نظرات داوطلبان آمار زیستی در باره ی نتایج کنکور ارشد91.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
سوال مهم !!!!!

بچه ها بنظرتون نمره اخرین فرد قبول شده چنده؟

وای خدای من به این میگن سوال
من که دیگه جرات نمی کنم پیش بینی کنم
قبول شدگان و قبول نشدگان کمک کنید

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
اول از همه سلام به همه دوستان آماری
دوما تبریک و شادباش به دوستان برای قبولی در مقطع تحصیلی بالاتر

آمار زیستی شهید بهشتی بین الملل محل تحصیل اش کجاست ؟ تهران یا قشم ؟
با تشکر از دوستان
ارادتمند شما جدیدترین عضو

سلام عضو عزیز شما دو تا سوال پرسیدید چه بسا چندین سوال دیگر هم در ذهنتان باشد
اگر واقعا می خواهی متوجه بشوی که نمره چیه .نمره آخرین نفر قبولی یعنی چه
- شعبه ی بین المللی کجا تشکیل می شود - و غیره و غیره .........
لطفا برو و نوشته ها ( پست های ) تاپیک ها ( موضوعات ) دیگر همین انجمن آمار زیستی را بخوان .
ده ها صفحه مطلب به اطلاعاتت اضافه می شود دیگه لطفا مطالعه کنید بعد سوال بفرمایید
خیلی متشکرم باشه . الان کلا" عصبانی هستم .

mm2000

New member
قضیه نمره آخرین فرد قبولی چیه ؟
وقتی روی نتایج آزمون کلیک میکنی و کد رهگیری رو وارد میکنی اطلاعات زیر رو میده !!! این نمره دیگه چیه max و Min چنده ؟

ش داوطلبی
نام
نام خانوادگی
نام پدر
ش ش
رشته
دانشگاه
نتیجه

اواسط مهر ماه کارنامه آزمون میاد تو اون کارنامه نمره آخرین فرد قبول شده هست

bumin

New member
سلام آقای اباذری
پیشگوییم برای نمره ی آخرین فرد قبولی اشتباه بود و خوشحالم که اشتباه کرده بودم
از این نوشته تان خیلی خوشحال شدم چرا که مکان خوبی قبول شدید
از این نوشته تان نیز خیلی ناراحت شدم که پیام های یک و دو ماه قبل خود را فراموش کردید

((مگر این شما نبودید که آرزوی قبولی داشتید و به مقدار زیاد نا امید از قبولی بودید
پس چرا دنبال این می گردید که اون جا کاش قبول می شدم بهتر بود یا نه ؟
گذشته را خاک کنید چرا که قابل برگشت نیست مگر این که خود آزاری داشته باشید )).
ممنون دوست خوبم
بازم قبوليتونو تبريگ ميگم
حق باشماست اصلا فكر نميكردم از همدان قبول شم جايي كه دكتري آمار زيستي هم برميداره
الان خوشحالم

bumin

New member
سلام اقای اباذری.بهتون تبریک میگم. بیو راست میگه خیلی هم خوشحال باش که قبول شدی.یادتونه من نمره پارسالمو گفتم گفتی نمرت حدود همونه واحتمال قبولی میدین یانه. که من گفتم پارسال که من باقبولی فاصله چندین نمره داشتم فکر نمیکنم قبول باشین. اگه من جای شما بودم الان ازخوشحالی تو آسمونا بودم...
ممنون حق با توه الانم خوشحالم ممنون

112016937518

New member
سردر گمی

سلام بچـــه ها کجا بودید خیلی دنبالتون گشتم !
نمی دونستم از کجا باید شما رو پیدا کنم بالاخره پیدا کردم. :tonguesmiley:

shayeste

New member
سلام با این نمرات اگه دو ماه میخوندم قبول بودم حیف شد. :sad:
آقای بیو کارنامه ها و نتایج تکمیل ظرفیت اومد حتما خبرمون کن.

112016937518

New member
تبریک به همه دوستانی که قبول شدند. به نظر من هم همین که قبول شدید خیلی خیلی مهمه و اینکه کجا درس بخونید، فقط به خودتون بستگی داره که چطور درس بخونید.

sh_amar

New member
سلام خدمت دوستان محترم
دانشگاه شهید بهشتی اسامی افراد قبول شده و نمراتشون را گذاشته
گفتم خدمت دوستان عرض کنم تا بقیه که می خواهن برای امسال بخونند بدونن نمرات قبولی شهید بهشتی در چه رنجی بوده
داشنگاه شهید بهشتی امسال 12 نفر پذیرش داشته که بالاترین نمره 156.5 و کمترین نمره 137 بوده
منم نمره ام شده 140.75

موفق باشید

sadegh0007

New member
سلام
دانشگاه علوم پزشکی مشهد هم نمره نفر اول 148 بود و نمره نفر آخر 128

yekta_63

New member
سلام با این نمرات اگه دو ماه میخوندم قبول بودم حیف شد. :sad:
آقای بیو کارنامه ها و نتایج تکمیل ظرفیت اومد حتما خبرمون کن.
سلام. اینطوری هم که فکرمیکنی نیست که با2ماه خوندن قبول بشی ...اولا امسال چون سطح سوالات سخت بوده نمره قبولی پایینتر آمده.ثانیا اینایی که تواین سایت میگفتن ازبعدعیدشروع به خوندن کردن وقبول هم شدن پس چطور وزارت علوم که امتحانش بهمن بوده رو قبول شدن رو هوا...(البته اینو دور از چشم آقایون اعتراف میکنم که مدت خوندن اونا ازما خیلی کمتر میتونه باشه و جواب بگیرن...والا من که 2ماه قبل عید شروع کردم با اینکه سال قبلم همه رو خونده بودم خیلی خوبم خوندم ولی قبول نشدم(بماند اشکالاتی ازقبیل بی دقتی و عدم تنظیم وقت و استرس داشتم). امیدوارم شما سال بعد موفق باشین

zahra68

New member
سلام. اینطوری هم که فکرمیکنی نیست که با2ماه خوندن قبول بشی ...اولا امسال چون سطح سوالات سخت بوده نمره قبولی پایینتر آمده.ثانیا اینایی که تواین سایت میگفتن ازبعدعیدشروع به خوندن کردن وقبول هم شدن پس چطور وزارت علوم که امتحانش بهمن بوده رو قبول شدن رو هوا...(البته اینو دور از چشم آقایون اعتراف میکنم که مدت خوندن اونا ازما خیلی کمتر میتونه باشه و جواب بگیرن...والا من که 2ماه قبل عید شروع کردم با اینکه سال قبلم همه رو خونده بودم خیلی خوبم خوندم ولی قبول نشدم(بماند اشکالاتی ازقبیل بی دقتی و عدم تنظیم وقت و استرس داشتم). امیدوارم شما سال بعد موفق باشین
موافقم منم از فروردین خوندم یعننی 3ماه ، همه درسا رو خوندم با بهترین منابع . تقریبا بیشتر سولا غیر اززبان واسم آشنا بود ولی چون مرور نداشتم نمی تونستم خوب جواب بدم. نمره م در حدود 90 شده ولی قبول نشدم.

shayeste

New member
خوب من اصلا نخوندم فقط ثبت نام کردم و نشستم سر جلسه منتظرم کارنامه بیاد درصدام و نمرمو بفهمم. خوب چون هیچی نخونده بودم و بعضی سوالا رو جواب دادم میگم اگه 2 ماه خونده بودم حتما نمرم حدود 100 میشد . :ahi5slcgm04mi8jqqkl

mm2000

New member
سلام خدمت دوستان محترم
گفتم خدمت دوستان عرض کنم تا بقیه که می خواهن برای امسال بخونند بدونن نمرات قبولی شهید بهشتی در چه رنجی بوده
داشنگاه شهید بهشتی امسال 12 نفر پذیرش داشته که بالاترین نمره 156.5 و کمترین نمره 137 بوده
منم نمره ام شده 140.75

موفق باشید

پس اگه منم شهید بهشتی قبل از همدان زده بودم قبول بودم نمره من 139.02 شده اما بازم خدا رو شکر

mm2000

New member
موافقم منم از فروردین خوندم یعننی 3ماه ، همه درسا رو خوندم با بهترین منابع . تقریبا بیشتر سولا غیر اززبان واسم آشنا بود ولی چون مرور نداشتم نمی تونستم خوب جواب بدم. نمره م در حدود 90 شده ولی قبول نشدم.

دوست عزیز منم بعد از عید شروع کردم امتحان وزارت علوم شرکت نکردم فقط امتحان وزارت بهداشت رو شرکت کردم پسرم نیستم دخترم سال قبل هم شرکت کردم ولی هیچی نخونده بودم ولی امسال با دو ماه و نیم خوندن نمرم 139.02 شد که با توجه به نمره بچه ها شهید بهشتی ام قبول بودم اما انتخاب اولم همدان بود پس فقط باید بخواید که قبول بشید و توکل کنید حتما قبول میشید البته با این مدت خوندن برای خوندن زبان وقت کم میارید

abolhasany

New member
سلام خدمت دوستان محترم
منم نمره ام شده 140.75

موفق باشید

دوست عزيز لطف ميكنيد لينكشو بذاريدما ديگه نگرديم؟!؟!؟:65d6a5d6s::dadad4:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا