نظرات داوطلبان آمار زیستی در باره ی نتایج کنکور ارشد91.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nasimebaran15

New member
من خودم هم آمار زیستی رو بیشتر دوست دارم
با اینکه آمار اقتصاد روزانه است:smiliess (2):بچه ها هیچ کسی رو نمی شناسین تربیت مدرس آمارزیستی خونده باشه؟
یک کم درباره اون دانشگاه برام توضیح بده ممنون میشم:smiliess (12)::riz277:

من خودم یه مدت عاشق آمار اقتصادی بودم ولی چون ازش قبول نشدم دلسرد شدم ، شما با این حال آپشن های خوبی داری ، با اساتیدت مشورت کن و دو نفر از دوستای من با حرف اساتید ، حتی آمار ریاضی رو به آمار زیستی ترجیح داده بودن (البته به نظر من اشتباهه) ولی استادت مسلما شما رو بیشتر می شناسه و بهتر می تونه راهنمایی کنه..

mm2000

New member
دوستان کسی یادش هست برای شرکت تو کنکور آمار زیستی شرط معدل داشتیم یا نه؟

biosta

Well-known member
دوستان کسی یادش هست برای شرکت تو کنکور آمار زیستی شرط معدل داشتیم یا نه؟

تعداد کم سوالات در کنکور آمار زیستی و نیز رقابت باعث شده به طور متوسط هر سه نفر یا دو نفر
( اگرقسمت اعشار نمره را در نظر نگیریم ) یک نمره را داشته باشند .
و اگر موارد پیش بیاید که نمره ی دو نفر یکسان باشد آنکه معدل بالاتری دارد رتبه کمتر را متعلق می شود .
نهایتا" تاثیر عدد نمره ی معدل در رتبه یا قبولی کنکور آمار زیستی نزدیک به صفر هست
یعنی نهایت نهایت معدل پایین در کنکور آمار زیستی به اندازه ی 2 تا رتبه تان را افزایش می دهد .
.بر خلاف وزارت علوم که اگر اشتباه نکرده باشم معدل تاثیر 20 در صدی در قبولی دارد .
شرط معدل هم برای شرکت در کنکور آمار زیستی معدل بالاتر از 12 هست .

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
ميشه در مورد آينده كاري آمار زيستي هم صحبت كنيد به غير از ادامه تحصيل و تدريس دانشگاه كجا فرصت شغلي داره؟

سلام آقای اباذری .
لطفا در لینک زیر کلید کلیک و در این رابطه صحبت کنید .
بقیه دوستان نیز می توانند صحبت - نظر - مطلبی که در مورد آینده ی شغلی آمار زیستی دارند در تاپیک بیان شده نویسند
تا هر مطلبی در جای خودش قرار بگیرد .
تشکر که به عناوین تاپیک ها توجه می کنید .مرسی که در نظم این انجمن یاور من هستید .

کلیک کنید http://olumpezeshki.ir/forum/thread3278.html#post48632

112016937518

New member
[سلام. شما قبول نشدید؟[/b]

قبـــــــــول شدم عزیزم اونم دانشگاه مازندران:25r30wi:
رنج نمرات قبولی مازندران از 5/127 تا 5/118 بود که من 5/123 آوردم
نمره من اشتباه محاسبه شده بود، قابل توجه جناب بیوستا که منو دق داد نمره منو 109 محاسبه کرد.:thumbsdownsmileyani

biosta

Well-known member
نمره من اشتباه محاسبه شده بود، قابل توجه جناب بیوستا که منو دق داد نمره منو 109 محاسبه کرد.:thumbsdownsmileyani

سلام
آیا من نمره ی شما را با احتساب سوالات حذفی 109 محاسبه کردم .؟
نمره ی شما با تو جه به کلید اولیه 109 می بوده من بیان کردم که سوالات حذفی چگونه در نمره ی داوطلب تاثیر می گذارد .
آیا نمره ی خود را با توجه به سوالات حذفی 109 محاسبه کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nerci

New member
!

سلام. کسی از شیراز قبول نشده؟
کسی دانشگاه علوم پزشکی شیراز قبول نشده؟؟؟؟
قبولی تووو این دانشگاه سخته؟

yekta_63

New member

بهتون تبریک میگم انشاا... موفق باشین برا ماهم دعا کنین قبول شیم. بیو راست میگه بدون حذفیات نمرت 109شده بود سوالای حذفی به عنوان سوال درست برا همه درنظر گرفته میشه پس بیشتر شده نمرت.

mm2000

New member
دوست عزیز شما همونی هستید که سایت آمارگیران دارید دیگه؟ بنظرم مطالبی که توسایت شما دیدم اگه فقط یه بار خونده باشین خیلی میتونه واسه قبول شدن کمکتون کرده باشه. من زبانم 504 تو اون 3 ماه خونده بودم . انگیزم که دیگه چی بگم قابل گفتن نیست (ازترس:tonguesmiley:bio ) . به هر حال موفق باشین

بله من مدیر سایت آمارگیرانم ولی فقط می خوام بگم خودتونو باور داشته باشید بخونید و بخواید که قبول شید با توکل به خدا حتما قبول میشید

sh_amar

New member
بله من مدیر سایت آمارگیرانم ولی فقط می خوام بگم خودتونو باور داشته باشید بخونید و بخواید که قبول شید با توکل به خدا حتما قبول میشید
size=3][/size]سلام خدمت شما دوست محترم
من تازه الان سايت شما را ديدم
اولين چيزي كه تو سايت شما توجه منو جلب كرد مطلب نوشته شده د رمورد زندگي نامه دكتر عميدي بود
من كارشناسي دانشگاه شهيد بهشتي درس خوندم و اين استاد گرانقدر ، با شعور ، و واقعا استاد و با سطح سواد عالي ، استاد نمونه گيري دو من بودند
شايد به جرات بتونم بگم يكي از بهترين كلاس هاي دوره كارشناسي من ، كلاس استاد عميدي بود
سر وقت تشريف مي اوردن بدون ثانيه اي تاخير ، عالي درس مي دادن ، و تا اونجايي كه يادمه تنها استاد دوران كارشناسي من بود كه بعد از امتحان پايان ترم و تصحيح اوراق ، يك روز را تعيين كردن كه دانشجويان بيان و برگه هاي تصيح شدشونو ببين تا اگه يك درصد در تصحيح اشتباه شده بود حقشون را بگيرن و در اين ميان به اشكالاتشون پي ببرن و جالب اينكه از اون كلاس حدود شصت نفري در تصحيح اوراق هيچكس ، حتي 25 صدم نمره هم اشتباه نشده بود
خيللللللللللللللللللللللللي انسان بودن
روحشان شاد و يادشون گرامي

زياد حرف زدم ولي حيف بود اين چند جمله كوتاه را در وصف ايشون نگم
ممنون از شما بايت يادآوريتون

biosta

Well-known member
سلام. کسی از شیراز قبول نشده؟
کسی دانشگاه علوم پزشکی شیراز قبول نشده؟؟؟؟
قبولی تووو این دانشگاه سخته؟

سلام
سخت یا آسان بودن را شما تعیین می کنید خواستن شما و باور شما و تلاش شما تعیین می کند .
امسال با میانگین 50 درصد در چهار درس که موجب کسب نمره ی 150 می شود
قبولی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ممکن بود .

قبولی درارشد آمار زیستی به مراتب آسان تر از سال های قبل شده است
هر چند به نظر می رسد سطح دشواری سوالات بیشتر شده
امید وارم دوستاران آمار زیستی از این فرصت به وجود آمده استفاده کنند

"" یادم هست که حدود سال های 85 کسی آمار زیستی قبول می شد
که میانگین در صد هایش در 4 درس امتحانی بالای 80 در صد باشد .
و آن زمان ها با میانگین بالای 90 در صد در چهار درس امتحانی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول می شدند .""

.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا