نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

drz

New member
با سلام شبتون بخیر آقایون و خانوم های دکتر بعد از این.
ابتدا روی سخنم با آقای سهیل خان است.دوست من این تاپیک هیچ گونه اتهامی رو تا الان متوجه وزارت شخص وزیر و کارکنان آن نکرده.اگر بحثی هم بوده مربوط به دانشگاه است و مطمئن باش اگر تخلفی باشد خود وزارت هم در پی احقاق حقوق دانشجویانش بر می آید. دومین نکته ای که میخوام باز به سهیل خان عزیز بگم اینکه اعتراض در کمال ادب و آرامش هستش این توصیه تا الان بوده و فردا هم همینطور است طوری که خبر رسیده که در اعتراض آروم اصفهانی ها دیروز ،مسئولین هم خیلی باهاشون خوب رفتار کردن که جای تشکر داره. نکته دیگه هم اینکه انقد نگین امت راحت بود راحت بود. اگه راحت بود اینجا رو به لقاش ببخشین و بشینین از تعطیلاتتون تا شروع کلاس های فیزیوپات لذت ببرین.
ضمنا از طرف قطعا فردا کسایی میرن که خدا میدونه چندین بار سفارش کردم آروم و با ادب برین و فردا در جریان جزییات میگذارمتون. ممنون

ma ke nemitunim biyaym chikar konim?

soheil

New member
با سلام شبتون بخیر آقایون و خانوم های دکتر بعد از این.
ابتدا روی سخنم با آقای سهیل خان است.دوست من این تاپیک هیچ گونه اتهامی رو تا الان متوجه وزارت شخص وزیر و کارکنان آن نکرده.اگر بحثی هم بوده مربوط به دانشگاه است و مطمئن باش اگر تخلفی باشد خود وزارت هم در پی احقاق حقوق دانشجویانش بر می آید. دومین نکته ای که میخوام باز به سهیل خان عزیز بگم اینکه اعتراض در کمال ادب و آرامش هستش این توصیه تا الان بوده و فردا هم همینطور است طوری که خبر رسیده که در اعتراض آروم اصفهانی ها دیروز ،مسئولین هم خیلی باهاشون خوب رفتار کردن که جای تشکر داره. نکته دیگه هم اینکه انقد نگین امت راحت بود راحت بود. اگه راحت بود اینجا رو به لقاش ببخشین و بشینین از تعطیلاتتون تا شروع کلاس های فیزیوپات لذت ببرین.
ضمنا از طرف قطعا فردا کسایی میرن که خدا میدونه چندین بار سفارش کردم آروم و با ادب برین و فردا در جریان جزییات میگذارمتون. ممنون

هر جور دوس دارین
من تجربه ای که داشتم رو گفتم:heart:
ولی فک کنم این دوره تو شروع اعتراض ها یه رکورد بزنه!!!...هنوز کلید نهایی هم نیامده
حالا شما برو بعد به حرف من میرسی که یهو یکی میگه به 60 هم 40 نمره بدین پاس بشه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من که خودم نمره می خوام:thanks:

qom

New member
هر جور دوس دارین
من تجربه ای که داشتم رو گفتم:heart:
ولی فک کنم این دوره تو شروع اعتراض ها یه رکورد بزنه!!!...هنوز کلید نهایی هم نیامده
حالا شما برو بعد به حرف من میرسی که یهو یکی میگه به 60 هم 40 نمره بدین پاس بشه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من که خودم نمره می خوام:thanks:
قبول دارم سهیل اما هر سری اعتراض که بوده . شهریور هم بوده . اما کلا شما اگه یه جستجو بکنی تاریخی ترین اعتراض ها مال اسفند 90 بوده. دیگه کسی نبوده اینا نبینن و بهش متوسل نشن . با روپوش سفید چندین روز جلوی وزارت خونه تحصن کرده بودن خوب اونا هم افتادن رو دنده لج دیگه.

soheil

New member
قبول دارم سهیل اما هر سری اعتراض که بوده . شهریور هم بوده . اما کلا شما اگه یه جستجو بکنی تاریخی ترین اعتراض ها مال اسفند 90 بوده. دیگه کسی نبوده اینا نبینن و بهش متوسل نشن . با روپوش سفید چندین روز جلوی وزارت خونه تحصن کرده بودن خوب اونا هم افتادن رو دنده لج دیگه.

اگر واقعا خیلی با ادب و آروم برین حرف بزنین عالیه
ولی اگر یه جورایی طلبکار باشین فک کنم لج کنن مام بیافتیم :shocked:
منطقی بگین مثلا 20 نمره اضافه بشه...مثلا خب وقت خوندن برای علوم پایه بچه های دوره اسفند کمتره نسبت به شهریور
ولی دیگه یکی نره بگه 30 تا بدین یکی دیگه 40 تا یکی بگه من 79 شدم یکی بگه 78.... اینجوری وزارت خونه میگه نمره کیلویی نیس
در ضمن با سرو وضع خوب برین (بدون آرایش و ...) این مورد رو حتما رعایت کنین:riz304:

simon

New member
شرایط الان به یه شکلی هست که میشه گفت امسال قضیه فرق میکنه.چون بیس 100 رو وزیر قبلی اورد .و میدونید اون وزیرو انداختن بیرون و اینام بدشون نمیاد کارهای اونو عوض کنن. و مهمتر از همه انتخابات نزدیکه وقتی تجمع ما رو ببینن یه کاری میکنن تو این فضا همه چیز تموم بشه سریع.پس حتما بیان

drz

New member
شرایط الان به یه شکلی هست که میشه گفت امسال قضیه فرق میکنه.چون بیس 100 رو وزیر قبلی اورد .و میدونید اون وزیرو انداختن بیرون و اینام بدشون نمیاد کارهای اونو عوض کنن. و مهمتر از همه انتخابات نزدیکه وقتی تجمع ما رو ببینن یه کاری میکنن تو این فضا همه چیز تموم بشه سریع.پس حتما بیان

ey kash anam mitunestam biyam valla kelase mese inke khub dadan aslan kasi harfi nemizane man ke daram mimiram

abozzar

New member

بچه ها بنظرم وزير بايد خيلي بهتر از نسل سراجي باشه ، حتما حتما حتما ايشون ببينيد

simon

New member
مهم ترین مسله اینه که تعداد مون زیاد باشه و نظم و ادب رعایت بشه.

qom

New member
ابوذر خواهشا جو رو متشنج نکن این پست رو هم ویرایش یا حذف کن. توهین نکنیم بهتره . ببخشید داداشی

simon

New member
ما باید خواستار این بشیم که شرایط علوم پایه برگرده مثل قبل که 30 سال همونطور بوده.چون واقعا یه امتحان مسخرس و به هیچ گونه نمیشه شرایط تحصلی دانشگاه های مختلف رو باهم قیاس کرد.البته اگه مثل قبلا بشه بد نیست

abozzar

New member
هدف من از نوشتن مطلب فوق اين بود كه اگه كسي قراره كارمون راه بندازه فقط آقاي وزير... نه كس ديگه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا