نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
یه چیزی . من از وقتی اینجارو خوندم استرس گرفتم . ینی ممکنه تو اصلاحیه که می دن نمره آدم کمتر بشه ؟ مثلاً اون پس بارو من پس بار زدم اصن . اینارو درست کنن نمره م کمتر می شه ینی ؟ :((
احتمال همچین مسئله ای خلی کمه.ولی هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abozzar

A.M

New member
سلام دوستان بایدبگم که بچه های تبریز علاوه بر جنین نکات کلیدی بافت روهم میدونستن اما اوناروبصورت رمزدارگذاشته بودن چون دیدم همش درباره جنین حرف میزنین گفتم بدونین دراین مورد مطمينم ومیدونم که شنبه 5اسفند براشون کلاس گذاشتن و تواون جلسه نکات مهم روگفته استادشون وحتما چون بچه های شهرستانیشون نبودن مجبورشدن ازمطالب عکس بگیرن وبذارن تووبلاگ ودقیقا یادم نیس اما توهمون وبلاگشون نوشته بود که چون خوب خونده نمیشدجنین مجبورشدن بنویسنش اما بافت رو بصورت رمزدارگذاشته بودن

doci.shishi

New member
manam motmaenam teh anatomyo dashte hafte akhar kelas anatomy vasashon gozashtan tabrizm janino dasht yeki az rofagham gir avorde bod behem goft bia bekhonim goftam omran biad nakhondam pashimon shodam bikhial ino k oftadam bad ead shoro mikonam k dige nayoftam oft dare 2bar biofti

are manam ham inja shenidam ham az dostam ke khodeshon teh daran dars mikhonan.
ino dge hame fahmidan

doci.shishi

New member
سلام دوستان بایدبگم که بچه های تبریز علاوه بر جنین نکات کلیدی بافت روهم میدونستن اما اوناروبصورت رمزدارگذاشته بودن چون دیدم همش درباره جنین حرف میزنین گفتم بدونین دراین مورد مطمينم ومیدونم که شنبه 5اسفند براشون کلاس گذاشتن و تواون جلسه نکات مهم روگفته استادشون وحتما چون بچه های شهرستانیشون نبودن مجبورشدن ازمطالب عکس بگیرن وبذارن تووبلاگ ودقیقا یادم نیس اما توهمون وبلاگشون نوشته بود که چون خوب خونده نمیشدجنین مجبورشدن بنویسنش اما بافت رو بصورت رمزدارگذاشته بودن

man ham avalin bar didam yeki to webe kerman neveshte ke soala janin tavasote tabriz lo rafteo biyayn eteraz konim
bad linkesho ham dade bod
man ham film darim ham az webeshon bacheha backup gereftan
harkasi ham bavar nemikone bege man vasash filmo mail konam

dr.a

New member
با سلام ، اگه واقعا شكايتي به سنجشp شده باشه، اونا نمره جنين كل تبريز نگاه ميكنن ،و شما كه مطمئنا بي گناهيد،خود به خود تبرئه ايد.

سلام، جدي واقعا اين جوري ميشه؟دستت درد نكنه اين و گفتي داداش،يه ذره روحيم عوض شد چون واقعا استرس اين و دارم كه نمره كم بدن، ممنون، من خودم بافت از ١٢ تا سوال فقط ٤ تاشو درست زدم، جنين و هم چون كلا نخونده بودم شانسي الف زدم ٤تا سوالمم ،ولي از شانسم ٢تا جنين درست در اومد

آخرین ویرایش:

dr.

New member
بچه ها اگه مدركي دارين كه نشون ميده بچه هاي سراسري تبريز سوالارو داشتن به منم بدين كه سازمان وزارت بهداشت كه شكايت مي كنيم كه هيچ، به دادگاه هم ميكشونيمشون، ولي بايد مدركي دستمون باشه ديگه تا اين كارارو بكنيم

حتما برات مدركو ميفرستيم
بچه هاي ما فكر اينجاشو كرده بودن از قبل;)

dr.a

New member
حتما برات مدركو ميفرستيم
بچه هاي ما فكر اينجاشو كرده بودن از قبل;)

اقا ايول بفرست من از همين الان پي گير شكايت اينا باشم ، ايول دستت درد نكنه، چجوري مي فرستي؟ از همين جا؟

dr.

New member
اقا ايول بفرست من از همين الان پي گير شكايت اينا باشم ، ايول دستت درد نكنه، چجوري مي فرستي؟ از همين جا؟

احتمالا ايميل ميكنن دوستان.
dr.shishi از بچه هاي ما هستش.اون فيلم گرفته.

ali.esf

New member
dr.a@
خواهشا کمی آروم تر....
ما بدون مدرک حرفی نمیزنیم؛ هم عکس صفحه ی وبلاگشون و هم ارتباط مستقیمش با 6 سوال جنین و هم پرینت اون پستی که گذاشته بودن رو ضمیمه نامه کردیم.
از جزوات آناتومی و بیوشیمی دانشگاه تهران و باکتری،ویروس،قارچ،انگل،حشره،ایمنی شهید بهشتی هم که در بعضی از جاها به صراحت استاده گفته بود این سواله و اتفاقا در امتحان هم سوال اومده بود، نسخه ای تهیه کردیم و ضمیمه نامه کردیم.
اصلا حرفی از دانشجوهای ارس نزدیم.ما اعتراضمون به دانشجوهای ورودی مهر89 دانشگاه علوم پزشکی تبریز بود.کاری به بین الملل نداشتیم.بعدشم قرار شد نتیجه ی 6سوال بچه های تبریز(منظورم سراسری هاست)رو آنالیز کنن.استادی هم که سوال ها رو لو داده، باید از بورد حذف بشه

dr.a

New member
بچه ها لطفا ادرس سايتشونم بدين، فك ميكنن همين جوري اونا پاك كنن و بره!!!

dr.a

New member
dr.a@
خواهشا کمی آروم تر....
ما بدون مدرک حرفی نمیزنیم؛ هم عکس صفحه ی وبلاگشون و هم ارتباط مستقیمش با 6 سوال جنین و هم پرینت اون پستی که گذاشته بودن رو ضمیمه نامه کردیم.
از جزوات آناتومی و بیوشیمی دانشگاه تهران و باکتری،ویروس،قارچ،انگل،حشره،ایمنی شهید بهشتی هم که در بعضی از جاها به صراحت استاده گفته بود این سواله و اتفاقا در امتحان هم سوال اومده بود، نسخه ای تهیه کردیم و ضمیمه نامه کردیم.
اصلا حرفی از دانشجوهای ارس نزدیم.ما اعتراضمون به دانشجوهای ورودی مهر89 دانشگاه علوم پزشکی تبریز بود.کاری به بین الملل نداشتیم.بعدشم قرار شد نتیجه ی 6سوال بچه های تبریز(منظورم سراسری هاست)رو آنالیز کنن.استادی هم که سوال ها رو لو داده، باید از بورد حذف بشه

دست شما درد نكنه، من از اين نگران بودم كه چون ماهارم جزو تبريز حساب مي كنن، شما فقط مدرك و بدين به من، با ادرس سايت، ما خودن پدر همه اينارو در مي ياريم، ديگه اون وقت نگران نباشين، حتي از طريق دادگاه مي كنيم، شوخي نداريم ما با اينا

ali.esf

New member
ما مدرکی که تهیه کردیم برای بچه های سراسری تبریز و به وزارتخونه ارائه دادیم اینا بود:
1- عکس از پست وبلاگشون
2-آدرس وبلاگشونtbzmed89.blogfa.com
3- پرینت از پست و وبلاگشون و ضمیمه ی نامه کردیمش
4- صفحه اینترنتیشو با فرمتhtmlسیو کردیم و میل کردیم به مسئول حفاظت سوالا
یکی از دوستان گفته بود بک آپ گرفته و فیلم دارن ازش؛ دیگه فکر کنم محکمترین اسناد رو دارن برای اثبات. اگه لطف کنید و به وزارتخونه این مدارکو تحویل بدید خیلی خوب میشه.
هرچه اعتراضات گسترده تر و ادامه دار تر باشه و بچه ها سکوت نکنن و از دانشگاه های مختلف برن وزارتخونه، از ترسشونم شده با نمره اضافه کردن، راضیمون نگه میدارن. خواهشا تمام دانشگاه ها از هیچ تلاشی دریغ نکنید، ممنون

doci.shishi

New member
ما مدرکی که تهیه کردیم برای بچه های سراسری تبریز و به وزارتخونه ارائه دادیم اینا بود:
1- عکس از پست وبلاگشون
یکی از دوستان گفته بود بک آپ گرفته و فیلم دارن ازش؛ دیگه فکر کنم محکمترین اسناد رو دارن برای اثبات. اگه لطف کنید و به وزارتخونه این مدارکو تحویل بدید خیلی خوب میشه.
هرچه اعتراضات گسترده تر و ادامه دار تر باشه و بچه ها سکوت نکنن و از دانشگاه های مختلف برن وزارتخونه، از ترسشونم شده با نمره اضافه کردن، راضیمون نگه میدارن. خواهشا تمام دانشگاه ها از هیچ تلاشی دریغ نکنید، ممنون

man filmo vase abozar ferestadam va backup ham mese inke bachehaye kelasemon gereftan
ama ma kermani hastim va hichkas ghabol nemikone bere vezarat man mitonam madareko dar ekhtiyar bezaram ama nemitonam biam

ali.esf

New member
man filmo vase abozar ferestadam va backup ham mese inke bachehaye kelasemon gereftan
ama ma kermani hastim va hichkas ghabol nemikone bere vezarat man mitonam madareko dar ekhtiyar bezaram ama nemitonam biam

خب اگه لطف کنید مدارکتونو برای من میل کنید تا من به دکتر جوقطایی(رییس بخش امنیت سوالات علوم پایه) و دکتر اسدی(رییس بخش آزمونهای علوم پایه) ایمیل کنم.
خیلی ممنون

m.dr

New member
bachehaye beinolmelali chra ghose mikhoran????????????????mage alakie k shomam gereftar shin????baba madarek mojude,neshun mide bachehaye kodum uni soala ro dashtan dg...

dr.a

New member
1- عکس از پست وبلاگشون

علي جان داداش دستت درد نكنه، شرمنده منم اولش يه ذره تند رفتم، چون فك مي كنم الان مارك جزو اينا حساب مي كننو نمره بهمون تعلق نمي دن، شرمنده خلاصه، اگه ميشه اونارو به ميل من بفرستي ما حتما حتما پي گيري مي كني

آخرین ویرایش:

dr.a

New member
bachehaye beinolmelali chra ghose mikhoran????????????????mage alakie k shomam gereftar shin????baba madarek mojude,neshun mide bachehaye kodum uni soala ro dashtan dg...

بله درسته كه مدرك هست، ولي چون ما هارم جزو تبريز ميدوننو ، دكتر سليماني به ما هم اومد واسه كلاس علوم پايه اون وقت فك مي كنن ما هم داشتيم، به قول معروف اش نخورده و دهنه سوخته

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا