نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzieh88

New member
:rose:
خدارو شکر بالاخره تونستم وارد سایت شم
من بهداشت روان 12
و بالینی 54 شدم
بعد الان نمیدونم اصلا با اون 9 تا ظرفیت بهداشت روان ممکنه قبول شه یا نه چون فک نکنم روانشناسی قبول شم جایی. یعنی امیدم برا بهداشت روان اینه که رتبه های تک رقمیش تو روانشناسی هم تک شده باشن و خب قاعدتا میرن روانشناسی و جا باز میشه

- - - Updated - - -

کسی بهداشت روان کنکور داده؟

مبارک باشه

javadoo

New member
خیلی ممنونم اقا جوادو...
یه سوال برام پیش اومد ..زنجان کلا خوابگاهی گیر نمیاد یا این که باید خوابگاه خودگردان گرفت؟؟؟یا این که خونه باید گرفت!!
من توی اهواز یه ترم خونه داشتم علی رغم هزینه ی سنگینی که میدادم اصلا راضی نبودم و رفتم خوابگاهی شدم..ادم فقط در حال درست کردن غذا و تمیز کردن خونه است....کلا درسو و مطالعه. رو باید ببوسی بذاری کنار.

خوابگاه تا یک تا دو ترم اول خودگردان هست و بعدش با پیگیری میشه رفت خوابگاه دولتی اگه هزینه براتون مسِِئله ای نیست می تونید زنجان رو جلوتر بزنید گروهش به احتمال زیاد قوی تر از کاشان هست.

javadoo

New member
همه خوابگاهاش خودگردان نیست خوابگاه دولتی داره اما قدیمین،،،میتونی صحبت کنی از دانشگا آزادم خوابگا بگیری نسبت به این خود گردانی که گفتم ارزونتر تموم میشه....(خودگردانش یک میلیون و خوده ایه!)
دارن دانشگارو منتقل میکنن به ساختمون جدید یخورده شلوغ پلوغه
البته من راجبه روانشناسیش و سطح علمیش اطلاع چندانی ندارم
این اطلاعاتو خواهرم که دانشجوی رادیولوژی اونجاس بهم داده

ترانه خانم میشه قیمت دقیق به ترم خوابگاه خودگردان زنجان رو سوال بگیرید؟
ممنون

zhiar

New member
سلام دوستان اینم از کارنامم.بنظرتون بین الملل میارم؟؟؟
رتبه 105
رتبه در کل111
آسیب27
شخصیت89
رواندرمانی62
فیزیو70
امار34
رشد38
بالینی47
زبان16
ارزیابی40

آخرین ویرایش:

zhiar

New member
خواهشا جواب منو بدین ممنون میشم از رتبم ک خیلی شوکه شدم

greenbook

New member
آقای ژیاااار

من رتبه تونو دیدم شوکه شدمممم.:shocked:

دهنم باز مونده...:5:

با این درصدای به این خوبی. این چه رتبه ایهههههههههههههههههه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یا ابا الفضل!!!

greenbook

New member
به نظر من قبول میشید. شهرستان که صد در صده قبولیتون.

تهران 70 درصد.

یکی از دوستام انستیتو ایران درس میخونه. میگفت دوستایی داشته از بین الملل تهران که با رتبه 200 قبول شدن.

اما حقیقتا من رو هیچی حساب باز نمیکنم. شما رو هم امیدوار نمیکنم. ناامیدتون هم نمیکنم.

همه چی امسال شیر تو شیره. امکان هر چیزی وجود داره.

خیلی ناراحت شدم رتبه تونو دیدم. با این درصدا این رتبه حق شما نبود.:sad:

zhiar

New member
آخجووون هووورا
من ک فقط تهرانو میخواستم.21 هم میشدم شهرستان نمی رفتم.
راستی محل تحصیلشون تو تهرانه؟؟

greenbook

New member
آره دوست من انستیو ایران درس میخونه.
دوستایی از بین الملل شهید بهشتی داره. میگفت با 200 هم قبول شدن.
ولی...
من با یکی از بچه های بین الملل شهید بهشتی صحبت کردم. گفت دوسال پیش با رتبه 32 بین الملل رفته!!!
و گفت امیدوار و ناامید نباش. چون همه چیز به نفر قبلی شما بستگی داره. و به حق راست میگفت !!!

امسال یک موجی سمت دانشگاه های وزرت بهداشت. روزانه و بین الملل . بخصوص که ایران بین الملل آورده. به قول راوی رو هوا میزنند.
من که یکبار با دیدن کارنامه م شوکه شدم. کلا دل از همه چیز بریدم و پیشاپیش رو هیچی حساب باز نمیکنم.

mmdreza.psy

New member
سلام دوستان اینم از کارنامم.بنظرتون بین الملل میارم؟؟؟
رتبه 105
رتبه در کل111
آسیب27
شخصیت89
رواندرمانی62
فیزیو70
امار34
رشد38
بالینی47
زبان16
ارزیابی40

این رتبه توست!!!!
جا خوردم به خدا ...
با من و تو که نمره کل هامون یکی دوتا اختلاف داشت.....
میانگین ترازت چند شد؟؟؟؟
واقعا ناراحت شدم...:sad:

henri

New member
ولی...
من با یکی از بچه های بین الملل شهید بهشتی صحبت کردم. گفت دوسال پیش با رتبه 32 بین الملل رفته!!!
و گفت امیدوار و ناامید نباش. چون همه چیز به نفر قبلی شما بستگی داره. و به حق راست میگفت !!!

امسال یک موجی سمت دانشگاه های وزرت بهداشت. روزانه و بین الملل . بخصوص که ایران بین الملل آورده. به قول راوی رو هوا میزنند.
من که یکبار با دیدن کارنامه م شوکه شدم. کلا دل از همه چیز بریدم و پیشاپیش رو هیچی حساب باز نمیکنم.

میشه از دوستتون شهریه بین الملل را بپرسید ؟؟؟؟؟خواهش میکنم

- - - Updated - - -

ولی...

میشه از دوستتون شهریه بین الملل را بپرسید ؟؟؟؟؟خواهش میکنم

greenbook

New member
من پرسیدم.

میگه متغیره. هر ترمی با ترم دیگه فرق میکنه.

هرسال یا هردوسال یکبار مقداری اضافه میشه. شهریه ثابت یک میلیون و پونصده. با واحدها به پنج و نیم میلیون تا شش میلیون هم میرسه. البته این حداکثرشه.

امسال هم احتمالا قراره ده درصد به شهریه ها اضافه بشه. میگفت حرفشو زدند. معلوم نیست تصویب بشه یا نه.

البته هر دانشگاهی فرق میکنه و قوانین خاص خودشو داره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا