نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzieh88

New member
واقعا طراحی سوال کنکور قاعده و قانون نداره؟؟؟؟؟؟ این چه وضعیه؟؟؟

برای همتون آرزوی موفقیت دارم, استرس و نگرانی رو دور بریزید, سعی کنید روان شناس خوبی باشید, نه پشت کنکوری یا صرفا دانشجوی خوب کنکور و دانشگاه به هر حال یه روزی تموم می شه, اما اگر در تلاشید که ارشد و دکترا بگیرید برای کار از مسیرهایی به جز کنکور هم می شه این رو عملی کرد, فراوون می شناسم دکترهای بی سواد (بلا نسبت همه البته) و لیسانس هایی که چقدر قشنگ دارن کار می کنن که هم به بقیه کمک می کنند و هم خودشون درآمد خوبی دارن
[/B][/FONT][/QUOTE]

یه لایک حسابی واسه پاراگرافه آخرت راوی جون:thanks:

سلام و خسته نباشید خدمت تمام علوم آزمایشگاهیای عزیز
اعتراض خود را نسبت به تعداد سوالات و اینکه سال دیگه از امتحان دادن منع شده ایم را به ادرس زیر ایمیل نمایید

olomazarshadeteraz94@yahoo.com
خواهشا اطلاع رسانی کنید.دوستان حق گرفتنیه پس خواهشا همت کنید.بچه های علوم آزمایشگاهی کجایین آخه؟؟؟؟همتون با هم متحد شید...

marzieh88

New member
سعیده جون داریم بافرهنگ می شیم :25r30wi:
مملکتی که روانشناس هاش اولا اینکه حقیقا با کارشناسی سواد درمان ندارند (با احترام به دوستان توانمند اما حقیقت اینه که تو دوره لیسانس حقیقتا برای درمان حرکتی انجام نمی شه) و بعد از اون هم باید پشت کنکور ارشد بمونن و ارشد هم خیلی از دانشگاهها صرفا مقاله و ارائه است تازه اگرررررررر دانشجو خودش کار کنه و تشریف نبره مقاله آماده بخره!!! به همین دلیله که جامعه روانشناس حتی از دانشگاههای سراسری سرخورده می شه و می ره دنبال قبولی بهداشت که کم کم ظرفیت هاش رو داره از 5 نفر می رسونه به 2 نفر, 1 نفر , اصلا نیایید :25r30wi:
و تنها خدمت مفید روانشناس اینه که تو کلینیک mmt پرونده بنویسه توهین محض به شعور خودش و اتلاف سرمایه ملی

راوی اینیکی در مورد کلینیک mmt گفتی صحت داره؟:33:
من شنیده بودم تو کلینیک های ترک اعتیاد روانشناس با این مدرک زیاد جذب میکنن واسه همین قصد داشتم دورشو بگذرونم و خیر سرم برم سره کار!!!
ما رو واسه پرونده نویسی میخوان ؟!!!

marzieh88

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
نه
اون سوال اجتنابی رو همینطوری هم با سواد خودمون می شد زد
به نظرم قبولی توی کنکور مستلزم اینه که کلیت مباحث رو در کنار هم پیش ببریم و در واقع سختیش به همینه, چون مطالب زیاده هر طرف منابع رو که می گیره از اونور از دستت در می ره, بنابراین بیس خوب زبان و آمار برگ برنده ی اصلی هست برای دوستانی که از قبل در این زمینه تبحر دارند و با کمی تمرین این دوتا درس در کنار مطالعه بقیه ی دروس می تونن رتبه کسب کنن, مثل قورمه سبزی ای که بعد از جا افتادن دیگه سبزی و گوشت و لوبیا نیست و یه هویت جدید کسب کرده :smiliess (3): باید هویت جدیدی کسب کرد که برامون این مسئله نباشه فلان سوال از کجا طرح شده, یعنی به خاطر شدت رقابت تو رشته ی ما کنکور و شیوه طراحی سوال داره به این سمت می ره

دیدت به قورمه سبزی گشتالتیه !
کل متفاوت از جمع اجزا

بروسلی

New member
بچه ها تیک ها ی عضلانی یا تکان خوردن ناگهانی عضله پا یا دست یا شانه نشان چیست؟

fada19990

New member
این نشان دهنده ای اظطراب و استرس هست پس بدبخت شدیم من همون علوم رو میرم فکر کنم تهرانم قبولم

شكر خدا علوم تهران قبولي بسر،دليلي نداره نكزان باشي!البته من تو بست قبلي شوخي كردم،نميدونستم منظورت با خوذته!شرمنده!!در ضمن الان كه جيزي مشخص نيست،اميدت به خدا باشه!برا منم دعا كن لطفا!

پالیز

New member
سعیده جون داریم بافرهنگ می شیم :25r30wi:
مملکتی که روانشناس هاش اولا اینکه حقیقا با کارشناسی سواد درمان ندارند (با احترام به دوستان توانمند اما حقیقت اینه که تو دوره لیسانس حقیقتا برای درمان حرکتی انجام نمی شه) و بعد از اون هم باید پشت کنکور ارشد بمونن و ارشد هم خیلی از دانشگاهها صرفا مقاله و ارائه است تازه اگرررررررر دانشجو خودش کار کنه و تشریف نبره مقاله آماده بخره!!! به همین دلیله که جامعه روانشناس حتی از دانشگاههای سراسری سرخورده می شه و می ره دنبال قبولی بهداشت که کم کم ظرفیت هاش رو داره از 5 نفر می رسونه به 2 نفر, 1 نفر , اصلا نیایید :25r30wi:
:
و تنها خدمت مفید روانشناس اینه که تو کلینیک MMT پرونده بنویسه توهین محض به شعور خودش و اتلاف سرمایه ملی
شدیدا بااین پاراگراف دومت موافقم و شدیدا عصبانی از پرونده نویسی در مراکز ترک اعتیاد یادم افتاده خون جلوی چشمامو گرفته:p7977cujr38iyymsu8:

negar shekarchi

New member
بچه ها من درصدام تقریبا بالای 60 هست همه بجز آمار. زبان هم کم کم بخام بگیرم حدودا 40 زدم بنظرتون شانس قبولی چقدره؟؟ شما درصداتون چقدره حدودی؟؟ ظرفیتارو نمیدونید؟؟ میگن 37 تا بیشتر نمیخان.جواب چند تیر میاد؟؟؟

marzieh88

New member
بچه ها من درصدام تقریبا بالای 60 هست همه بجز آمار. زبان هم کم کم بخام بگیرم حدودا 40 زدم بنظرتون شانس قبولی چقدره؟؟ شما درصداتون چقدره حدودی؟؟ ظرفیتارو نمیدونید؟؟ میگن 37 تا بیشتر نمیخان.جواب چند تیر میاد؟؟؟

میانگین همه ی درسا رو با هم بگیر ،میانگین 49کرمانشاه قبول شده ، طبیعتا هرچی بیشتر از 49باشه بهتره ، ظرفیتا پارسال 37 نفر بوده ، امسال هنوز اعلام نشده.

- - - Updated - - -

میانگین همه ی درسا رو با هم بگیر ،میانگین 49کرمانشاه قبول شده ، طبیعتا هرچی بیشتر از 49باشه بهتره ، ظرفیتا پارسال 37 نفر بوده ، امسال هنوز اعلام نشده.

marzieh88

New member
اوهوم.اوکی ممنونم. چرا انقد کم بوده من فکر میکردم پارسال 70 نفر میخاسته :(

سابق بر این 70نفر میگرفتن ، از پارسال ظرفیت همه رشته کم شده از جمله روانشناسی

- - - Updated - - -

اوهوم.اوکی ممنونم. چرا انقد کم بوده من فکر میکردم پارسال 70 نفر میخاسته :(

سابق بر این 70نفر میگرفتن ، از پارسال ظرفیت همه رشته کم شده از جمله روانشناسی

saeeeeeede

New member
:auizz3ffy9vla57584x

وای خدا جون ، بعد حدود 30 ساعت دارم حرف میزنم ،چه حسه خوبی دارم!
سعیده من حتی فکرشم نمیکردم کسی وقت کنه مارنات رو بخونه ، چه برسه به اتمر ، اول بهت تبریک میگم بابت پشتکارت ، دوم ازت میخوام لطف کنی و بگی برنامه مطالعت چطوری بود که به همه منابع رسیدی

مرضیه جان من کتاب شمسی پور رو اول فروردين خریدم.حتی اسم نویسندش رو نمیدونستم.از راوی جون پرسیدم.تا 15فروردین تمومش کردم. فقط صبا روزی ی فصل و نیم میخوندم. خیلی شیرینه بنظر من.
اتمر رو حتما ندیدی اگه ببینی و ی نگا بندازی میبینی خیلی روان و ساده است.حتی خلاصه اول فصل رو نگا بندازی دستت میاد ک چی میگه...
فقط مارنات اذیت میکنه ک اونم بابد دور اول خیلی سریع و روزنامه وار فصل های مهم رو بخونی و زیر جاهایی ک مهمه خط بکشی.خیلی سریع بخون و اصلا بفکر یادگیری نباش انگار داری داستان میخونی. دور دوم جاهایی ک زیرشون خط کشیدی رو بخون. اینطوری کارت خیلی راحت میشه...امتحان کنی میبینی ک چقد مباحث راحت میشن..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا