نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

doci.shishi

New member
shahrivar ma ham ma omadim teh jolo vezarat tajamo kardim ta nomre dadan
ama eybeshon in bod soalaye sakhto hazf kardan va vase kasi mese man ke takhasosi khob dadamo omomi gand zadam hich faydei nadasht
kash be hame ye jor nomre bedan
khaheshan farda berin arzesh dare
ma ham az rahe dor doatoon mikonim

miis.s

New member
بچه های اصفهان دیروز رفته بودن وزارت خونه گفتن که نمره زیاد میخوایم.. اونام نگفتن باشه ولی روز خوش نشون دادن.. امروزم مشهد و شیراز و اهواز رفته بودن... فردام چند جای دیگه برن حله :)

rozbanoo

New member
در مورد جنین دانشگاه تبریز، دکتر سلیمانی که نویسنده کتاب بافت شناسی هستن که همه تون دیدن، استاد جنین و بافت تبریز هستن. گویا قبل علوم پایه در قالب نکات مهم، سوالا رو بهشون میگن!! در ضمن دکتر سلیمانی طراح سوالات علوم پایه بودند.. مدرکشم تو وبلاگ بچه های تبریز89 موجود بود تا چند روز پیش

عجببببب
به من هم پیشنهاد دادن بیا جزواتمون رو بخون گفتم وقت نمیشه!!!

simon

New member
فردا ساعت 9:30 یادتون نره جلو وزارت.به هم کلاسیهتونم حتما بگین.این شانس اخره :auizz3ffy9vla57584x

rozbanoo

New member
همه ش 2-3 سوال از ما بیشتر زدن دیگه.. ولی یه سوالم یه سواله! سرنوشت سازه گاهی

آره دوست من ولی من اگر 5تا بیشتر زده بودم حالا آرامش داشتم
راستش از دست خودم هم خیلی ناراحتم تو خونه یه سری سوالا رو که چک کردم دیدم چه راحت بودن اما منو جو امتحان گرفته بود اشتباه زدم
یعنی میشه گفت واسه چند تا سوال میدونستم چی باید جواب باشه اما انقدر استرس داشتم تو یه قسمتی از امتحان که کلا گزینش بود و من نمیدیدم!

miis.s

New member
آره دوست من ولی من اگر 5تا بیشتر زده بودم حالا آرامش داشتم
راستش از دست خودم هم خیلی ناراحتم تو خونه یه سری سوالا رو که چک کردم دیدم چه راحت بودن اما منو جو امتحان گرفته بود اشتباه زدم
یعنی میشه گفت واسه چند تا سوال میدونستم چی باید جواب باشه اما انقدر استرس داشتم تو یه قسمتی از امتحان که کلا گزینش بود و من نمیدیدم!

روی سوالا سخت نبود.. ولی گزینه ها همش شک دار بود.. من تو هر سوال دو گزینه رو حذف میکردم و بین دوتای دیگه همونی رو میزدم که اشتباه بود.. سختی امسال به خاطر گزینه های بی ربط و مبهمش بود.. مثلا سوال فضای پرینه آل عمقی رو بالای صد بار خونده بودم ولی گزینه هاشو که دیدم قاطی کردم و اشتباه زدم.. واسه همینم چند تا مونده به 100 برسم..

simon

New member
دوستان گرامی جزوات امسال که بصورت کلیدی دانشجوهای تهران داشتن رو نگاه کنین بعدا میفهمین که بحث سر 2 یا 3 نمره نیست قضیه بالای 40 یا 50 تا هست..بعدشم گفتن اسون بوده:smiliess (8):

rozbanoo

New member
روی سوالا سخت نبود.. ولی گزینه ها همش شک دار بود.. من تو هر سوال دو گزینه رو حذف میکردم و بین دوتای دیگه همونی رو میزدم که اشتباه بود.. سختی امسال به خاطر گزینه های بی ربط و مبهمش بود.. مثلا سوال فضای پرینه آل عمقی رو بالای صد بار خونده بودم ولی گزینه هاشو که دیدم قاطی کردم و اشتباه زدم.. واسه همینم چند تا مونده به 100 برسم..

شک دو گزینه ای که آره زیاد بود اما هنگ کردن هم بود مخصوصا بعد روانشناسی من خیلی هنگ کردم

rozbanoo

New member
دوستان گرامی جزوات امسال که بصورت کلیدی دانشجوهای تهران داشتن رو نگاه کنین بعدا میفهمین که بحث سر 2 یا 3 نمره نیست قضیه بالای 40 یا 50 تا هست..بعدشم گفتن اسون بوده:smiliess (8):

یادم باشه از این به بعد پیشنهاد جزوه دادن رو رد نکنم

doci.shishi

New member
bacheha mishe kasai ke farda miran hatman esm daneshgah kerman ro ham be onvane motarez bezanan?
va hatman ro tabriz va tehran takid konid chon kheili az soalaro balad bodan

doci.shishi

New member
rasti ma to kelasemon 185 darim man kheili mitarsam akhe bekhatere on fk nakonam bishtar az 15 ta bedan
karemono kharab kardan

doci.shishi

New member
ishon pesar hastan va mese inke az shahrivar hame ketabaro khondan va bad 10 sale akhiro test zadan
be nazare shoma man ba 88 pass misham?

miis.s

New member
بچه ها شما چند روز وقت داشتین واسه علوم پایه؟
آخرین امتحان ترم 5 تون کی تموم شد؟

soheil

New member
باز جو سازی!!!!
بچه ها بی خودی اعتراض نکنین شهریور بدون اعتراض نمره دادن
اینجوری فقط لج بازی میشه
خب یکی که نمره اش زیر 80 شده احتمال افتادنش خیلی زیاده...نمونه اش خود من که بار چندم بود امتحان دادم
قبل از بالا بردن بیس هم نمره قبولی تقریبا 80-81 بود
بالای 85 که 100% قبول میشن ولی با اینکار اونام میافتن یهو :(40):
----
و اما بی خود نرین بگین اون دانشگاه سوال داشته...حتی اگر نماینده مجلس و 4 تا وزیر هم با خودتون ببرین هیچ وقت وزارت خونه زیر سوال نمیره..اونم بهداشت!!
مام با کلی پارتی نتونستیم دوره های قبل از مردودی به قبولی تبدیل بشیم:25r30wi:
-----
اگر هم رفتین برین منطقی بگین استرس دارین و می خواین طبق روال هر سال ارفاق بشه...سعی نکنین وزارت خونه و .. رو متهم کنین...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا