نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

sara25

New member
بچه ها این سوال 37 مال درس اصول گزینه د باید باشه تو کلید گفته الف!! کتاب سردخانه صفحه 170 رو یه نگاه بندازید..من اعتراض میدم بهش..

sara25

New member
سوال 36 هم اگر بخواهیم درست جواب بدیم میشه گزینه ج که تو کلید الف اعلام شده! طبق کتاب سردخانه صفحه 157 بند دوم.
نگهداری گوشت باید در درجه حرارت به حد کافی پایین صورت گیرد تا مانع از رشد باکتریها و قارچ های عامل فساد و بروز چدیده bone taint گردد و...... ادامه داستان....
اینجا اگه شرایط نگهداری مناسب باشه کار به باکتری و قارچ نمیکشه! تازه اینجا به قارچ ها هم اشاره شده و اتفاقا تو گزینه ها قارچ هم داریم!!!

sara25

New member
یکی بیاد به من بگه این سوال 45 از کجاااااااااااااااااااا دراومده؟؟؟؟!!!!!! اصلا ماهی گرم آبی و سردآبی داشتیم عایا؟؟؟

m_mobini

New member
به نظرمنم ۳۷ دمیشه و۴۵ هم واقعانمیدونم ازکجاآوردن من توشیمی هم زیادااشکال دارم خیلی مسخره ان واقعا دق میدن آدمو

m_mobini

New member
ماهی دوست داشته حتما! احتمالا خودشم کوسه ماهی باشه:p7977cujr38iyymsu8:

والا بخدا آدمیزاد اینکارارو نمیکنه حالا اینقدشیک ومجلسی سوال طرح کردن دیگه چراکلیدشون اینجوریه'سنجش کوتا بیاتروخدا فهمیدیم خیلی خاصی

- - - Updated - - -

ماهی دوست داشته حتما! احتمالا خودشم کوسه ماهی باشه:p7977cujr38iyymsu8:

والا بخدا آدمیزاد اینکارارو نمیکنه حالا اینقدشیک ومجلسی سوال طرح کردن دیگه چراکلیدشون اینجوریه'سنجش کوتا بیاتروخدا فهمیدیم خیلی خاصی

sara25

New member
سوال 69 درس شیمی مواد چرا گزینه 2 میشه ؟؟ کسی اگر جواب قانع کننده داره لطفا بگه من فک کنم گزینه الف درسته!!!

m_mobini

New member
سوال 69 درس شیمی مواد چرا گزینه 2 میشه ؟؟ کسی اگر جواب قانع کننده داره لطفا بگه من فک کنم گزینه الف درسته!!!

به نظرمن دناتوره شدن حلالیتوکه توکتاب نوشته کاهش میده وابگیری یعنی جذب آب هم اگه دناتوره شدن محدودیعنی قبل ازمجتمع شدن باشه زیادمیشه رسوندم منظورمو??

- - - Updated - - -

به نظرمن دناتوره شدن حلالیتوکه توکتاب نوشته کاهش میده وابگیری یعنی جذب آب هم اگه دناتوره شدن محدودیعنی قبل ازمجتمع شدن باشه زیادمیشه رسوندم منظورمو??

sara25

New member
پس این بروبچ کجان؟؟ پارسال شلوغتر بود.. بیاید بگید شاید من اشتباه میکنم..

sara25

New member
من که حسابی قاطی کردم روانم به هم ریخته :smiliess (5): فردا باید برم سرکار برم بخوابم مرسی مریم جون:riz304:

m_mobini

New member
نگران نباش عزیزم ایشالا یه رتبه ی خوب میاری شبت قشنگ خوب بخوابی

alitorel

New member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من هم پارسال این موقع حال و هوای شما رو داشتم چه زود گذشت
یزد قبول شدم
سوالایی که مشکل دارین رو حتما با رفرنس اعتراض بزنید ، رسیدگی میکنن
امسال شیمی سخت بود و میانگین این درس پایینه
دوستانی که غیر از شیمی و زبان بقیه دروسا بالای 60 زدن امیدوار باشن
توصیه من به دوستان اول کار هست بعد ادامه تحصیل