نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biomar

New member
بچه ها میگم این انجمن جای خیلی خوبیه ها .. من اگه تبادل نظر نمی کردم راجع به کنکور و وقایع بعدش دق کرده بودم تا حالا !!

منم همینطور... آخه هیچکس این حرفارو درک نمیکنه جز بچه هایی که درگیرن بقیه فکر میکنن لابد ما خوب درس نخوندیم داریم الکی بهونه میاریم... هی خدا

safoora

New member
پس دیگه واقعا خوش به حالت :)) .. ایشاله که تو هر مسیری پا بزاری موفق باشی

ممنونم عزیزم. انشالا قبول میشی بعدش میفهمی تازه قبولی ارشد اول سختی کار هست انقدر که حجم درس و مطلب زیاده و خیلی چیزهای دیگه

safoora

New member
یعنی چی متوجه نشدم
یعنی اگه دوتا رتبه مثلا 30 داشته باشیم دیگه 31 نداریم و یکیشون می شن 31؟
نه هردو 30 هستند و نفر بعد میشه 32. این یک اصل آماریه مربوط به آمار توصیفی فرمول چارک ها که رتبه درصدی میده

safoora

New member
بچه ها تو دانشگاه پزشکی بهشتی گروه روانشناسی تو کدوم دانشکده شه .؟؟ من فقط اسم این گروهو تو دانشکده پزشکیش دیدم ولی همه اطلاعاتشو زده در دست طراحی!!!
دانشگاه بهزیستی چطور اونم دانشکده های مجزا داره /؟؟؟
بی زحمت اگه کسی میدونه راهنمایی کنه :black_eyed:

گروه بهشتی مربوط به دانشکده پزشکی هست یعنی کارهای اموزشی به تحصیلات تکمیلی اونجا مربوط میشه ولی خود گروه بیمارستان طالقانی طبقه چهارم مستقر هست و کلاسها هم همونجا تشکیل میشه. درمانگاه هم بیمارستان طالقانی و امام حسین میرن

گروه بهزیستی داخل دانشگاه بهزیستی هستند و ها هم همونجا دانشده خودشون تشکیل میشه و درمانگاه هم رازی و ظاهرا یکی دوتا از مراکز تابعه تشکیل میشه (در مورد درمانگاه باید دقیق تر بپرسید)

oksana

New member
بچه ها به کسایی که رتبه خوب آوردن تبریک میگم الآن باد دیدن این ظرفیت ها شوکه شدم که سال دیگه چه رتبه ای باید بیارم که قبول بشم؟ تازه آخرش هم چیزی مشخص نیست فقط اعتراض کنید چون دیگه بدتر از این شرایطی که درش قرار دارید ممکن نیست باشه حتی اگر فکر می کنید که اثری نداره باز هم تلاشتون را بکنید موقعی که کنکور افتاد جلواعتراض کردیم ولی خیلی ها میگفتن که اثری نداره و حاضر نبودن کاری انجام بدن چند دقیقه واسه خودشون وقت بزارن نتیجه اعتراض ها این بود که کنکور دو هفته عقب افتاد و مسئولین دلیلشو چیز دیگه ای ذکر کردن ولی تلاشمون نتیجه داد به شما هم توصیه می کنم حتما ای کار را انجام بدید

neda.farahani

New member
ایران که در اولویت اوله منه ولی من همچنان بین بهشتی و بهزیستی موندم. کاش همون قبل کنکور انتخاب دانشگاه میکردیم!!!یه روز میگم بهشتی یه روز میگم بهزیستی... از شنبه تا دوشنبه هم زمان انتخابه،ایشاالله تا شنبه حتما قطعیش میکنم و همون موقع ثبتش میکنم !

سارا جان به دکتر محمد خانی یک ایمیل بزن.. حتما کمکت میکنه.. اون خودش علوم یهزیستی خونده.. پارسال که من خیلی درگیر بودم بین این دوتا دانشگاه.. همه میگفتن امکانات آزمایشگاهی بهزیستی و کلینیکش خیلی قوی تره.. ولی دانشگاه بهشتی از نظر رتبه بندی های دانشگاهی معتبر تره.. حالا ببین کدومش برات اهمیتش بیشتر هست .. امیدوارم انستیتو قبول شی :smilies-azardl (113

neda.farahani

New member
سارا جونم فكر كنم بايد ازت وقت مشاوره بگيرم ديگه اميدم نااميد شد واسه امسال

مینا جون.. نبینم نا امید باشی عزیزم..... :heart:
همیشه به همه مون روحیه دادی.....می دونم چی میگی.. اما واقعا ارشد ارزش غصه خوردن نداره... امیدوارم اتفاقات بهتری برات بیفته، اتفاقاتی خیلی با ارزش تر از مدرک گرفتن توی دانشگاه های بی نظم و قانون این مملکت (اون از وزارت علومش اینم از وزارت بهداشتش)!... بیخیال!!!!...امروزو زندگی کن.. مثه همیشه ات شاد و خندون، دوستِ دوست داشتنیِ من... :rose:

آخرین ویرایش:

sara.sharifi

New member
سارا جان به دکتر محمد خانی یک ایمیل بزن.. حتما کمکت میکنه.. اون خودش علوم یهزیستی خونده.. پارسال که من خیلی درگیر بودم بین این دوتا دانشگاه.. همه میگفتن امکانات آزمایشگاهی بهزیستی و کلینیکش خیلی قوی تره.. ولی دانشگاه بهشتی از نظر رتبه بندی های دانشگاهی معتبر تره.. حالا ببین کدومش برات اهمیتش بیشتر هست .. امیدوارم انستیتو قبول شی :smilies-azardl (113
ندا جون ازشون پرسیدم اتفاقا. هم از دکتر محمدخانی پرسیدم هم از دکتر حسنی جفتشون هم گفتن که بهزیستی رو بالاتر از بهشتی بزارم... ولی باز... :33:
دکتر حسنی هم در ادامه ش گفتن بهزیستی قوی تره اما امکانات بهشتی بهتره .... مرسی عزیزم :rose:

ROJO

New member
دوستان این متن رو در ادرس امضای من قرار دهید، ممنونم

بسمه تعالی

وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی
جناب آقای دکتر سید حسن هاشمی
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
مستحضر هستید که آن وزارتخانه در سال جاری اقدام به اتخاذ تصمیمات جدید و بازنگری در سیاست های قبلی خود در روند پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نموده است که به موجب آن ظرفیت پذیرش دانشجو در این مقطع با کاهش چشمگیری روبرو شده است. نیک می دانیم که در پشت پرده این قبیل تصمیم گیری ها ساعت ها بحث و کارشناسی نهفته است و یقین داریم که تصمیم اخیر مسئولان محترم در راستای گام های قبلی خود جهت ارتقا سطح کیفی آموزشی و ایجاد چشم انداز روشن در رونق بازار کار فارغ التحصیلان رشته های مختلف می باشد. اما به اطلاع می رساند که مسئولان محترم درحالی چنین تصمیمی را اتخاذ نموده اند که پیش از این در اطلاع رسانی های قبلی خود به هیچ وجه از این کاهش شدید در ظرفیت دانشگاه سخنی به میان نیاورده بودند و حتی مدعی توسعه کمی و کیفی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مراکز آموزش عالی جهت پاسخگویی به خیل عظیم جوانان مشتاق و بااستعداد متقاضی تحصیلات تکمیلی شده بودند. آیا بهتر نبود که اگر تصمیم به کاهش ظرفیت داشتید این اقدام را با شیب ملایم و البته با اطلاع رسانی های قبلی انجام می دادید؟ آیا پاسخ سیاست های به ظاهر غلط مسئولان در دولت های گذشته در روند افزایش پذیرش دانشجو را باید متقاضیان امسال اینگونه به دور از انصاف و به یکباره بدهند؟ متقاضیانی که با هزاران امید و آرزو ماه ها تلاش شبانه روزی خود را صرف قبولی در این آزمون کرده بودند و اکنون با این اقدام نابهنگام مسئولان در یاس و ناامیدی فرورفته اند و حتی خیال ادامه تحصیل در کشور را هم از سر خارج کرده اند.
بدین وسیله کلیه داوطلبان اعتراض خود را مبنی بر کاهش شدید ظرفیت دانشگاه ها در سال جاری اعلام نموده و خواهشمند است بازنگری های لازم در تصمیم فوق صورت پذیرد.

ومن الله توفیق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

havash

New member
بچه ها به نظر من همه ی دانشگاه های تهران خوبن به هر حال هیچ دانشگاهی بی عیب و نقص نیست ،هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره و ما باید بر اساس معیارایی که برامون مهمه اولویت بندی کنیم، مثلا ممکنه واسه یه نفر خیلی سخت باشه هر روز پاشه از تهران بره شهر ری واسه کاراموزی ( برا بهزیستی ) یا کسی که اعتبار و امکانات دانشگاه ( درمانگاه) واسش مهمه خوب بهشتی رو میزنه.

سلام زهرا خانم. من در مورد فاصله ی زیاد بین دانشگاه و بیمارستان رازی تحقیق کردم. از یکی از بچه های بهزیستی که پرسیدم ایشون گفتن فاصله زیاد هستش ولی شما در هفته یه روز می رین بیمارستان نه چند روز و اون یه روز هم با مترو خیلی راحت میشه رفت ولی یک ساعتی طول میکشه.

havash

New member
منم با اینکه از بهزیستی تعریفایی شنیدم ولی خیلی به بهشتی علاقه دارم درمورد اساتیدم من شنیدم بهشتی از پارسال داره هیئت علمیش رو قوی میکنه و هاوش خان گفتن که بهزیستی تیپ 2 هست و تو مصاحبه ی دکتری تاثیر داره اما بهشتی تیپ یکه.

تیپ دانشگاه توی مصاحبه دکتری تاثیر داره ولی شنیده های جدید حاکی از اینه که تاثیرش زیاد نیس:smiliess (3):

sara.sharifi

New member
سلام زهرا خانم. من در مورد فاصله ی زیاد بین دانشگاه و بیمارستان رازی تحقیق کردم. از یکی از بچه های بهزیستی که پرسیدم ایشون گفتن فاصله زیاد هستش ولی شما در هفته یه روز می رین بیمارستان نه چند روز و اون یه روز هم با مترو خیلی راحت میشه رفت ولی یک ساعتی طول میکشه.
بچه های بهزیستی از درمانگاهش رازی بودن؟ از کیفیتش ؟

zahra2013

New member

سلام هاوش خان ، ممنون از توضحاتتون

حالا شما اولویتاتون به چه صورته؟؟

havash

New member
بچه های بهزیستی از درمانگاهش رازی بودن؟ از کیفیتش ؟

بچه ها من کلا چیزیایی که در مورد بهزیستی و بهشتی شنیدم رو اینجا می گم حالا دیگه تصمیم با خودتون.
بهشتی: دانشگاه تیپ یکه و خب اسم و رسم و شهرتش هم که دیگه خودتون می دونین بهتر از بهزیستیه. درمانگاه خیلی خوبی داره و چندتا بیمارستان داره که هرکدوم توی یه زمینه مشغول هستن. تا سال قبل هیئت علمی خیلی خوبی نداشته حالا امسال چی میشه خدا داند ولی شنیدم چندتا استاد خوب می خوان بگیرن اما کی این اتفاق بیفته باز هم خدا داند. توی گروه درگیری زیاده و نظم و برنامه بهزیستی رو نداره ضمن اینکه کتابخونه ی خوبی هم نداره. گاهی اتفاق افتاده که حتی به مدت یه ترم به دانشجوها خوابگاه نداده ولی بالاخره داده بعد یه ترم. امکانات رفاهی و ورزشی و خوابگاه و غذاهای خیلی خوبی داره واز امکاناتش رازی هستن.

اما بهزیستی: اساتید بهتر از بهشتی هستن و جو گروه و جو بین بچه ها آروم و خوبه. گروه رو برنامه کار میکنه و در کل بچه های بهزیستی از شرایط آموزشی راضی هستن. اما امکانات بهشتی رو نداره. وضعیت خوابگاه و غذا ظاهرا خوبه.

آخرین ویرایش:

zahra2013

New member
تیپ دانشگاه توی مصاحبه دکتری تاثیر داره ولی شنیده های جدید حاکی از اینه که تاثیرش زیاد نیس:smiliess (3):

راسش من هرچی تعریف از بهریستی شنیدم در مورد اساتیدش بوده ولی خوب گویا بهشتی امکاناتش بهتره و دانشگاه معتبری هم هست ، خلاصه هرچی فک کردم دیدم نمیتونم بهشتی رو بعد از بهزیستی بزنم .....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا