نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzieh88

New member
:thanks:
مرضیه جان من کتاب شمسی پور رو اول فروردين خریدم.حتی اسم نویسندش رو نمیدونستم.از راوی جون پرسیدم.تا 15فروردین تمومش کردم. فقط صبا روزی ی فصل و نیم میخوندم. خیلی شیرینه بنظر من.
اتمر رو حتما ندیدی اگه ببینی و ی نگا بندازی میبینی خیلی روان و ساده است.حتی خلاصه اول فصل رو نگا بندازی دستت میاد ک چی میگه...
فقط مارنات اذیت میکنه ک اونم بابد دور اول خیلی سریع و روزنامه وار فصل های مهم رو بخونی و زیر جاهایی ک مهمه خط بکشی.خیلی سریع بخون و اصلا بفکر یادگیری نباش انگار داری داستان میخونی. دور دوم جاهایی ک زیرشون خط کشیدی رو بخون. اینطوری کارت خیلی راحت میشه...امتحان کنی میبینی ک چقد مباحث راحت میشن..

سعیده ممنونم ، فقط اینکه من منظورم کله منابع بود، از اول که شروع کردی: اصلن کی شروع کردی ؟ روزی چندساعت ؟ با کدوم منبع ؟ موازی یا متوالی کتابا رو خوندی ؟
ببخشید خیلی سوال شد! آخه خودم حتی منابعه اولیه رو هم نرسیدم بخونم ، واسه همین مشتاقم ببینم اوناییکه به همه منابع رسیدن چیکارکردن

marzieh88

New member
:rose:بقیه کساییکه رسیدن همه یا اکثر منابع رو بخونن هم لطف میکنن برنامشون رو بگن ؟

دل آرام

New member
سلام
امیدوارم همگی آزمونو خوب داده باشید و تمام کسایی که پارسال نتیجه نگرفتن امسال حتما نتیجه دلخواهشون رو بگیرن .
با آرزوی موفقیت :riz304:

rawy

New member
راوی اینیکی در مورد کلینیک mmt گفتی صحت داره؟:33:
من شنیده بودم تو کلینیک های ترک اعتیاد روانشناس با این مدرک زیاد جذب میکنن واسه همین قصد داشتم دورشو بگذرونم و خیر سرم برم سره کار!!!
ما رو واسه پرونده نویسی میخوان ؟!!!

آره مرضیه جون متاسفانه
آره زیاد جذب می کنن, و تقریبا تنها بازار کار برای رشته ما همینه
اخیرا شنیدم هر کدومش یه قیمتی داره, مثلا اگه فقط مدرکت تو یه کلینیک باشه ماهی 100 تومن, اگه پرونده هم بنویسی ماهی 100-150 تومن, و اینکه کلا باشی الان فکر کنم حدود 550-600 شده
اما حقیقت امر اینه که معتادها مقاومت بالایی دارن و خیلی راغب به مشاوره نیستند, اگر هم مشاوره داشته باشی معمولا خانواده هاشون هستن, که تو این زمینه باید روی هر دو مورد کار بشه
ولی در کل همه چی بستگی به خودت داره, دیدم بچه هایی رو که انقدر تیز بودند که کلینیک ترک اعتیاد رو تبدیل کردند به مطب مشاوره روانشناسی و خانواده ها با رغبت برای مشاوره می رن, ولی تاکید می کنم که کار بسیار مشکلیه

fada19990

New member
سلام
امیدوارم همگی آزمونو خوب داده باشید و تمام کسایی که پارسال نتیجه نگرفتن امسال حتما نتیجه دلخواهشون رو بگیرن .
با آرزوی موفقیت :riz304:

دل ارام جوووون سلام،بارسال دوست امسال اشنا!جه خبرا از دانشكاه!?خوش ميكذره!راستي ميشه بكيد ميانكين درصدهاتون جند شده بود!?

saeeeeeede

New member
:thanks:

سعیده ممنونم ، فقط اینکه من منظورم کله منابع بود، از اول که شروع کردی: اصلن کی شروع کردی ؟ روزی چندساعت ؟ با کدوم منبع ؟ موازی یا متوالی کتابا رو خوندی ؟
ببخشید خیلی سوال شد! آخه خودم حتی منابعه اولیه رو هم نرسیدم بخونم ، واسه همین مشتاقم ببینم اوناییکه به همه منابع رسیدن چیکارکردن

مرضیه جون من خیلی دیر شرو کردم..اول سال خوب خوندم اما وسطای سال عمل جراحی داشتم...ک ی ماه بستری بودم و دوماهو دوران نقاهت بسر بردم...من از عید شرو کردم،خیلی سریع مطالعه کردم،چون همیشه شب امتحانی بودم بلدم چطور کتابو خیلی سریع خوند...هرچند کیفیت ی مقداری پایین میاد..
من نمونه خوبی برای جامعه نیستم... بچه های درس خون دیگه نظر بدن بهتره...:riz304:

آخرین ویرایش:

henri

New member
مرضیه جون من خیلی دیر شرو کردم..اول سال خوب خوندم اما وسطای سال عمل جراحی داشتم...ک ی ماه بستری بودم و دوماهو دوران نقاهت بسر بردم...من از عید شرو کردم،خیلی سریع مطالعه کردم،چون همیشه شب امتحانی بودم بلدم چطور کتابو خیلی سریع خوند...هرچند کیفیت ی مقداری پایین میاد..
من نمونه خوبی برای جامعه نیستم... بچه های درس خون دیگه نظر بدن بهتره...:riz304:

االهی .... خیلی ناراحت شدم پس شما هم شرایط سختی داشتی ولی با این وجود زحمتتو کشیدی ایشالا ک نتیجه خوبی هم بگیری ...

henri

New member
خدا کنه امسالم انجمن مث پارسال پر از رتبه های خوب باشه و رتبه هامونم مث سپیده جون و جناب هاوش و زهرا جون ... مارو بی نصیب از راهنماییاشون نذارن و از کارنامشونم رونمایی کنن
نمیدونم من اینجوریم یا بقیه هم هستن انگار مریضی درصد رتبه هارو گرفتم جوری کارنامه رتبه برترا بهم قوت قلب میده ک انگار کارنامه خودمه بعدم ی توهم فانتزی ک خب سال بعد منم این درصدارو میزنم
کاش انجمن پر شه از کارنامه رتبه های تک رقمی

saeeeeeede

New member
االهی .... خیلی ناراحت شدم پس شما هم شرایط سختی داشتی ولی با این وجود زحمتتو کشیدی ایشالا ک نتیجه خوبی هم بگیری ...

قربونت گلم،مرسی... ایشالا همه بچه ها نتیجه زحماتشون رو ببینن:riz304:

آخرین ویرایش:

henri

New member
من بیدارمااااااا

من خوابم بدجوری ریخته بهم شبا اصلا خوابم نمیبره روزا همش خابم مواقع بیداریم حوصله هیچکاری ندارم فک کنم دارم افسرده میشم ... دکتر جونا ی راه حلی بگن تا خودسر نرفتم خودمو ببندم ب قرصای خاب آور مامانبزرگمااااا

- - - Updated - - -

من بیدارمااااااا

من خوابم بدجوری ریخته بهم شبا اصلا خوابم نمیبره روزا همش خابم مواقع بیداریم حوصله هیچکاری ندارم فک کنم دارم افسرده میشم ... دکتر جونا ی راه حلی بگن تا خودسر نرفتم خودمو ببندم ب قرصای خاب آور مامانبزرگمااااا

مریم20

New member

- - - Updated - - -

دقیقاهم دردیم

مریم20

New member
ولی کلا بت توصیه میکنم با فیلم دیدن شروع کن اولش حوصلهاشو نداری ولی بعد باعث میشه یخورده حال و هوات عوض بشه من از امشب شرو کردم فیلم دیدن ب طوری حال متحول شد که اگه بخام بخابمم خابم نمیبره فیلمش وحشتناک بود:25r30wi:

henri

New member
هنری باورت نمیشه چقد کتاب گذاشته بودم کنار که از فردای کنکور بخونم دریغ از یه صفحه اصن حسش نیست حس هیچ کاری نیست بنظرت چیکار کنیم؟

دقیقا منم روزشماری میکردم کنکور و بدم فکرم راحت شه برم ک.ل.ا.س ورزشی و ... اما هنوز حوصله نکردم اتاقمو ی جارو بزنم اصلا جوری اتاقم بهم ریخته ک میترسم خودمم توش گم شم همه چی کفه اتاقه ...

henri

New member
ولی کلا بت توصیه میکنم با فیلم دیدن شروع کن اولش حوصلهاشو نداری ولی بعد باعث میشه یخورده حال و هوات عوض بشه من از امشب شرو کردم فیلم دیدن ب طوری حال متحول شد که اگه بخام بخابمم خابم نمیبره فیلمش وحشتناک بود:25r30wi:

چ فیلمی ؟

فک کنم راوی جون فردا بخاطر اسپما حسابی دعوامون کنه مگه اینکه خودمون حذفشون کنیم خخخخخ

مریم20

New member
دقیقا منم روزشماری میکردم کنکور و بدم فکرم راحت شه برم ک.ل.ا.س ورزشی و ... اما هنوز حوصله نکردم اتاقمو ی جارو بزنم اصلا جوری اتاقم بهم ریخته ک میترسم خودمم توش گم شم همه چی کفه اتاقه ...
منم داداشم مسخره ام میکرد میگف جمع کردن اتاق تو پوروسه یک ساله اس :riz303: من از همین جا اعلام میکنم صرفا بخاطر رو کم کنی داداشم دو روزه جمع کردم اقا یه حشراتی پیداکردم تواتاقم خفننننن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا