت سوالای وزارتخونه
یه فایل دیگه هم کهhtmlصفحه ی وبلاگشون و پستشون بود رو هم دارم که متاسفانه نمیدونم اینترنت چه مشکلی داره که نمیتونم آپ کنم
فقط خواهشم از همه اینه که، اینجا اومدن و حرف زدن مشکلی رو حل نمیکنه، باید دست به کار شد. صرف اینکه فقط بچه های ما رفتن وزارتخونه کفایت نمیکنه، باید هرکسی و بچه های هردانشگاهی میتونه نامه ای تنظیم کنن و برن وزارتخونه تا مسئولین از حجم اعتراضا با خبر بشن و تصمیم مناسبی اتخاذ کنن تا نمره ی خوبی به همه اضافه بشه

dr.who

New member
درود
اخه اینم شد مدرک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:14::riz481::13::New (6):

qom

New member
be dalile soraate bade internet faqat mitunam aks ro baratun upl konam
deqat konid ke inha baad az inke fahmidan lo raftan, tarixe post ro avaz kardan. vali az jomalate avale post kamelan moshaxase post marbut be qable emtehane.
10nokte dar morede janin neveshtan ke age soala ro bezari jelotun, qashang 6moredesh ertebate mostaqim ba 6soale janin dare.axare post ham ke neveshte baraye akshaye baft be edame matlab berid ke motoasefane barash ramz gozashte budan

linke downloade aks:
http://s1.picofile.com/file/7683106020/Untitled.png
سپاس از لینک / ضمنا فک کنم این نکات 10 11 گانه تو نیم صفحه هم جا گیرد!

simon

New member
خواهش میکنم؛ وظیفست
من فیلمی نگرفتم. یکی از بچه های دیگه که مال کرمان بود مثل اینکه فیلم گرفته که اگه بتونه به من میلش کنه من میفرستم به بخش امنیت سوالای وزارتخونه
یه فایل دیگه هم کهhtmlصفحه ی وبلاگشون و پستشون بود رو هم دارم که متاسفانه نمیدونم اینترنت چه مشکلی داره که نمیتونم آپ کنم
فقط خواهشم از همه اینه که، اینجا اومدن و حرف زدن مشکلی رو حل نمیکنه، باید دست به کار شد. صرف اینکه فقط بچه های ما رفتن وزارتخونه کفایت نمیکنه، باید هرکسی و بچه های هردانشگاهی میتونه نامه ای تنظیم کنن و برن وزارتخونه تا مسئولین از حجم اعتراضا با خبر بشن و تصمیم مناسبی اتخاذ کنن تا نمره ی خوبی به همه اضافه بشه
100% موافقم.ولی علی جان اینجا به من ثابت شده(2 روز پیش ) رو حرفه خلیی ها حساب نکنم.بد پشتمونو خالی کردن تو وزارت

m.dr

New member
20 نمره یعنی توقعمون خیلی کمه . سال ها با نمره 70 پاس شدن چرا ما بگیم 20 تا و کسایی که شاید با 22 23 هم پاس شن رو دلگیر کنیم. 25 عین شهریور رو شاخشه + کم کردن نمره کسایی که تخلف کردن (در صورت احراز)

gereftane hadeaghal 20 nomre haghe mosallame mast:auizz3ffy9vla57584x

ali.esf

New member
درود
اخه اینم شد مدرک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:14::riz481::13::New (6):

!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس لابد میخوای قشنگ بیاد سوالا رو برات تو پست تایپ کنه؟! یا مثلا انتظار داری استاد سلیمانی راد بیاد عین 6سوال رو عینا بذاره کف دستشون؟!از این بالاتر دقیقا چی میخوای؟!
دیگه وقتی رییس بخش امنیت سوالات علوم پایه در وزارتخونه قبول کرده تقلب صورت گرفته، شما میای ایراد میگیری؟!؟!؟؟!؟!

ali.esf

New member
100% موافقم.ولی علی جان اینجا به من ثابت شده(2 روز پیش ) رو حرفه خلیی ها حساب نکنم.بد پشتمونو خالی کردن تو وزارت

میفهمم و قبول دارم حرفتو.ماهم میخواستیم بریم تهران، خیلی از دانشگاه ها قول دادن که باهامون به صورت هماهنگ بیان ولی رفتیم وزارتخونه و کسی از بقیه دانشگاه ها رو ندیدیم!
ولی ببین، اگه حدود5یا10نفر هم از دانشگاه خودتون جمع بشید و از همه بچه هاتون امضا بگیرید و نامه ای تهیه کنید و راهی تهران بشید؛ همین خیلی موثره.اگر قطره قطره همه ی دانشگاه ها این کار رو بکنن و به امید بقیه نشینن البته!!!

dr.who

New member
اوووووووووووووووووووووووووووووووووه چه خبرته؟؟؟ بیا بزن حالا ! من درمورد تقلب شدن یا نشدن نظری ندارم میگم تو دلیلت دلیل نیست مدرکت قابل قبول نیس..... حالا یه پست بوده که بوده توام رفتی با دوربین دیجیتال با کیفیت HD عکس گرفتی :25r30wi:

qom

New member
بافت رو که اینها گفتن تو ادامه مطلب هست و ما نداریم بهتون گفتم که سوال عینا بوده حالا نمیدونم این دوستمون درست خونده جزوه رو که میگه 4 تا یا بیشتر از اینا بوده تو جزوه 8 صفحه ای بافت.
ولی میگم میگفت واسم جالب بود در مورد گوش کلا 3 نکته گفته بود که یکیش دقیقا سوال آخر بافت بود

ali.esf

New member
اوووووووووووووووووووووووووووووووووه چه خبرته؟؟؟ بیا بزن حالا ! من درمورد تقلب شدن یا نشدن نظری ندارم میگم تو دلیلت دلیل نیست مدرکت قابل قبول نیس..... حالا یه پست بوده که بوده توام رفتی با دوربین دیجیتال با کیفیت HD عکس گرفتی :25r30wi:

عزیزم، این عکس با دوربین نیست! :))) اگه به کیبوردت دقت کنی یه دکمه داره به نام PrtSc SysRq که ازصفحاتpcات میتونی hmageبگیری
من نمیدونم، شما مسئول تشخیص مدرکی؟! وقتی دکتر چوقطایی(رییس بخش امنیت سوالا)با توجه به همین مدرکی که بهش دادیم، این تقلب رو قبول کرده؛ دیگه شما چی میگی؟!
البته اگه فقط اعتراض از طرف فقط یه دانشگاه، اونم ما باشه، اصلا موثر نیست و فکر میکنن اعتراضات همه گیر نیست و رسیدگی نمیکنن بهش!!بازم میکم، باید همه دانشگاه ها از هر طریقی که میتونن صداشونو به وزارتخونه برسونن و خواستشون دو چیز باشه:
1- رسیدگی به تقلب بچه های سراسری تبریز
2- سطح سخت سوالات

dr.who

New member
با این ضریب هوشی که تو داری اگه هر200تا سوالم بهت میدادن پاس نمیشدی

ali.esf

New member
فوری
یکی از بچه ها لطف کرد و یه چیز دیگه هم از وبلاگ تبریز پیدا کرد؛ برید تو لینک زیر و هفتمین پست از بالا رو بخونید(اندر احوالات علوم پایه):
دانشجویان پزشکی 89 تبریز
اگه هم نظراتشو باز کنید و بخونید دیگه خیلی چیزا مثل روز براتون روشن میشه!:
نظرات وبلاگ

simon

New member
به به میبینم که غیر دانشجو هم امشب اومده.که معلومه از کجاست

dr.

New member
فوری
یکی از بچه ها لطف کرد و یه چیز دیگه هم از وبلاگ تبریز پیدا کرد؛ برید تو لینک زیر و هفتمین پست از بالا رو بخونید(اندر احوالات علوم پایه):
دانشجویان پزشکی 89 تبریز
اگه هم نظراتشو باز کنید و بخونید دیگه خیلی چیزا مثل روز براتون روشن میشه!:
نظرات وبلاگ

vaaaaaay khodaye man ina dge ki hastan???
cheghad namardan jedan
ah ah ah

abozzar

New member
من اینو خصوصی فقط به تو دادم چون فردا پاکش میکنن ‏،چرا اینکاره کردی آخه.‏

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا