نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

soheil

New member
من 87 شدم و تقریبا 100% مطمئن هستم وزارت خونه حداقل 15 نمره به دندون ها میده که نده رسما بدبخت میشم :33::33::33:
به پزشکی هم بین 15 تا 20 میدن

miis.s

New member
حرف سهیل درسته.. بالای 85 پاس میشن صددرصد..
مث اینکه بیشتر دانشگاهها 1 بهمن امتحاناشون تموم شدو یه ماه و نیم وقت داشتن.. ما هم که بیچاره 20 بهمن تازه تموم شدیم و کلی وقت از دست دادیم!
خداکنه این حرف و حدیثا هر چه زودتر تموم شه و همه تون پاس شین

doci.shishi

New member
باز جو سازی!!!!
بچه ها بی خودی اعتراض نکنین شهریور بدون اعتراض نمره دادن
اینجوری فقط لج بازی میشه
خب یکی که نمره اش زیر 80 شده احتمال افتادنش خیلی زیاده...نمونه اش خود من که بار چندم بود امتحان دادم
قبل از بالا بردن بیس هم نمره قبولی تقریبا 80-81 بود
بالای 85 که 100% قبول میشن ولی با اینکار اونام میافتن یهو :(40):
----
و اما بی خود نرین بگین اون دانشگاه سوال داشته...حتی اگر نماینده مجلس و 4 تا وزیر هم با خودتون ببرین هیچ وقت وزارت خونه زیر سوال نمیره..اونم بهداشت!!
مام با کلی پارتی نتونستیم دوره های قبل از مردودی به قبولی تبدیل بشیم:25r30wi:
-----
اگر هم رفتین برین منطقی بگین استرس دارین و می خواین طبق روال هر سال ارفاق بشه...سعی نکنین وزارت خونه و .. رو متهم کنین...

agha soheil shoma dandon hastin va be dandona hamishe ziyad erfagh mishe
man shahrivar bodam va ta bacheha eteraz nakardan nomrei nadadan

soheil

New member
agha soheil shoma dandon hastin va be dandona hamishe ziyad erfagh mishe
man shahrivar bodam va ta bacheha eteraz nakardan nomrei nadadan

شما واقعا فک میکنی وزیر از اعتراض چند تا دانشجو میترسه و بعد نمره میده؟
اونم وزارت بهداشت که کلا تک هستش :25r30wi:
اونا هر سال به طور میانگین 15-20 نمره به همه میدن...شهریور هم همین بود که!!!
من خودم وزارت خونه رفتم بعد طرف 70 شده رفته میگه به من 30 تا بدین خب وزارت خونه هم اینا رو میبینن میگن اینا میخوان مفت خوری کنن و بی سوادن و ..4 تا حرف دیگم میگن:13:
----
اگر به فکر این هستین بیشتر از 20 نمره اضافه بشه تقریبا محال هستش

doci.shishi

New member
شما واقعا فک میکنی وزیر از اعتراض چند تا دانشجو میترسه و بعد نمره میده؟
اونم وزارت بهداشت که کلا تک هستش :25r30wi:
اونا هر سال به طور میانگین 15-20 نمره به همه میدن...شهریور هم همین بود که!!!
من خودم وزارت خونه رفتم بعد طرف 70 شده رفته میگه به من 30 تا بدین خب وزارت خونه هم اینا رو میبینن میگن اینا میخوان مفت خوری کنن و بی سوادن و ..4 تا حرف دیگم میگن:13:
----
اگر به فکر این هستین بیشتر از 20 نمره اضافه بشه تقریبا محال هستش

na ma vase eteraz nemirim faghat mikhaym befahman ke sakht bode
man shahrivar ke ba 80 oftadam va dostam ba 78 pass shod
makhsosan hala ke bacheha migan daneshgah tehran razi hastan va ya to kelase khodemon vaghti 185 darim emkan nadare bishtar az 15ta bedan

doci.shishi

New member
nomre ke ezafe mikonan vali migam ke kash be hame yejor bedan na soala sakhto hazf konan
mane bichare baz omomi kharab kardam misham mese shahrivar

soheil

New member
na ma vase eteraz nemirim faghat mikhaym befahman ke sakht bode
man shahrivar ke ba 80 oftadam va dostam ba 78 pass shod
makhsosan hala ke bacheha migan daneshgah tehran razi hastan va ya to kelase khodemon vaghti 185 darim emkan nadare bishtar az 15ta bedan

در رابطه با اون دوستت...خ شاید تو وارد کردن جواب ها و چک کردن اشتباه کرده یه 2 -3 نمره بالا امده...
یه سری دانشگاه ها که هر سوال سطح نمره شون بالاست این طبیعی هستش...بر اون اساس نمره نمیدن
کلا شما اینجوری حساب کن بیس قبولی علوم پایه بین 80-85 هر دوره متغییر هست

soheil

New member
nomre ke ezafe mikonan vali migam ke kash be hame yejor bedan na soala sakhto hazf konan
mane bichare baz omomi kharab kardam misham mese shahrivar

کلا عمومیش خیلی سخت بود اگر هم بخواد سوالی اضافه بشه شک نکن انقلاب و معارف رو خیلی ها غلط زدن و سخت حساب میشه:riz304:

doci.shishi

New member
کلا عمومیش خیلی سخت بود اگر هم بخواد سوالی اضافه بشه شک نکن انقلاب و معارف رو خیلی ها غلط زدن و سخت حساب میشه:riz304:

khoda kone vagarna man anatomy va bio ro kheili khob zadam
mitarsam hazf konan az 88 paintar biyam
akhe bare dovomame age bioftam mimiram

abozzar

New member
فردا ساعت 9:30 یادتون نره جلو وزارت.به هم کلاسیهتونم حتما بگین.این شانس اخره :auizz3ffy9vla57584x

گر هم رفتین برین منطقی بگین استرس دارین و می خواین طبق روال هر سال ارفاق بشه...سعی نکنین وزارت خونه و .. رو متهم کنین...

abozzar

New member
فردا ساعت 9:30 یادتون نره جلو وزارت.به هم کلاسیهتونم حتما بگین.این شانس اخره :auizz3ffy9vla57584x

اگر هم رفتین برین منطقی بگین استرس دارین و می خواین طبق روال هر سال ارفاق بشه...سعی نکنین وزارت خونه و .. رو متهم کنین...

drz

New member
bacheha ma ke nemitunim biyayam chikar konim?toro khoda rahnemayi konin man mordam nomre nadan mioftam ba 89

simon

New member
soheil جان یه سر برو وزارت خلیی چیزا دست میادشرایط هر سال عوض میشه.قبلا بیس 65 تا هم بوده ولی یه دوره بیس 91 بوده یه دورم 83 و.....وچرا فک میکنی امسال از اوون دورههایی هست که حتما 85 پاس میشه.هیچی معلوم نیست.ولی یه سر برو وزارت شرایط یه طوری هست که بشتر مثل اینه که میخوان خلیی کم اضافه کنن

drz

New member
soheil جان یه سر برو وزارت خلیی چیزا دست میادشرایط هر سال عوض میشه.قبلا بیس 65 تا هم بوده ولی یه دوره بیس 91 بوده یه دورم 83 و.....وچرا فک میکنی امسال از اوون دورههایی هست که حتما 85 پاس میشه.هیچی معلوم نیست.ولی یه سر برو وزارت شرایط یه طوری هست که بشتر مثل اینه که میخوان خلیی کم اضافه کنن

yani chan ta mikhan ezafe konan?aslan mikhan ezafe konan?

soheil

New member
:(50): سعی نکنین وزارت خونه و .. رو متهم کنین...

آره
نباید نمره کم خودمون رو بندازیم گردن وزارت خونه و دانشگاه و ...
یا مثلا بگین یه سری سوال داشتن
من دفعه قبل رفته بودم وزارت خونه یه چند نفر مثل طلبکارا میگفتن حال وزارت خونه رو میگیرن :25r30wi::25r30wi:

simon

New member
امسال دانشگاه تهران بنا بدلایلی که گفتم خلیی خوب دادنو این باعث میشه بیس قبولی به حداکثر بیفته

qom

New member
با سلام شبتون بخیر آقایون و خانوم های دکتر بعد از این.
ابتدا روی سخنم با آقای سهیل خان است.دوست من این تاپیک هیچ گونه اتهامی رو تا الان متوجه وزارت شخص وزیر و کارکنان آن نکرده.اگر بحثی هم بوده مربوط به دانشگاه است و مطمئن باش اگر تخلفی باشد خود وزارت هم در پی احقاق حقوق دانشجویانش بر می آید. دومین نکته ای که میخوام باز به سهیل خان عزیز بگم اینکه اعتراض در کمال ادب و آرامش هستش این توصیه تا الان بوده و فردا هم همینطور است طوری که خبر رسیده که در اعتراض آروم اصفهانی ها دیروز ،مسئولین هم خیلی باهاشون خوب رفتار کردن که جای تشکر داره. نکته دیگه هم اینکه انقد نگین امت راحت بود راحت بود. اگه راحت بود اینجا رو به لقاش ببخشین و بشینین از تعطیلاتتون تا شروع کلاس های فیزیوپات لذت ببرین.
ضمنا از طرف ما قطعا فردا کسایی میرن که خدا میدونه چندین بار سفارش کردم آروم و با ادب برین و فردا در جریان جزییات میگذارمتون. ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا