نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sepideeee

New member
عه .. اقای مصفا شما هستین ؟؟ من تا حالا می خوندم مصطفی :21:
پس بگو اقای مصفا رو همه میشناختن جز من :(

havash

New member
عرض سلام، وقت بخیر و خسته نباشید
خدا قوتی جانانه عرض میکنم خدمت تمامی دوستان؛ تمامی آنانی که در این یک سال تلاش کردند؛ چه آنانی که به نتیجه رسیدند و چه آنانی که از حصول به نتیجه باز ماندند، چرا که آنچه اصالت دارد "تلاش" جهت رسیدن به هدف است و نه خود رسیدن..."حرکت" است که اصالت دارد و لا غیر...و لذا سلام ها و درود های بیکران خود را نثار تمامی پرتلاشانِ متحرکِ با اصالت مینمایم...
ساحل افتاده گفت گرچه بسی زیستم
هیچ نه معلوم شد آه که من کیستم
موج ز خود رفته ای تیز خرامید و گفت:
هستم اگر می روم، گر نروم نیستم
و تبریک جانانه ای عرض میکنم خدمت تمام کسانی که رتبه های برتر رو از آن خودشون کردند بویژه دوست خوبم جناب آقای هاوش عزیز... و امیدوارم که در تک تک مراحل زندگیشون موفق و پیروز باشند
و اما خدمت دوستانی که به هر نحوی یا رتبه ی مناسب را بدست نیاورده اند و یا با کاهش ظرفیت دانشگاه ها قادر به پذیرش در دانشگاه مد نظر خود نیستند ناراحتی خودم رو ابراز میکنم...دوران سختی هست این دوران...ولی جزئی از زندگیست...امیدوارم که تک تک ما بتونیم چنین سختی هایی رو به عنوان بخشی از زندگی بپذیریم و از طریق پذیرش آنها بتونیم شخصیت خودمون رو ارتقا بدیم و قدمی به سمت تعالی و پخته تر شدن برداریم... ناراحتی های موجود در این موقعیت ها نباید سرکوب بشن، یا انکار بشن و یا با واکنش وارونه و یا جابجایی به اونها پاسخ بدیم...باید با این احساس ها موند، حسش کرد و باهاش زندگی کرد و اونوقت از همین احساس در جهت برداشتن گام بعدی کمک گرفت...گام بعدی از شخصی به شخص دیگر متفاوته...گام بعدی میتونه کناره گیری موقت یا دائمی از کنکور و دانشگاه(و نه از علم و مطالعه) باشه و یا برنامه ریزی جدید جهت تلاشی دوباره(که البته این برنامه ریزی باید همراه با درس گرفتن از تجارب گذشته باشه، اینکه من بیام و بررسی کنم که چرا در این کنکور موفق نشدم، نقاط ضعف و قوتم چی بوده، چی بهم ضربه زده، و چی برام مفید یا مضر بوده...آنگاه آگاهانه قصد در تقویت مثبت ها و کاهش و رفع منفی ها بکنم...وگرنه اگر بخوام به همون شیوه ی گذشته کاری رو بارها و بارها انجام بدم به همون مقصد قبلی منتهی خواهد شد) و یا تغییر مسیر به رشته یا راهی دیگر که احتمال و امکان موفقیت در اون بیشتر هست...تعیین این موارد امری است فردی و همه ی ما قبل از اقدام به هر کاری و تعیین جزئیات کار باید در کلیت اون به جمع بندی برسیم و در صورتی که کلیت برامون روشن شد جزیتان خودبخود رخ خواهند نمود...
که بقول عطار:
تو پای به راه در نه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت

ارادتمند همگی عزیزان جان...

سپااااااااااااااس سالار:heart:

crazy 4 u

New member
سلام دوستان عزیز، امیدوارم که هر دانشگاهی که قبول میشید بهترین باشید ایشاله

دانشگاه ارتش رو همه میتونن انتخاب کنن؟؟؟

crazy 4 u

New member
بچه ها کسی میتونه در مورد دانشگاه ارتش و بقیه ا... بهم اطلاعات بده؟؟؟ دخترا هم میتونن اونجا درس بخونن؟؟؟

من بیشتر از دانشگاه های مطرح ارتشو خیییییییلی دوست دارم و بعدش بقیه ا... ، ولی در موردشون اطلاع خاصی ندارم!!!(کنکور بعدی رتبم تک هم بشه ایشاله اولویتم
این دوتاست )ولی اطلاع خاصی ندارم درموردشون !!!!

از کجا میتونم اطلاعات کسب کنم؟؟؟ شماها خبری دارین؟؟

دل آرام

New member
سلام دوستان عزیز، امیدوارم که هر دانشگاهی که قبول میشید بهترین باشید ایشاله

دانشگاه ارتش رو همه میتونن انتخاب کنن؟؟؟

نه عزیزم دانشگاه ارتش مال خود کارکنان ارتشه باید اول استخدام شی اونجا و موقع ثبت نام مدرک استخدامتو واس سنجش بفرستی
بقیه الله هم همینطور ولی بقیه الله 2 نفر بورسیه آزاد میگیره اونم با مصاحبه گزینشی !

crazy 4 u

New member
نه عزیزم دانشگاه ارتش مال خود کارکنان ارتشه باید اول استخدام شی اونجا و موقع ثبت نام مدرک استخدامتو واس سنجش بفرستی
بقیه الله هم همینطور ولی بقیه الله 2 نفر بورسیه آزاد میگیره اونم با مصاحبه گزینشی !

واقعا ممنون عزیزمممم، کی باید استخدام شم و ازکجا؟؟ سایت دانشگاهها رفتم چیزی پیدا نکردم!!

sepideeee

New member
یعنی من عاشق اون مصاحبه شم :wacsmiley: از همین الان خودمو تو مصاحبش رد شده می بینم :))

rawy

New member
عرض سلام، وقت بخیر...

سلام پرفسور، هیچ معلومه شما کجایی؟ امتحان داشتین یا دو ماراتن؟
اینجا کلی احضار شدید، متهم شدید تبرئه شدید اما پیداتون نکردیم که به سزای اعمالتون برسید، در نهایت اقای هاوش جرم رو به عهده گرفت که فعلا حکم براشون صادر نشده
مرسی از لطفتون فکر کنم بار اولیه که می بینم پرفسور برخلاف همیشه اظهار نظر کردند، کاملا باهاتون موافقم و امیدوارم تمام ظرفیت سال آینده بهداشت رو دوستامون پر کنند و بچه های امسال هم به حقشون برسن
چه خبر از دانشگاه و امتحانات؟ هنوز تابستون ندارید؟
بچه ها خیلی در مورد دانشگاههای بهداشت و رویکردهاشون نیاز به اطلاعات دارن، اگه لطف کنید ممنون می شم

rawy

New member
کسی پرسید من چی کار کردم ؟ :sad::dadad4:

نپرسیدیم که تو رودربایستی نمونید، بعضی از بچه ها نگفتن، گفتم شاید معذب بشید به حریم خصوصی تون:motat: دخالت کنم :whistle:
حالا چی کار کردید؟

آخرین ویرایش:

sara.sharifi

New member
منم واسه همون امیدوار شدم
خدا کنه دانشگا تهرانمونو برگردونن :thumbsupsmileyanim:
ایشالا...:thanks:
من رو باششش تازه بعد کلی تحقیق و با 500 نفر مشورت کردن و علاقه شخصی و ترجیح خانواده و کلی بیخوابی کشیدن و وسواس نشستم ترتیب دانشگاه رو ثبت کردم... الان اگه تهران اضافه بشه کل داستان عوض میشه :25r30wi:

sepideeee

New member
ایشالا...:thanks:
من رو باششش تازه بعد کلی تحقیق و با 500 نفر مشورت کردن و علاقه شخصی و ترجیح خانواده و کلی بیخوابی کشیدن و وسواس نشستم ترتیب دانشگاه رو ثبت کردم... الان اگه تهران اضافه بشه کل داستان عوض میشه :25r30wi:

من از الان بگما اگه روزی روزگاری دانشگا تهران انتخاب شد هیشکی حق نداره انتخاب اول و دوم بزنه تهران :thumbsupsmileyanim: چون که به خونه ی ما نزدیکتره من باید بزنم فقط :tonguesmiley:

moslem noori

New member
توجه توجه این یک اعتراف است
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که دوست داشته باشین به تمام سوالات کنکور به صورت شانسی جواب بدین به هر حال من همیشه این فکر تو سرم بود.خب من برای این کنکور اصلاً آماده نبودم به چند دلیل 1.رشته خودم نبود 2.ترم آخر بودم3.اسفند ماه ثبت نام کردم و... به هرحال تصمیم گرفتم که همه سوالات رو به صورت حدس و گمان و شانسی جواب بدم.روز کنکور به این صورت جواب دادم که به غیر از درس زبان سوال رو میخوندم اگه بلد بودم جواب میدادم اگه نه هر گزینه ای که فکر میکردم درسته رو میزدم البته فقط دروس شخصیت و روان درمانی یه چند تایی رو خودم زدم مابقی دورس دیگه بر اساس حدس و گمان بود.درس زبان دیگه به سوالات نگاه نکردم همه سوالات رو در پاسخنامه علامت زدم.به هرحال اوون چیزی که اتفاق افتاد این بود که....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا