نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

sara25

New member
بچه ها باز خوبه که یه ماه باید منتظر موند نه مث پارسال ک تا خود شهریور در انتطار بسر بردیم و آخرشم ..:shocked:

sara25

New member
من تو حوزه رشت بودم و همه بعد امتحان یه جورایی همین حرفایی که اینجا هستو تکرار میکردن تقریبا 25 نفر بودیم!!!

amiir

New member
سلام خدمت همه دوستای خوبم که امسال ارشد امتحان دادن.... امیدوارم کنکورتون خوب بوده باشه و هرکی به اندازه تلاشش نتیجه ببینه... موفق باشید.:rolleyessmileyanim:

sara25

New member
سلام خدمت همه دوستای خوبم که امسال ارشد امتحان دادن.... امیدوارم کنکورتون خوب بوده باشه و هرکی به اندازه تلاشش نتیجه ببینه... موفق باشید.:rolleyessmileyanim:

مرسی امیرخان..ان شاالله :riz304:

sara25

New member
تقدیم به همه اونایی که منتظر نتایج اند :riz304::riz304: هیچی بدتر از انتظار نیست..:whistle:

albaloo

New member
سلاممممممممممممم دوستانننننننننننن.میشه لطفا فایل کتاب ایماندل رو برا منم بفرستین.:thanks:

salam
dostan khobin nshalla
omidvaram ke hame ye azmone khobo dade bashan v ishalla tums ghabol shan
sra khanom shoma ham ishalla khob mishin negeran nabashin
eltemase 2aa
movafagh bashin

sara25

New member
منم رشت بودم ته سالن نشسته بودم امتحانو چطور دادی؟

اوه! جدی؟!کدوم بودی؟!!:tonguesmiley: فک کنم خدا منو به جزای کارم رسوند!آخه قبل شروع امتحان یه آقاهه کنارم بود عینک ته استکانی زده بود عینکش ذره بینی بود من چشمم افتاد به دفترچش روش نوشته بود بینایی سنجی!!نمیدونم چرا خندم گرفت نمیتونستم جلو خودمو بگیرم !!خدایا اشتباه کردم من نادمم!! :whistle:منو ببخش..:14:

abanzad

New member
سلام.همگی خسته نباشید
میشه خواهش کنم یکی از دوستان دفترچه رو بذاره؟کلیدا امروز میاد دیگه؟
کسی می دونه شرکت کننده چن تا بوده؟

mahakiii

New member
اوه! جدی؟!کدوم بودی؟!!:tonguesmiley: فک کنم خدا منو به جزای کارم رسوند!آخه قبل شروع امتحان یه آقاهه کنارم بود عینک ته استکانی زده بود عینکش ذره بینی بود من چشمم افتاد به دفترچش روش نوشته بود بینایی سنجی!!نمیدونم چرا خندم گرفت نمیتونستم جلو خودمو بگیرم !!خدایا اشتباه کردم من نادمم!! :whistle:منو ببخش..:14:

پس ردیف دوم نشسته بودی منم همون ردیف بودم اما ته سالن، بچه های بینایی سنجی و رادیولوژی ردیف اول بودن منو دوستم خیلی دیر از اومدیم بیرون داشتیم جوابارو با هم چک میکردیم
من فکر نمی کردم ایمنی این همه شرکت کننده داشته باشه:21:

mahakiii

New member
رفتم سایت کلیدای زبانو نگاه کردم باورم نمیشه این همه منفی زده باشم درصد گرفتم شد 10 درصد:14:

- - - Updated - - -

من 71 رو د زدم

بالا