نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shiva_ra

New member
جواب مرحله مقعدی تو کتاب کری صفحه 71 جدول 1-4 تو قسمت مرحله مقعدی دقیقا نوشته تکالیف رشدی مهم مثل یادگیری...

sepideeee

New member
جواب مرحله مقعدی تو کتاب کری صفحه 71 جدول 1-4 تو قسمت مرحله مقعدی دقیقا نوشته تکالیف رشدی مهم مثل یادگیری...

اره ... ولی این جدول تو کتاب من صفحه ی 92 e اینم ازاون سوالایی بود که از یه کتاب دیگه داده بودن :21:

shiva_ra

New member
نحوه محاسبه درصد زبان با درسای دیگه فرقی نداره ولی نحوه محاسبه نمره زبان با درسای دیگه فرق داره برای محاسبه نمره زبان باید درصد زبان رو ضربدر3 ضربدر تعداد سولات و ضربدر 0.5 کنیم

shiva_ra

New member
در مورد نمره قبولی تهران تا جایی که من دیدم واسه قبولی تهران نمره باید بالای 200 باشه البته این قطعی نیست بسته به اینکه امتحان اسون بوده یا سخت نمره بالا پایین میشه.

nargesbahari

New member
اره ... ولی این جدول تو کتاب من صفحه ی 92 e اینم ازاون سوالایی بود که از یه کتاب دیگه داده بودن :21:

واقعا....هرچقدر که مراحل رشد فروید رو توی کتاب فیست بخونی به این چیزا که تو سوال اومده نمیرسی
این جمله کاملا از کتاب کری اومدهههه

masoumeh90

New member
من فکر میکنم درصد گیریش متفاوت نیست محاسبه نمره اش متفاوته از بقیه درسا
پس چرا این کلیدو نمیذاااااارن

آره عزیزم نحوه محاسبه منمره ش فرق داره فقط.
برای درصد: تعدا سوالات صحیح ضربدر 3 منهای تعداد سوالات غلط تقسیم بر تعداد کل سوالات ضربدر سه
برای نمره زبان: درصد زبان ضربدر تعداد کل سوالات ضربدر سه ضربدر 0/5 تقسیم بر 100

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
همیشه ساعت شش عصر اطلاعیه ها رو سایت بوده حالا هفت شده خبری نیست
نکنه خوابشون برده زنگ بزنیم سنجش بیدارشون کنیم!

sepideeee

New member
والا حمیده جون همیشه یکی دو ساعتی هم زودتر میومد رو سایت ... به نظر من اینا تبانی کردن با فیفا :sdasdasd:

hamidehjoon

New member
والا حمیده جون همیشه یکی دو ساعتی هم زودتر میومد رو سایت ... به نظر من اینا تبانی کردن با فیفا :sdasdasd:

اهان چون قراره آرژانتین ما رو داغون کنه نمیخام دوتا اتفاق بد همزمان بیفته
نمیدونن ما تحملشو داریم هرچند برای تو سپیده جان خبرخوبه نه بد.

hamidehjoon

New member
بچه ها دانشگاه های علوم پزشکی قراره استخدام کنند جهت اطلاع به سایت دانشگاه علوم پزشکی مدنظرتون سربزنیدهمین حالا
جهت اطلاع گفتم

sepideeee

New member
اهان چون قراره آرژانتین ما رو داغون کنه نمیخام دوتا اتفاق بد همزمان بیفته
نمیدونن ما تحملشو داریم هرچند برای تو سپیده جان خبرخوبه نه بد.

نه بابا مننم چندان جالب کنکور ندادم .. الان هم از همین استرس دارم اگه خوب بود که استرسی نبود :14: میگم بهتره بریم واسه بچه های تیم ملی دعا کنیم :21: اینجوری حداقل یه ثوابی هم می کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا