نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
بجها اينطور كه من شنيدم باسخنامه سنا خيلي اشتباه داره،بس بهتون بيشنهاد ميكنم جك نكنيد ،بيشتر نااميدتون ميكنه،در ضمن وزارت هر كزينه اي رو كه بخواد جواب صخيح ميزنه و كاري به كسي نداره!مثل سال 92.....!

rawy

New member
منظورتون زوجینی که زندگی مشترک بدون ازدواج دارند اخه من هر کاری میکنم این سواله تو کتم نمیره جوابشم ندادم اخه تو ایران ما که همچین چیزیو قبول نداریم که داریم دیگه طرح مسئلش برا چیه؟

شاید قبول نداریم ولی عملا خیلی زیاد شده
من برنامه اش رو ندیدم ولی شنیدم حتی خود تلوزیون ایران در مورد ازدواج سفید برنامه داشته
(به باهم زیر یک سقف زندگی کردن بدون ازدواج می گن ازدواج سفید, منم تا همین چند وقت پیش نمی دونستم, ولی گویا خیلی اتفاق ها بغل گوشمون می افته و ما به عنوان روان شناس اصلا خبر نداریم , چرا که تو چاه کنکور گیر کردیم و هر روز پایین تر می ریم با توجه به بیشتر شدن و قوی تر شدن رقبا و تغییر کردن شیوه آزمون)

مریم20

New member
راوی جون من عضو جدیدم خوشحالم بهتون ملحق شدم بچهها کسی هست که شمسی پورو خونده باشه؟؟؟؟

rawy

New member
دقیقا... اول کاپلان 4 نوشته...ملت غیور همیشه در صحنه این قسمت اختلالات جنسی برا خارجیاس ما اختلال مختلال جنسی مخصوصا انحرافات نداریم و اینا برا خارجیاس نه ما... منم رو حساب همچین سخنان گرانباری هیچوقت انحرافات رو نمیخونم...تو رشد و عمونی هم هرجا برخوردم ک طبق فرهنگ ما نبود رد کردم... فقط میخام بدونم هدفش چی بود ک این سوالو طرح کرده؟؟؟؟ آیا کتاب ب این بزرگی دیگه هیچ مبحثی نداشت ک ازش سوال طرح کنی؟؟؟؟
حالا پارسال همش راجع ب نوجوانی سوال دادن...امسال بزرگسالی و عروسی بود احتمالا سال بعد راجع ب مرگ و سوگ سوال بدن..

سعیده جون داریم بافرهنگ می شیم :25r30wi:
مملکتی که روانشناس هاش اولا اینکه حقیقا با کارشناسی سواد درمان ندارند (با احترام به دوستان توانمند اما حقیقت اینه که تو دوره لیسانس حقیقتا برای درمان حرکتی انجام نمی شه) و بعد از اون هم باید پشت کنکور ارشد بمونن و ارشد هم خیلی از دانشگاهها صرفا مقاله و ارائه است تازه اگرررررررر دانشجو خودش کار کنه و تشریف نبره مقاله آماده بخره!!! به همین دلیله که جامعه روانشناس حتی از دانشگاههای سراسری سرخورده می شه و می ره دنبال قبولی بهداشت که کم کم ظرفیت هاش رو داره از 5 نفر می رسونه به 2 نفر, 1 نفر , اصلا نیایید :25r30wi:
و تنها خدمت مفید روانشناس اینه که تو کلینیک MMT پرونده بنویسه توهین محض به شعور خودش و اتلاف سرمایه ملی

rawy

New member
راوی جون من عضو جدیدم خوشحالم بهتون ملحق شدم بچهها کسی هست که شمسی پورو خونده باشه؟؟؟؟

سلام مریم جان, خوش آمدی عزیزم, منم خوشحالم که تو جمع ما هستی
آره من خونده بودم, هرچند نه کامل ولی بعضی فصل هاش رو که به نظرم مهم بود گزینشی خونده بودم

rawy

New member
حالا ی چیزی... میگم شکل و قیافه دفترچه عوض نشده بود؟؟؟؟؟
بعد پارسال هر دفترچه کد داشت اسم و اسم طرف رو بسته بود و اینکه پلمپ شده بود و داخل بسته... امسال فله ای آوردن ریختن وسط پخش کردن...
برا شما هم اینطور بود؟؟؟

آره برای ماهم همینطوری بود, گویا تعداد شرکت کننده می ره بالا دیگه نمی رسن به همه سرویس کامل بدن
ولی برای من مهم آرامش سر جلسه بود که خدا رو شکر امسال جای آرومی بودم
پارسال مراقب ها بغل دستم جوک می گفتن :65d6a5d6s::smiliess (2):
نگو چرا تذکر ندادی که خودمم نمی دونم

مریم20

New member
سلام مریم جان, خوش آمدی عزیزم, منم خوشحالم که تو جمع ما هستی
آره من خونده بودم, هرچند نه کامل ولی بعضی فصل هاش رو که به نظرم مهم بود گزینشی خونده بودم
مرسی گلم لطف داری تاثیریم برات داشت تو اسیب؟

rawy

New member
من سوالام رو دادم یکی از روشون اسکن بگیره.........تا فردا خوابم نمیبره.....

شب شما بخیر.... من برم فیلم

امیدوارم سوالات زیر اسکن بترکه :25r30wi:
نخوابی بهتره تا اینکه خود پیش افسرده سازی کنی
چه فیلمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا تو تاپیک فیلم فعال نمی شین؟؟؟؟ :sdasdasd:

rawy

New member
مرسی گلم لطف داری تاثیریم برات داشت تو اسیب؟

نه
اون سوال اجتنابی رو همینطوری هم با سواد خودمون می شد زد
به نظرم قبولی توی کنکور مستلزم اینه که کلیت مباحث رو در کنار هم پیش ببریم و در واقع سختیش به همینه, چون مطالب زیاده هر طرف منابع رو که می گیره از اونور از دستت در می ره, بنابراین بیس خوب زبان و آمار برگ برنده ی اصلی هست برای دوستانی که از قبل در این زمینه تبحر دارند و با کمی تمرین این دوتا درس در کنار مطالعه بقیه ی دروس می تونن رتبه کسب کنن, مثل قورمه سبزی ای که بعد از جا افتادن دیگه سبزی و گوشت و لوبیا نیست و یه هویت جدید کسب کرده :smiliess (3): باید هویت جدیدی کسب کرد که برامون این مسئله نباشه فلان سوال از کجا طرح شده, یعنی به خاطر شدت رقابت تو رشته ی ما کنکور و شیوه طراحی سوال داره به این سمت می ره

bashaw

New member
امیدوارم سوالات زیر اسکن بترکه :25r30wi:
نخوابی بهتره تا اینکه خود پیش افسرده سازی کنی
چه فیلمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا تو تاپیک فیلم فعال نمی شین؟؟؟؟ :sdasdasd:

ههه رفتم از اون سایتی که اسکن کرده دانلود کردم . هههه
افسردگی سایکوتیک وصف حال امروز منه.....
سریال outlander
یه سریال درام با یه موضوع معمولی، ولی کشش خوبی داشته که تا الان ادامه دادم.. فک کنم فصل اولش تموم شد....
فعال بشم که چی بشه!!!!!:dadad4::dadad4:

rawy

New member
ههه رفتم از اون سایتی که اسکن کرده دانلود کردم . هههه
افسردگی سایکوتیک وصف حال امروز منه.....
سریال outlander
یه سریال درام با یه موضوع معمولی، ولی کشش خوبی داشته که تا الان ادامه دادم.. فک کنم فصل اولش تموم شد....
فعال بشم که چی بشه!!!!!:dadad4::dadad4:

خسته نباشی
خب برای همین می گم دیگه
اینا رو تو اون تاپیک توضیح مبسوط بفرمایید لطفا
فعال بشید که ماهم ببینیم اون فیلم و سریال چی بودند بریم پیداشون کنیم ببینیم و تحلیل هاتون رو بخونیم

henri

New member
به نظر من آزمون امسال از پارسال آسون تر بود (هرچند این دلیل بر این نیست که قبول می شم :25r30wi:)
ولی پارسال سوال های روان درمانی رو چنان پیچونده بودند که به قول اگه اشتباه نکنم آقای هاوش انگار هر سوال چندتا جواب درست داشت و خیلی مفهومی بود
آمار هم که تکلیفش معلوم بود, خدایی ظلم بود در حق بچه هایی که خونده بودند, هرچند من نخونده بودم, ولی من روش تحقیقم نخونده بودم :25r30wi: (مردشور اون امتحان دادنمو ببرن)
زبانش هم که باز نخونده بودم :25r30wi: ولی خدا وکیلی سالهای قبل لغات خیلی مشابهه هم می دادن, امسال لغات اکثرا آشنا و غیر مشابه بودند, هرچند که متن ها همچنان مفهومی هستن و واقعا باید تسلط داشته باشی
آسیب از سالهای قبل سخت تر بود
شخصیت هم از سالهای قبل سخت تر و مفهومی تر بود ولی اگر کتاب رو مسلط می بودیم می شد زد
فیزیولوژی واقعا به جوک شبیه بود, بازتاب مورو رو دیدم سر کنکور می خندیدم, ترسیدم مراقبا بیان بیرونم کنن :25r30wi: (حالا ببینم چند می زنم)
ارزیابی هم واقعا نامردی بود, با اینکه سوالاش بد نبود اما از دو جلد مارنات و یک جلد اوتمر بی انصافی محض بود که توی ده تا سوال زوم کنند روی آزمون بندر
واقعا طراحی سوال کنکور قاعده و قانون نداره؟؟؟؟؟؟ این چه وضعیه؟؟؟

برای همتون آرزوی موفقیت دارم, استرس و نگرانی رو دور بریزید, سعی کنید روان شناس خوبی باشید, نه پشت کنکوری یا صرفا دانشجوی خوب کنکور و دانشگاه به هر حال یه روزی تموم می شه, اما اگر در تلاشید که ارشد و دکترا بگیرید برای کار از مسیرهایی به جز کنکور هم می شه این رو عملی کرد, فراوون می شناسم دکترهای بی سواد (بلا نسبت همه البته) و لیسانس هایی که چقدر قشنگ دارن کار می کنن که هم به بقیه کمک می کنند و هم خودشون درآمد خوبی دارن

گل گفتی راوی جون .... ممنونم من ک از ته دلم براتون آرزوی موفقیت میکنم.

واقعناااا چرا امسال رو هرچی دست گذاشتن 2 تا 2 تاازش تست دادن ؟؟؟ آمار 2 تارگرسیون .. 2 تا از لاکان.... 2 تا از بندر گشتالت ... خیلی نامردی بود واقعا
امسال با عوض شدن منابع اولش بیشتریا شوکه شدن اما خودم تو بضی سایتا و مشاوره ها دیدم ک میگفتن نگران نباشید درسته منابع عوض شده ولی تیپ سوالا همونه و فوقش 2 تا تست از منابع جدید بیاد شما همون قبلیا رو بخونید 80 میزنید ... حالا نمیدونم تبلیغ کار خودشون بود یا درست گفته بودن اما ب نظر من اینجور نبود البته اینم یاداوری کنم ک من الان ب هیچ وجه نه در جایگاه نظر دادنم و نه حق غر غر و اعتراض دارم چون منابع قبلیم نخونده بودم بجز کتاب مرور جامع آمار زیستی !!!!!حلا یکی نی بگه دختر تو چی میگی این وسط وقتی نخوندی چرا پست میذاری

آخرین ویرایش:

saeeeeeede

New member
راوی جونم بالاخره اومد...
منم سکوت اختیار میکنم تا کلید بیاد...اصلا کلید سنا رو ندیدم ب بچه ها هم پیشنهاد میکنم نبینن چون حرف آخرو وزارت بهداشتیا میزنن...

rawy

New member
راوی جونم بالاخره اومد...
منم سکوت اختیار میکنم تا کلید بیاد...اصلا کلید سنا رو ندیدم ب بچه ها هم پیشنهاد میکنم نبینن چون حرف آخرو وزارت بهداشتیا میزنن...

سلام سعیده جون, قربونت برم
باور کنید تجربه خودمو می گم, دلم نمیاد خودتون رو اذیت کنید, نتیجه مهمه, دیگه کاری از ما برنمیاد, هرچند بررسی سوالات به نیت یادگیری کار ارزشمندی هست ولی برای تعیین درستی و غلطی به جز استرس چیزی نداره :28:

saeeeeeede

New member
سلام سعیده جون, قربونت برم
باور کنید تجربه خودمو می گم, دلم نمیاد خودتون رو اذیت کنید, نتیجه مهمه, دیگه کاری از ما برنمیاد, هرچند بررسی سوالات به نیت یادگیری کار ارزشمندی هست ولی برای تعیین درستی و غلطی به جز استرس چیزی نداره :28:

دقیقا درست میگی راوی جونم،الان این دفترچه جز اعصاب خوردی هیچی نداره، منم کنار گذاشتم ،تا نتیجه بیاد ، ایشالا همه نتیجه زحماتشون رو ببینن :tsimuzpzwoap1t9y3o7

fada19990

New member
سعیده جان ممنون که وقت گذاشتی
اما اگه شخصیت صفحه 40 اخر پاراگراف اول رو بخونی
نوشته خیلی از عناصر اما نه همه اجازه هوشیاری پیدا نمی کنند
این یعنی فقط کمی می تونن هوشیار شن چون نوشته خیلی ها شون نمی تونن

سنا كزينه جهار رو زده!ولي به نظر من سه درسته ،

fada19990

New member
در هر صورت ممنون
من چنتا از سوالات رو پیدا کردم که درست نیستند
منتظرم موقع اعتراض ها اعلام کنم
کاش بچه ها همه با هم اعتراض کنیم شاید جواب بدن

ميشه بكيد كدوم سوال ها !?منم اعتراض ميكنم!

marzieh88

New member
:auizz3ffy9vla57584x
پریسا جان گزینه دو میشه...از حفظ کشیدن...صفحه1077جلد2مارنات
من آسیب رو حفظ بودم.حتی شماره صفحه های اوتمر و مارنات رو.. اما اگه بدونی چ اشتباهات بچه گانه ای کردم...همشم از سر ذوق چون تا میدیدم سوالو بلدم جو منو میگرفت و دقت نمیکردم..:14:

وای خدا جون ، بعد حدود 30 ساعت دارم حرف میزنم ،چه حسه خوبی دارم!
سعیده من حتی فکرشم نمیکردم کسی وقت کنه مارنات رو بخونه ، چه برسه به اتمر ، اول بهت تبریک میگم بابت پشتکارت ، دوم ازت میخوام لطف کنی و بگی برنامه مطالعت چطوری بود که به همه منابع رسیدی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا