نظرات داوطلبان آمار زیستی در باره ی نتایج کنکور ارشد91.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahra68

New member
دوست عزیز منم بعد از عید شروع کردم امتحان وزارت علوم شرکت نکردم فقط امتحان وزارت بهداشت رو شرکت کردم پسرم نیستم دخترم سال قبل هم شرکت کردم ولی هیچی نخونده بودم ولی امسال با دو ماه و نیم خوندن نمرم 139.02 شد که با توجه به نمره بچه ها شهید بهشتی ام قبول بودم اما انتخاب اولم همدان بود پس فقط باید بخواید که قبول بشید و توکل کنید حتما قبول میشید البته با این مدت خوندن برای خوندن زبان وقت کم میارید
دوست عزیز شما همونی هستید که سایت آمارگیران دارید دیگه؟ بنظرم مطالبی که توسایت شما دیدم اگه فقط یه بار خونده باشین خیلی میتونه واسه قبول شدن کمکتون کرده باشه. من زبانم 504 تو اون 3 ماه خونده بودم . انگیزم که دیگه چی بگم قابل گفتن نیست (ازترس:tonguesmiley:bio ) . به هر حال موفق باشین

yekta_63

New member
موافقم منم از فروردین خوندم یعننی 3ماه ، همه درسا رو خوندم با بهترین منابع . تقریبا بیشتر سولا غیر اززبان واسم آشنا بود ولی چون مرور نداشتم نمی تونستم خوب جواب بدم. نمره م در حدود 90 شده ولی قبول نشدم.[/QUOTE

نمره منم فکرکنم حدود92شده بود.که قبولم نشدم. واقعا مردد موندم آمارریاضی پیام نور مشهد روبرم یا بمونم برا سال بعد آمارزیستی بخونم چونکه به خاطر کارم به شدت بهش نیازدارم؟؟؟.....

zahra68

New member
[Qمره منم فکرکنم حدود92شده بود.که قبولم نشدم. واقعا مردد موندم آمارریاضی پیام نور مشهد روبرم یا بمونم برا سال بعد آمارزیستی بخونم چونکه به خاطر کارم به شدت بهش نیازدارم؟؟؟.....[/QUOTE]
شما که سرکار میرین خیالتون راحته ، خوب اگه واقعا به آمارزیستی علاقه دارین بمونین سال بعد. البته اگه هم پیام نور برین ما خوشحال میشیم یکی از رقبا کمتر میشه:thumbsupsmileyanim:

abolhasany

New member
سلام جناب ابولحسنی نمره شمارو هم خودشون علام کرده بودن104؟برا اراک نزده بودن حدودش چنده؟

سلام دوست عزيز
اولا بنده جناب نيستم سركار عليه هستم:tonguesmiley:
من نمره مو خودم حساب كردم اين حدودا ميشد، تازه شايدم كمتر ميومد ( بعد از حذف 5 تا سوال اشتباه)

من كه سايت دانشگاه اراك رو زيرو رو كردم فعلا همچين اطلاعاتي كه با چه نمره اي قبول شدن ننوشته:smiliess (12):
ببينـــــــــــــــــم كسي ديگه دانشگاه اراك قبول نشده؟؟؟؟؟ يعني تنها موندم مـــــــــــن:21:

FARA12

New member
سلام منم دانشگاه اراك قبول شدم البته آمار رياضي علم و صنعت هم قبول شدم شايد اونو برم

FARA12

New member
سلام دوست عزيز منم دانشگاه اراك قبول شدم البته آمار رياضي علم و صنعت هم قبول شدم شايد اونو برم

biosta

Well-known member
واقعیت دارد

توجه

داوطلبی که تمامی 4 درس کنکور آمار زیستی را 35 در صد بزند نمره ی 105 را کسب می کند .

و اگر در نظر بگیریم که زبان را صفر بزند برای کسب همین نمره ی 105 بایستی سه درس دیگر را دقیقا" 50 در صد بزند
تا نمره ی 105 کسب کند و امسال نمره ی 115 یعنی قبولی .
لازم به ذکر هست که حذف 5 سوال باعث شد به طور متوسط نمره ی داوطلبان 10 نمره بالا رود .
واقعا" و واقعا" امسال در کل سال هایی که کنکور آمار زیستی برگذار می شده راحت ترین سال برای قبول شدن بود
فقط لازم بود زبان را صفر بزنید و از 70 سوال اول دفترچه هم 35 تا را درست بزنید تا قبول شوید چرا که همان 5 سوال حذفی نمره ی شما را تا 115 بالا می برد!!!!!

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
پشتکار یعنی موفقیت .

مطلب بالا را به خاطر آگاهی تان نسبت به وضعیت موجود گفتم
اگر به فکر این هستید که خوب تا حد ی می خوانم که حدودا" 50 در صد یا 40 درصد بزنم احتمالا بایستی بگویم قبول نخواهید شد
منظورم این هست که برای تهران بخوانید تا دانشگاه های دیگر شهر ها قبول شوید .

yekta_63

New member
[Qمره منم فکرکنم حدود92شده بود.که قبولم نشدم. واقعا مردد موندم آمارریاضی پیام نور مشهد روبرم یا بمونم برا سال بعد آمارزیستی بخونم چونکه به خاطر کارم به شدت بهش نیازدارم؟؟؟.....
شما که سرکار میرین خیالتون راحته ، خوب اگه واقعا به آمارزیستی علاقه دارین بمونین سال بعد. البته اگه هم پیام نور برین ما خوشحال میشیم یکی از رقبا کمتر میشه:t

آخه میترسم سال بعد هم قبول نشم و باز حسرت همینو بخورم...

yekta_63

New member
سلام دوست عزيز
اولا بنده جناب نيستم سركار عليه هستم:tonguesmiley:
من نمره مو خودم حساب كردم اين حدودا ميشد، تازه شايدم كمتر ميومد ( بعد از حذف 5 تا سوال اشتباه)

من كه سايت دانشگاه اراك رو زيرو رو كردم فعلا همچين اطلاعاتي كه با چه نمره اي قبول شدن ننوشته:smiliess (12):
ببينـــــــــــــــــم كسي ديگه دانشگاه اراك قبول نشده؟؟؟؟؟ يعني تنها موندم مـــــــــــن:21:

چه جالب ولی نمیدونم چرافکرمیکردم جناب هستین یا به قول بیو فکرکنم همه تو این سایت شما رو جناب داشتند. اگه نمره اولیت 104شده بود که با حذف5سوال نمره ت زیادتر شده چون هرکدوم رو که نزده یا اشتباه زده بودی نمره درست بودن برات محاسبه شده. اینو باتوجه به کارنامه سالای قبل خودم میگم

abolhasany

New member
سلام دوست عزيز منم دانشگاه اراك قبول شدم البته آمار رياضي علم و صنعت هم قبول شدم شايد اونو برم

انشالا هر جايي ميري موفق باشي دوستم:bunnyearsmiley:
كس ديگه نبــــــــــود اراكـــــــــــــــ؟؟؟؟
رفتيماااااااااا
:p7977cujr38iyymsu8:

fre

New member
سلام بچه ها
من آمارزیستی انتخاب اولم تربیت مدرس و آمار اقتصادی فردوسی مشهد قبول شدم
به نظرتون کدومشون بهتره؟
کسی از تربیت مدرس نیست؟:smiliess (11):

shayeste

New member
بنی آدم اعضای یکدیگرند..............
نمیشه شماها که دوتا دوتا قبول شدین یکیشو به ما بدین
با تشکر
:bunnyearsmiley:

mehrkam

New member
سلام بچه ها
به نظرتون کدومشون بهتره؟
سلام دوست عزیز
بیشتر به علاقه خودت بستگی داره، من اطلاعی از تربیت مدرس ندارم در عوض تعریف آمار کاربردی مشهدو زیاد شنیدم اما به نظرم اگه مشهد خیلی ازت دوره بیخیالش شو.
بازم خوب فکر کن و بهترین تصمیمو بگیر.

abolhasany

New member
سلام بچه ها
به نظرتون کدومشون بهتره؟

من كه يه تار موي آمارزيستي رو به 100 تاي دانشگاههاي وزارت علوم نميدم،هم موقعيت شغليش بهتره هم كلاسش بالاتره:riz277:
حالا ديگه خود دانيد

biosta

Well-known member
سلام بچه ها
به نظرتون کدومشون بهتره؟

سلام و دنیا دنیا آفرین وتبریک ( چه زرنگ)
نمی دانم فردوسی آیا روزانه قبول شدی یا نه .
بهر حال هر دوی رشته های قبولیت کاربردی هستند و نهایتا تصمیم با خودت هست .
رای من آمار زیستی هست ( با اطلاعاتی که من دارم آمار زیستی کاربردی ترین گرایش در آمار هست )
دانشگاه سطح بالایی در آمار زیستی قبول شدی واقعا تبریک .
لطفا" نمره ی فبولی در آمار زیستی ات را می گویی

آخرین ویرایش:

fre

New member
من خودم هم آمار زیستی رو بیشتر دوست دارم
با اینکه آمار اقتصاد روزانه است:smiliess (2):بچه ها هیچ کسی رو نمی شناسین تربیت مدرس آمارزیستی خونده باشه؟
یک کم درباره اون دانشگاه برام توضیح بده ممنون میشم:smiliess (12)::riz277:

fre

New member
شنیدم دانشگاه تربیت مدرس زیر نظر وزارت بهداشت نیست؟
این حرف راسته؟

nasimebaran15

New member
شنیدم دانشگاه تربیت مدرس زیر نظر وزارت بهداشت نیست؟
این حرف راسته؟
دانشگاه تربیت مدرس امسال امتحان با کنکور وزارت بهداشت دانشجو می گیره قبلا یک سال در میان خودش آزمون ورودی می گرفت، خود دانشگاه کلا دانشگاه تحصیلات تکمیلی هست ، تا اونجایی که دوستانم بهم گفتن بیشتر دانشجوها هم از نظر سنی بالاتر از ماها هستن ، جو دانشگاه و اینا می گفتن دانشگاه بسته ای هست و دانشجو هاش زیاد تعریف نمی کردن ، این حرفها رو موقع انتخاب محل تحصیل، یکی از دوستانم بهم گفت (راست و دروغش پای خودش) همین حرفها باعث شد با اینکه چند تا مزیت داشت برای من، ولی تربیت مدرسو جزو دانشگاههای اول یا دومم نذارم که امکان قبولیم زیاد باشه..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا