نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeeeeeede

New member
خواهش میکنم
مطمئنا اگه همه اعتراض کنن جواب میدن... پارسال هم دو تا از سوالات رو حذف کردن بخاطر اعتراض بچه ها..

bashaw

New member
من سوالام رو دادم یکی از روشون اسکن بگیره.........تا فردا خوابم نمیبره.....

شب شما بخیر.... من برم فیلم

payammarabi

New member
سلام دوستان

- - - Updated - - -

صبح همگی بخیر من که به کلید سنا اعتماد ندارم شما چطور؟

*سما*

New member
سلام دوستان...سایت روان آموز فایل دانلود سوالات ارشد وزارت بهداشت رو درست کرد..

rawy

New member
پس راوی کو ؟؟؟؟ راوی جون تو نباشی دلمون میگیره بدجوری اسمت با انجمن تو ذهنم تداعی شده همش فکر میکنم باید همیشه حضور داشته باشی

سلام بچه ها
هنری جان, من دیگه سراغ دفترچه نمی رم, اعصابم کشش نداره, هرچی شده شده
بهداشت که حرف حرف خودشه, کلید غلط بده یا درست باید بگیم چششششم
تازه درست هم که محاسبه کنید, درصد همه ی رقبا رو که نمی دونید بنابراین چاره ای نیست جز صبر تا اعلام نتایج
برای همین خیلی حرفی ندارم که اینجا بزنم, و کلییییییی هم کار ریخته روی سرم که نمی دونم از کجا شروعشون کنم :14:

fada19990

New member
سلام بچه ها
هنری جان, من دیگه سراغ دفترچه نمی رم, اعصابم کشش نداره, هرچی شده شده
بهداشت که حرف حرف خودشه, کلید غلط بده یا درست باید بگیم چششششم
تازه درست هم که محاسبه کنید, درصد همه ی رقبا رو که نمی دونید بنابراین چاره ای نیست جز صبر تا اعلام نتایج
برای همین خیلی حرفی ندارم که اینجا بزنم, و کلییییییی هم کار ریخته روی سرم که نمی دونم از کجا شروعشون کنم :14:
رواي جانزمنم به حرفت كوش دادمو نكاه كليد نميكنم تا ايشالت يه ماه ديكه !!ايشالا كه روز اعلام نتايج روز خوبي برامون باشه!

rawy

New member
بچه ها میشه نظرتون رو راجع ب سختی و آسونی هر درس جدا بگید ؟؟؟ خودمم میگم البته من منابع معرفی شده رو نخوندم برا همین میخام ببینم نظر شما استادان عزیز چیه ؟
1-آسیب : پیچیده و سختتر از قبل و من هنگیدم و کلی وقتم رفت در کل سخت بودبرام
2:شخصیت : اگه میخوندم میتونستم خوب بزنم
3- روان درمانی : اگه میخوندم میتونستم خوب بزنم
4-ارزیابی : هیچ نظری ندارم چون با این حجم منابع و ضریب 1 اصلا تو فکر خوندن و جواب دادنش نبودم شما لطف کنید برا این درس اینم بگید ک آیا 2 جلد مارنات و اتمر رو چجوری خوندید ک ریز ب ریز تو ذهنتون مونده ؟؟؟؟
5- رشد : سخت بود ینی یجوری بود برام
6-فیزیو: ب نظرم میخوندم میتونستم بزنم اما چون نخونده بودم 4 تاشانسی زدم ک گویا غلطه
7-آمار: افتضااااااح ینی سرش گریم گرفت من آمار خونده بودم اما روش هیچی .......
8- زبان:کلا سخته اما ب نظرم نسبت ب پارسال بهتر بود چون پارسال 2 تا زدم کلا اما امسال بیشتر جواب دادم دیگه درستی و غلطیش بماند.

خوشحال میشم تحلیل شمارم از آزمون بدونم مخصوصا آمارش ک هنو حرصم میگیره ازش

به نظر من آزمون امسال از پارسال آسون تر بود (هرچند این دلیل بر این نیست که قبول می شم :25r30wi:)
ولی پارسال سوال های روان درمانی رو چنان پیچونده بودند که به قول اگه اشتباه نکنم آقای هاوش انگار هر سوال چندتا جواب درست داشت و خیلی مفهومی بود
آمار هم که تکلیفش معلوم بود, خدایی ظلم بود در حق بچه هایی که خونده بودند, هرچند من نخونده بودم, ولی من روش تحقیقم نخونده بودم :25r30wi: (مردشور اون امتحان دادنمو ببرن)
زبانش هم که باز نخونده بودم :25r30wi: ولی خدا وکیلی سالهای قبل لغات خیلی مشابهه هم می دادن, امسال لغات اکثرا آشنا و غیر مشابه بودند, هرچند که متن ها همچنان مفهومی هستن و واقعا باید تسلط داشته باشی
آسیب از سالهای قبل سخت تر بود
شخصیت هم از سالهای قبل سخت تر و مفهومی تر بود ولی اگر کتاب رو مسلط می بودیم می شد زد
فیزیولوژی واقعا به جوک شبیه بود, بازتاب مورو رو دیدم سر کنکور می خندیدم, ترسیدم مراقبا بیان بیرونم کنن :25r30wi: (حالا ببینم چند می زنم)
ارزیابی هم واقعا نامردی بود, با اینکه سوالاش بد نبود اما از دو جلد مارنات و یک جلد اوتمر بی انصافی محض بود که توی ده تا سوال زوم کنند روی آزمون بندر
واقعا طراحی سوال کنکور قاعده و قانون نداره؟؟؟؟؟؟ این چه وضعیه؟؟؟

برای همتون آرزوی موفقیت دارم, استرس و نگرانی رو دور بریزید, سعی کنید روان شناس خوبی باشید, نه پشت کنکوری یا صرفا دانشجوی خوب کنکور و دانشگاه به هر حال یه روزی تموم می شه, اما اگر در تلاشید که ارشد و دکترا بگیرید برای کار از مسیرهایی به جز کنکور هم می شه این رو عملی کرد, فراوون می شناسم دکترهای بی سواد (بلا نسبت همه البته) و لیسانس هایی که چقدر قشنگ دارن کار می کنن که هم به بقیه کمک می کنند و هم خودشون درآمد خوبی دارن

مریم20

New member
سلام
از سوالایی که اشتباهه پاسخش تو کلید سنا سوال 57 سنجش روانیه درمورد تعیین کننده های ازمون رورشاخ که جواب درست گزینه د نه گزینه ب

rawy

New member
رواي جانزمنم به حرفت كوش دادمو نكاه كليد نميكنم تا ايشالت يه ماه ديكه !!ايشالا كه روز اعلام نتايج روز خوبي برامون باشه!

فداجون مرگ یه بار شیون یه بار , مگه خودآزاری داریم انقدر به خودمون شوک بدیم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
البته حق می دم به دوستایی که نگران هستند و طاقت نمیارن که چک نکنن, من خودمم هم همینطوری بودم ولی چون لطمه اش رو خوردم دوباره تکرارش نمی کنم

rawy

New member
روزانه محرومیت داره حتی اگه بدون کنکور بری من استعداد درخشان صنعتی سازمان اصفهان قبول شدم گول بهداشت را خوردم ثبت نام نکردم محروم شدم اگر خواستی از طریق معدل اقدام کنی قشنگ فکرات بکن بعد ثبت نام کن

چقدررررررررررر حیییییییییییف

rawy

New member
بچه ها میشه منو راهنمایی کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون برا زبان واسه کنکور سال بعد زبان غیر کنکوری برم برا سال بعد تو کنکور کمکم میکنه یا اینکه خصوصی برم برا زبان بهداشت؟ غیر کنکوری منظورم همون ترمیک ه
ممنون میشم راهنماییم کنین دوستان

سلام نسیم جان خوش آمدی
بستگی به سطح زبانت داره, ولی اگر مداومت داشته باشی و جدی بگیری خودت هم می تونی از پسش بربیایی و ک ل ا س نری, اون فقط حسنش اینه که دانشجوها رو هل می ده برای تلاش و تمرین بیشتر
زبان مثل ورزش هست, تمرین تمرین تمرین
کنار بزاری باختی

rawy

New member
سلام بچه ها منم نجومی زدم زبانوووووو
آمارم که ترکوندم:25r30wi:
بدترین جای مشکلم اینه توهم زده بودم خوب زدم به خونواده گفتم قبول میشم:: هرکی پرسیده گفتم قبول میشم:
نمیدونم چه گلی به سرم بریزم آخه یکی نیست به من بگه با چک کردن چند تا سوال قبول میشی؟؟:j58r36j3gcr4suxymup
حالا خونده بودم اوضام این بود منم زمینه اختلال به بیماری روانی رو دارم نشانه هام دارن رو میشن البته قبل کنکورم نشانه های اختلال رو داشتم علایم پیش مرضی بود فکر کنم........ از خود ناکام سازی هم استفاده کرده بودمممممم.... به هر حال من نابود شدم رفت:25r30wi:
..........................................
بچه ها به پاسخنامه سنا چقدر میشه اعتماد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

غصه نخور عزیزم, همدردیم :28:

rawy

New member

شما معظمی هم خونده بودی؟
من با اینکه فیزیو رو خوب خونده بودم ولی واقعا برام سخت بود....

معظمی هیچی نداشت کاش می خوندی, خیلی شیرین بود
خیلی از سوالهایی که سالها در مورد فیزیولوژی تو ذهنم بود و تو کتابهای مختلف به زور حفظیات نگه داشته بودم رو درک کردم
فصل هاش هم کوتاه کوتاه بود, با فونت درشت و چند فصل آخر کتاب هم نیازی به خوندن نداشت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا