نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

miis.s

New member
در مورد جنین دانشگاه تبریز، دکتر سلیمانی که نویسنده کتاب بافت شناسی هستن که همه تون دیدن، استاد جنین و بافت تبریز هستن. گویا قبل علوم پایه در قالب نکات مهم، سوالا رو بهشون میگن!! در ضمن دکتر سلیمانی طراح سوالات علوم پایه بودند.. مدرکشم تو وبلاگ بچه های تبریز89 موجود بود تا چند روز پیش

simon

New member
فک کنم درست بگی واصلا ارفاقی درکار نباشه،من هم شنیدم که میگن امتحان راحت بوده واکثرا تو هر استانی حدود ‏90‏ درصد قبول میشن .
دوست گرامی اره وضعیت ارفاق به دلیله اینکه بعضی استاد های دانشگاه تهران مشابه خلیی تستارو کار کرده بودن و برای وزارت مهمتر از همه دانشگاه تهرانه زیاد خوب نیست.ولی ما هم بی تقصیر نیستیم که نشستیم خونه و بچه های دانشگاه تهرانم گفتن خوب بوده.خوب حا لا خودتو بذار جای وزارت ....... پس سعی کنیم فردا با شرکت در اعتراض این کم کاریمونو جبران کنیم . یادتون باشه ما حقمونو میخوایم همون ارفاقی که دوره قبل کردن

miis.s

New member
کی گفته امتحان راحتی بود؟ من از دانشگاه های مختلف پرسیدم همه وضعشون عین ما بود.. این شایعات رو پخش نکنین لطفا!

dr.mgh

New member
بچه ها هرکی میتونه فردا بره جلو وزارت

فردا آخرین شانسمونه

mrna3r

New member
در مورد جنین دانشگاه تبریز، دکتر سلیمانی که نویسنده کتاب بافت شناسی هستن که همه تون دیدن، استاد جنین و بافت تبریز هستن. گویا قبل علوم پایه در قالب نکات مهم، سوالا رو بهشون میگن!! در ضمن دکتر سلیمانی طراح سوالات علوم پایه بودند.. مدرکشم تو وبلاگ بچه های تبریز89 موجود بود تا چند روز پیش

بله . در وبلاگ دانشجویان شهید بهشتی و تهران هم مطالبی درمورد سوالات و رویو و ... نوشته بود ولی پاک شد....

simon

New member
کی گفته امتحان راحتی بود؟ من از دانشگاه های مختلف پرسیدم همه وضعشون عین ما بود.. این شایعات رو پخش نکنین لطفا!

100% امتحان راحتی نبود نسبت به سالهای قبل .ولی بچه های دانشگاه تهران به دلیله اینکه مشابه تست ها با هاشون کار شده نظر دیگه ای دادن .البته متاسفانه واسه وزارت همین خلیی مهمه ((((.که من فک میکنم مخصوصا این کارم طراح های سوال کردن .که از وزارت روشون فشار نباشه

qom

New member
بچه ها جالب اینجاست دانشگاه هایی که الان متهم هستن که این کارو کردن و بعضی از سوالا باهاشون کار شده. کلا (دوباره بخوانید کلا) حرفی از علوم پایه و امتحان و ... تو وبلاگ هاشون نیست و دارن به مسائل دیگه ای چون جشن تولد بچه ها و غیره میپردازن!

miis.s

New member
بچه ها جالب اینجاست دانشگاه هایی که الان متهم هستن که این کارو کردن و بعضی از سوالا باهاشون کار شده. کلا (دوباره بخوانید کلا) حرفی از علوم پایه و امتحان و ... تو وبلاگ هاشون نیست و دارن به مسائل دیگه ای چون جشن تولد بچه ها و غیره میپردازن!

دقیقا :)) کرمان و تبریز!
بچه ها تعجب میکنم شما نگرانین! حتی بدون اعتراض هم وزارت خونه از روی برگه ها میفهمه وضعیت چطوری بوده و شیفت میده

simon

New member
man ba slahiye ehtemalan besham 80 yani emkanesh hast be joz slahiye 20 ta ham komak konand?
اصلاحیه حق مسلم شرکت کننده است.و قضیه ارفاق با اصلاحیه کاملا جداست.البته وقتی ارفاق هست که ما فردا یکپارچه خواهانش باشیم.

doci.shishi

New member
dostan lotfan ye kari konid va jaye ma ke tehran nistim ham harf bezanid:heart:
ma renje kelasemon balaye 100 shodan va hata 185 ham darim
ama bayad erfagh konan vagarna man mioftaaaaaam

dokii

New member
are dg ma ham age 16 ta soale bafto janino dashtim alan lange 20ta erfagh nabudim!!!hala ishala dame eydi bedan 20taro pas konim bere in azmune mozakhrafo!!! man nemikham 6 mah az zendegim aghab bioftam:((((((((((((( ey baba..

simon

New member
دقیقا :)) کرمان و تبریز!
بچه ها تعجب میکنم شما نگرانین! حتی بدون اعتراض هم وزارت خونه از روی برگه ها میفهمه وضعیت چطوری بوده و شیفت میده

دوست گرامی واسه اونا زیاد مهم نیست که بعضیها یکسال دیرتر فارغالتحصیل بشن.حتی بهتره .دوست گرامی اینجا باید بری دونباله حقت.شرکت 3 ساعته نمیتونه اینقدر سخت باشه

doci.shishi

New member
vay azizam chi migi
man khodam kermani hastam
aslan kelasi joz anatomy ba ostad khodemon ke tarah ham nist nadashtim
fk konam eshtebah kardin

doci.shishi

New member
bacheha age kerman soalaro dasht ke avalin nafar nemiraft to amozeshe kol eteraz bezane vase tabriz
ya mane bichare vase bare dovom ba 88 delhore nadashtam ke bioftam

doci.shishi

New member
na daneshgahe ma moshkelesh ine ye seri vaghan ali mishan ye seri ham na
onghadi kwe ona bala shodan kasi be ma negah nemikone
man shahrivar emtehan dadam
nomre bad ezafe kardan masalan oni ke az man paintar bod pass shod
aslan adam nemitone sar az kareshon dar biare

dokii

New member
barname tajamoe farda ro bachehaye kodum daneshkade hamahan kardand>? bacheha shahrivare 90 eteraze shadid kardand hata 1ki 2 ruzam mundand jolo vezaratkhune yadame 70 be balaro pas kardand!!! bekhoda eteraz javab mide!!!! age mishe ye nafar k dar etela hast bege farda barname chiee?

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا