نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeeeeeede

New member
كداميك از موارد زير از مكانيسم هاي جبراني اسيب مغزي در ازمون بندر كشتالت مي باشد!
قاب كردن طرح......
از حفظ كشيدن......
ابراز رضايت از ظرح هايي كه به درستي كشيده نشده اند
ترسيم مجدد بدون اصلاح تصوير قبلي
من كزينه سه زدم

پریسا جان گزینه دو میشه...از حفظ کشیدن...صفحه1077جلد2مارنات
من آسیب رو حفظ بودم.حتی شماره صفحه های اوتمر و مارنات رو.. اما اگه بدونی چ اشتباهات بچه گانه ای کردم...همشم از سر ذوق چون تا میدیدم سوالو بلدم جو منو میگرفت و دقت نمیکردم..:14:

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
پریسا جان گزینه دو میشه...از حفظ کشیدن...صفحه1077جلد2مارنات
من آسیب رو حفظ بودم.حتی شماره صفحه های اوتمر و مارنات رو.. اما اگه بدونی چ اشتباهات بچه گانه ای کردم...همشم از سر ذوق چون تا میدیدم سوالو بلدم جو منو میگرفت و دقت نمیکردم..:14:

جزو سوالايي سال كذشته بود جالبه من زدم از حفظ ولي تو باسخنامه يه كزينه ديكه رو زده بود،واسه همين من سه رو زدم! حيف شد!

henri

New member
بچه ها بی زحمت کسی میتونه عکس سوالای آمارو بذاره ؟؟؟:riz304::thanks:

saeeeeeede

New member
بچه ها... کی آنلاینه بیاد با هم ی ذره غر بزنیم و ایراد بگیریم از کنکور... بلکم جیگر پاره پاره شدمون آروم شه...:j58r36j3gcr4suxymup

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

javadoo

New member
بچه ها... کی آنلاینه بیاد با هم ی ذره غر بزنیم و ایراد بگیریم از کنکور... بلکم جیگر پاره پاره شدمون آروم شه...:j58r36j3gcr4suxymup

من پایم از کنکور کارشناسی،تا ارشد همش حال منو گرفتن بد زدن تو برجکم من موندم این همه جوون معطلل چندتا تست چهار گزینه ای اخه این چه سیستم آموزشیه که آینده و شایستگی و هوش و آدممو بسته به الف ب جیم دال می دونن. خداااااااا:smiliess (2):

saeeeeeede

New member
من پایم از کنکور کارشناسی،تا ارشد همش حال منو گرفتن بد زدن تو برجکم من موندم این همه جوون معطلل چندتا تست چهار گزینه ای اخه این چه سیستم آموزشیه که آینده و شایستگی و هوش و آدممو بسته به الف ب جیم دال می دونن. خداااااااا:smiliess (2):

کنکور علوم رو دیدی؟ ظرفیت روزانه رو کم کردن ب شبانه و آزاد اضافه کردن...ای خدااا... کارشناسی رو چرا نمیگی طرف میاد ی سال آسایشو کنار میذاره زیر هزار میشه پزشکی قبول شه بعد یکی دیگه راحت با رتبه 50هزار بین الملل پزشکی میخونه... کلا سیستم افتضاحه...
کنکور بهداشت همیشه با علوم متفاوت بود..چون تشخيصی بود و سواد طرف رو میسنجید اما کنکور امسال فقط حفظیات رو میخاست...

saeeeeeede

New member
مخصوصا روان درمانی و شخصیت و آسیب خیلی فرق داشتن... فقط حفظیات میخاست... اون کتاب شمسی پور ب نظر من فوق العادس..مخصوصا قسمت درمانش... برا هر اختلال خیلی خوب درمان رو توضیح داده...بعد بین این همه مطلب خوب بیای از کنارآمدن اجتنابی سوال بدی...حالا اون ب کنار دوسوم سوالات آسیب اصلا از شمسی پور نبود..:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:

saeeeeeede

New member
سوالات آمار ...این طراح سوال گرامی سواد دارن آیا؟؟ عنوان درس چیه؟؟ آمار و روش تحقیق... حداقل 5تا آماری میدادی...یا نه 4تا ... اونوقت روش تحقیق آورده چ مدلش رو هم...دقیقا جاهایی ک فک میکنی مهم نیستن ...

saeeeeeede

New member
فیزیولوژی و ارزیابی مث همیشه بودن... فقط طراح محترم وقتی منبع میزنن معظمی و یا اوتمر حضرتعباسی ی نگا ب این کتا بنداز...اوتمر ب این سوال خیزی...نتونستی ی سوال پیدا کنی؟؟؟
اون سوال علامت رورشاخ رو گذاشته بودن ک نکنه کسی صد درصد بزنه..

henri

New member
سوالات آمار ...این طراح سوال گرامی سواد دارن آیا؟؟ عنوان درس چیه؟؟ آمار و روش تحقیق... حداقل 5تا آماری میدادی...یا نه 4تا ... اونوقت روش تحقیق آورده چ مدلش رو هم...دقیقا جاهایی ک فک میکنی مهم نیستن ...

ینی گل گفتیا...... آمار جیگرمو خون کرد

javadoo

New member
دی اس ام 5 که نداشت من مو سفید کردم برا خوندنش سوالای امارم که کلا زده بودن شکل و ترتیبش و به هم ریخته بودن. شمسی پورم با اینکه من نخونده بودم اما فرمایش شما درست. معظمی و اتمر خوندنشون ادم زله میکرد اخه هزار صفحه مارنات کمته برا طرح سوال که هفصد صفحه اتمرم اضاف کردین حالا خوبه نگفتن اتمر دو جلدش منبعس

saeeeeeede

New member
رشد و عمومی... بچه ها خدایی ی سوال رو مخمه بدجور ...اونی ک گفته بود زوج هایی ک ازدواج نکردن مهارت حل مسیلشون ضعیف میشه... فقط ی آرزو دارم طراح رو ببینم بگم تورو ب روز قیامت هدفت از طرح این سوال چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد خودت ک ماشالا دکتر مکتری اگه این سوالو بهت بدن بلد بودی جواب بدی یا نه

javadoo

New member
برادر جوادووو این پایه بودنت بود؟؟؟ کوشی؟؟:New (6)::New (6)::65d6a5d6s:

خدایش دل پر و لبریز و زبان قاصر از توصیفش چه حاصل که از ماست که بر ماست. شما بفرمایید عرض کنید بنده بگوشم همینجا پشت این لپ تاب رنگ و رو رفته

saeeeeeede

New member
احتمالا وزارت بهداشتی های بی بهداشت بهشون برخورده ک عاقا چ معنی داره علوم هرکتابش ده تا منبع داره و بعد تو امتحان یهو از ی جای جدا از این ده تا سوال میدن، حالا چرا ما اینکارو نکنیم.... دیگه دست ب انقلاب زدن ک بیایم ی فعالیتی بکنیم...:painting:

javadoo

New member
رشد و عمومی... بچه ها خدایی ی سوال رو مخمه بدجور ...اونی ک گفته بود زوج هایی ک ازدواج نکردن مهارت حل مسیلشون ضعیف میشه... فقط ی آرزو دارم طراح رو ببینم بگم تورو ب روز قیامت هدفت از طرح این سوال چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد خودت ک ماشالا دکتر مکتری اگه این سوالو بهت بدن بلد بودی جواب بدی یا نه

منظورتون زوجینی که زندگی مشترک بدون ازدواج دارند اخه من هر کاری میکنم این سواله تو کتم نمیره جوابشم ندادم اخه تو ایران ما که همچین چیزیو قبول نداریم که داریم دیگه طرح مسئلش برا چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا