نظرات داوطلبان آمار زیستی در باره ی نتایج کنکور ارشد91.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

anesthesia87

New member
سلام biosta جان....تبریک....من بدون آزمون ورودی به عنوان استعداد درخشان قبول شدم.کارشناسی هوشبری بودم.به نظرت میتونم تو رشته ی آمار زپستی موفق باشم با توجه به اینکه کارشناسی آمار نبودم؟ نمیدونم میتونم با اینکه چند سال از ریاضی دور بودم الان دوباره بخونم؟

biosta

Well-known member
پاسخ

سلام...بچه ها کمکم کنید...من بدون کنکور آمار زیستی قبول شدم...
انتخاب اولم شهر خودمون کرمانشاه بود ولی انتخاب دومم همدان بود...منم همدان قبول شدم.
چون یه نفر دیگه امتیازش از من بیشتر بود اون کرمانشاه قبول شد...مسئله اینجاست من زیاد راضی نبودم برا آمار...
ولی چون انتخاب دیگه ای نمیتونستم بکنم اینو زدم...چون رشته های دیگه رو بچه هایی که امتیازشون بیشتر بود زده بودن...
الان نمیدونم من با مدرک کارشناسی هوشبری میتونم تواین رشته موفق بشم...همه هم از این رشته تعریف میکنن...

سلام.
تبریک :thanks: و همه درست می گویند رشته ی عالی هست .

خواستن آفریدن هست و شما که تا این جا پیش آمدید می توانید موفقیت در دوران تحصیل رشته آمار زیستی برای خودتان نیز بیافرینید
به شرطی که تلاشی بسیار زیاد تر از مابقی هم کلاسی هایتان داشته باشید بدانید که راه سختی در پیش دارید که به گلستانی خوش ختم می شود .

آخرین ویرایش:

mm2000

New member
سلام منم همدان قبول شدم.همکلاسی میشیم.البته من بدون آزمون ورودی به عنوان استعداد درخشان قبول شدم.کارشناسی هوشبری بودم.به نظرت میتونم موفق باشم با توجه به اینکه کارشناسی آمار نبودم؟

سلام دوست عزیز به نظر من آمار رشته آسونی نیست اما مطمئنن اگه بهش علاقه داشته باشید تلاش کنید می تونید موفق باشید البته به قول دوستان تصمیم نهایی با خود شماست

zahra68

New member
سلام دوستای عزیز به همتون تبریک میگم ایشالله موفق باشین

arminam

New member
سلام لطفا درصدهایی روکه زدی بگو هم آمارریاضی هم آمارحیاتی

bumin

New member
من آمار زيستي دانشگاه همدان قبول شدم
بعد از تهران، شهيد بهشتي، تربيت مدرس،*شيراز، مشهد دانشگاه همدان را بخاطر اينكه دكتري آمار زيستي پذيرش ميكنه زدم و قبول شدم
نظرتون در مورد تصميم چيه؟ دانشگاه همدان دانشگاه خوبيه؟ يا مازندران يا كرمان يا جاهاي ديگر را ميزدم بهتر بود؟

biosta

Well-known member
سلام آقای اباذری
پیشگوییم برای نمره ی آخرین فرد قبولی اشتباه بود و خوشحالم که اشتباه کرده بودم
از این نوشته تان خیلی خوشحال شدم چرا که مکان خوبی قبول شدید
از این نوشته تان نیز خیلی ناراحت شدم که پیام های یک و دو ماه قبل خود را فراموش کردید

((مگر این شما نبودید که آرزوی قبولی داشتید و به مقدار زیاد نا امید از قبولی بودید
پس چرا دنبال این می گردید که اون جا کاش قبول می شدم بهتر بود یا نه ؟
گذشته را خاک کنید چرا که قابل برگشت نیست مگر این که خود آزاری داشته باشید )).

FARA12

New member
سلام
دوستان کسی میدونه چه دانشگاههایی دکترای آمار زیستی دارن ؟
به نظرتون برای کسیکه دانشگاه محل تحصیلش در مقطع ارشد دکترا نداره میتونه برای دکترا بدون مانع جدی شرکت کنه؟

abolhasany

New member
اشخاصی در تکمیل ظرفیت شرکت داده می شوند که قبول نشده باشند
کسانی که نمره ی بسیار کمی با آخرین فرد قبولی در سهمیه ی آزاد دارند احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت را دارند.
کسی که در تکمیل ظرفیت قبول شود و نرود با وی همچون مقررات شخص انصرافی برخورد خواهد شد.
من مشهد قبول شدم منتها اگر همچون شما اراک قبول می شدم خودم را برای اقدام در ثبت نام اصلا" دو دل نمی کردم .

بسيـــــــــــار ممنونم از جوابتون
دودل نيستم ولي با توجه به رتبه بندي دانشگاههاي علوم پزشكي چون اين دانشگاه رتبه نسبتا پاييني داره رغبت كمتري دارم:sad: ولي خوب بازم خدا روشكر
راستي شما ميدونيد دانشگاه اراك براي اولين باره كه اين رشته رو گذاشته و دانشجو ميگيره يا قبلا هم تدريس ميشده؟؟؟

biosta

Well-known member
بسيـــــــــــار ممنونم از جوابتون
دودل نيستم ولي با توجه به رتبه بندي دانشگاههاي علوم پزشكي چون اين دانشگاه رتبه نسبتا پاييني داره رغبت كمتري دارم:sad: ولي خوب بازم خدا روشكر
راستي شما ميدونيد دانشگاه اراك براي اولين باره كه اين رشته رو گذاشته و دانشجو ميگيره يا قبلا هم تدريس ميشده؟؟؟

برای بار اول هست که تدریس می شود و دانشکده پزشکی بنظرم پذیرای دانشجویان آمار زیستی باشد .
برای من در اولویت های انتخابی اراک از یزد- کرمان- اهواز - کرمانشاه - شهر کرد - در اولویت بالاتری قرار داشت .
سرانجام همه چیز به دانشجو ختم می شود منظورم سطحی هست که دانشجو با آن فارغ التحصیل می شود .

habib.eslami88

New member
سلام
به نظرتون برای کسیکه دانشگاه محل تحصیلش در مقطع ارشد دکترا نداره میتونه برای دکترا بدون مانع جدی شرکت کنه؟

salam
daneshgahaye tehran ,shahid beheshti , tarbiyat modares ,shiraz , hamadan , esfahan
az nazare man melake ghaboli dar konkore phd khode daneshost va agar dar daneshgahe mahale tahsil phd ham bashe in ye forsati hast ke mishe azash estefade kard va agaram nabashe baz ham mishe bedone hich moshkeli dar konkore phd ghabol shod

biosta

Well-known member
سلام

چه بسا نصفی از دانشجویانی که در رشته ی آمار زیستی برای ارشد قبول شدند معدل فارغ التحصیلی زیر 14یا 15 را داشته اند
اگر می خواستند می توانستند این معدشان را بهانه کرده تا که از خواندن برای آمار زیستی تفره بروند
حال می توان سطح دانشگاه را بهانه کرد تا برای دکتری قبول نشد یا این که بطور با کیفیت فارغ التحصیل نشد .
نهایتا اگر دانشگاهی در رشته ی آمار زیستی دانشجوی دکتری داشته باشد
بدین علت می تواند راه را برای قبولی در دکتری برایتان باز کند که :
به خود باوری بیشتری می توانید برسید و نیز نهایتا" کمی راهنمایی در این را بطه ی قبولی از ایشان می توانید بگیرید
که برای بدست آوردن این موارد الزامی نیست که دانشجوی دکتری در دانشکده ی خود داشته باشید .

shayeste

New member

salam
daneshgahaye tehran ,shahid beheshti , tarbiyat modares ,shiraz , hamadan , esfahan
az nazare man melake ghaboli dar konkore phd khode daneshost va agar dar daneshgahe mahale tahsil phd ham bashe in ye forsati hast ke mishe azash estefade kard va agaram nabashe baz ham mishe bedone hich moshkeli dar konkore phd ghabol shod
ببخشید مهندس میشه فارسی بنویسی؟ آب مروارید گرفتم تا نوشتتو خوندم! :bunnyearsmiley:

abolhasany

New member
برای بار اول هست که تدریس می شود و دانشکده پزشکی بنظرم پذیرای دانشجویان آمار زیستی باشد .
برای من در اولویت های انتخابی اراک از یزد- کرمان- اهواز - کرمانشاه - شهر کرد - در اولویت بالاتری قرار داشت .
سرانجام همه چیز به دانشجو ختم می شود منظورم سطحی هست که دانشجو با آن فارغ التحصیل می شود .

من هم تو انتخابهام اراك قبل از اين شهرها بود
biosta موفق باشي :bunnyearsmiley:

yekta_63

New member

سلام.
کم و بیش عزیزانی هستند که شما را راهنمایی کنند منتها تصمیم نهایی با خود خود شماست و مسئولیت انتخابتان را بر گردن کسی نیاندازید
وقتی فردی گزینه یی را در فرایند تصمیم گیری انتخاب می کند بدیهی هست حتی شده به صورت موقت از گزینه های انتخابی دیگر که می تواند داشته باشد باز بماند
چرا که انتخاب هزینه بر هست و این هزینه همان زمان هست .

من نظر خود را می گویم و الزامی نیست که برای شما تصمیم درست همین باشد .

خوب من اگر در مشهد زندگی می کردم( که زندگی می کنم ) و نیز هزینه ی ترمی 500 هزار تومن را مسئله یی نمی دیدم
با آن که به آمار زیستی علاقه ی افراطی دارم همچنان آمار محض پیام نور را می خواندم
چرا که در زمان حال آمار زیستی قبول نشدم
و با برنامه یی مدون شده و انگیزه ی زیاد تصمیم را بر آن می گذاشتم که ارشد دومم را بعد از فارغ التحصیلی آمار محض در رشته ی آمار زیستی بگیرم .
این نظر من هست و اگر در صندلی تصمیم جای شما بودم بدین گونه عمل می کردم .
نه من و هیچ کس دیگری نمی تواند بجای تصمیم بگیرد فقط می توانند نظر دهند این همیشه یادتان باشد .

سلام بیو.از اینکه اینقدر باحوصله به همه سوالات جواب میدین واقعا ممنون. از صمیم قلبم برات ارزوی موفقیت میکنم. درمورد جوابتون هم ممنون خودمم همینو میگفتم ولی آخه من مشهدهم زندگی نمیکنم و شاغل دانشگاه علوم پزشکی هم هستم.به خاطر این تاکیدفراوان روی آمارزیستی داشتم...

mostafa stat

New member
اول از همه سلام به همه دوستان آماری
دوما تبریک و شادباش به دوستان برای قبولی در مقطع تحصیلی بالاتر

آمار زیستی شهید بهشتی بین الملل محل تحصیل اش کجاست ؟ تهران یا قشم ؟

با تشکر از دوستان
ارادتمند شما جدیدترین عضو

yekta_63

New member
سلام اقای اباذری.بهتون تبریک میگم. بیو راست میگه خیلی هم خوشحال باش که قبول شدی.یادتونه من نمره پارسالمو گفتم گفتی نمرت حدود همونه واحتمال قبولی میدین یانه. که من گفتم پارسال که من باقبولی فاصله چندین نمره داشتم فکر نمیکنم قبول باشین. اگه من جای شما بودم الان ازخوشحالی تو آسمونا بودم...

mostafa stat

New member
قضیه نمره آخرین فرد قبولی چیه ؟
وقتی روی نتایج آزمون کلیک میکنی و کد رهگیری رو وارد میکنی اطلاعات زیر رو میده !!! این نمره دیگه چیه max و Min چنده ؟

ش داوطلبی
نام
نام خانوادگی
نام پدر
ش ش
رشته
دانشگاه
نتیجه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا